Пентакс Mедикъл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Васил Левски 179&markers=Пловдив,бул. Васил Левски 179

Пентакс Mедикъл България

много тъпи хора от страх коментирате тука язък горе на 2 етаж са хората който могат отговор на всичко да ви дадат малумници ама от страх да не ви изгонят си пишите безсмислено е като е анонимно

пиша много четливо АЛО почвам да си лягам с тълковния речник щото съм мега куха пръчка , а като стана и си изваждам главата от г*за , а може да не там май е в г*за на врачанската пиги ако и там не ще закачена на ричито фористар , последно я търся в кибитката по пътя за графа и поглеждам към слънцето мисляси на там да пиша аааа кво да занимавам швабе оберфюрера той и без тва се е оцъклен се едно е на Первитин( вметка трябва да кажем че това са бащата на всички модерни .... еии тия шваби кволи не са измислили)

Пишете на Андреас, отговаря до един ден.

Когато Ваня остави хората намира спокойно да си вършат работата тогава и те ще я оставят. Много защитници се извъдихте. Като е толкова добра си направете фирма и си я вземете да работи при вас или направо си я вземете у дома. Ще се наслаждавате на злоба, интриги, клюки, сплетни, доносничане. Тоя немеца много заблуден излезе водят го за носа.

Слави поне като пишеш - пиши четливо че се излагаш. Оставете Ваня намира без това от злоба нищо хубаво не и се случва. Пишете на немеца и си прегответе молбите за напускане няма да ви оставят туко така :D човека си няма на представа кво де случва в тая фирма толкова са му замазани очите

Аз не знаeх , че може щото съм врачанска блатна свиня и обичам да избивам селските си комплекси над хаиваните дето ръководя щот съм меринджеи труд и работна заплата ,за дето съм неадекватна ми се подиграват чак в ендолюбкаряп щото осъдиха 10 брутни заплати фирмата и викат че било пълно с правописни грешки в документите дето съм писала/най якото че съм се сдушила с графигнатиевското пете и то ми рипа по свирката неговите коматевски смолянски мочиловски троянски плевенски староселски ямболски хюстански ( от всички шибани корнери) подлоги ми докладват редовно и много добре знам кво прааа П.П само не разбрах Димичкон (Рич Фористар на смяната му този ловър)ли хвана първи ковита или вяска фром хюстан и по слюнковп пишков път ли се разпострани в халето че не разбрах от тях ааа

За да разбере немеца може да му пишете

[email protected]

Всички гнусни неща във фирмата се въртят от онзи детероден оргън Петето , а неговите срамни усни са Ванката Димичков , те обичата вечно някой да точи лиги по тях и да са охажвани непрекъснато , тая клоака дето превърнаха халето на развъдник на сякви жалки твари е най вече по вкуса на лоената топка от втория етаж ,а швабата и хабер си няма какво става щото им се доверява , но мандалото ще лопне споко

Това ако не е реплика на Благойчето само за путки и бонуси мисли и настойва хората срещу ръководството - голям фен на Ваня :D

Ако имаш хубав кур и ми го вкарваш редовно в спаружената слива може и бонус да вземеш.