Пентакс Mедикъл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Васил Левски 179&markers=Пловдив,бул. Васил Левски 179

Пентакс Mедикъл България

Какво си гледаш тъпо фиша Българино? Ум патки пасе! Аз това разбрах!
Ако не ми харесва фиша, може да не ставам за нищо! Може, но може и шефовете да не стават. Кой ще отсъде, а?
Разделяй и владей! Това май го владееше един бивш служител и сегашни настоящи служителки в администрацията.
Идете и на банкета. Носете си пиене. А и яденето дано да стигне, че то нали Ваня го е организирала.
На банкет, аз ще тръгна с вас. А дали ще си тръгна от вас решавам сама. Скоро и това може да стане. Заплатите се изравниха.
За сега съм с вас и пиша мнение. Лошото е, че не се обединяваме около мнение, а вървим като овце!

Ум царува, ум робува, ум ще ви прецака. КВО си гледаш тъпо фиша?
Ако не ти харесва може да не ставаш за нищо... Ако нямаш приятели колеги яво пак не става нищо от теб... Има 2ма представители на слабия пол които се мислят за кралици и си мислят че управляват фирмата.... Даааа ама не Ботевисчето до кога ще тича под дългата. Кой на кого ще развали семейството накрая ще се види. В 2те смени има хора които разделят и си мислят че владеят. А ти на кой банкет сий? На 1ва смяна на втората или на село. На който не му харесва може да си тръгне. Може да спрем с плюенето, да се обедини с представител и да решим доста проблеми или да изгърмят 5 бушона (разделителни на хората) и всичко да тръгне различно...

В тази фирма никой не те уважава като личност, като особено ярък пример за това е шефката на ЧР отдела. Тук е загърбено всичко, което касае едни човешки и после работни отношения. На високи позиции са хора, които се интересуват само от собственото си Его и са алчни за пари, идват на работа, за да си движат личния бизнес и да си решават личните проблеми. Те са забравили откъде са тръгнали и как може да се общува нормално, а после очакват уважение и респект. Изключително непрофесионално отношение от страна на администрацията към техниците, които им вадим заплатите.
(Надявам се от администрацията да ми прочетат мнението и да им приседне обяда, защото наближава времето им за плюскане, а само плюскането ги вълнува толкова, колкото сплетнеченето, създаването на интриги и неразбории.)

СЪС СТАРИ КУ*ВИ И ПЕ*ЕРАСИ, НОВ БАРДАК НЕ СЕ ПРАВИ!!!
Докато администрацията се пълни с дърти мас*ии нещата ще вървят надолу. Чакам излагацията с банкета, защото тук коледни бонуси няма.

Я пак попитай?

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Изнесе се като мишок и се качи в таксито. Що е то?

А сега кой кара Шкодата?
Да не й падне акумулаторът...Някой ще я запали ли? Припалвайте я.

Ваня и Снежина да внимават. Той ви гледа. И ще дойде, и за вас.

Коледен бонус ще има ли? Със смотан банкет организиран от Ваня ли ще ни залъгвате?

Публикуват се обяви, които биват махани преди да им изтече срокът и няма наети хора по тях?! - пак намирисва работата...