Бет365 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Тодор Александров 115&markers=София,бул. Тодор Александров 115

Значи аз съм много добър програмист, бог, но съм много грозен. Съответно Мария и Олег Олгата и двамата не са привлечени сексуално от мен и си практикуват и двете с други мъже само, които взимат 9200 лева чисто на месец защото са красиви и даже нямат commit в соурс контрола, докато аз изнасям целия тийм и съм на 4150 лева.

Съветвам новите хора кандидатстващи тука да ползват филтри на зуум и да си сложат красиво лице - дистанционно няма как да те хванат и поне до първата среща (лъжете ковид, заушка) - ще може да взимате поне 8 бона чисто. Макар че още няма офис, те ще ви викат с измислени поводи у тях да правите секс - тогава вече лъжете (трипер, сифилис, в краен случай спин). Така поне една година ще издържите, преди да ви хванат, че сте грозен.

Бях програмист в Бет365 и след някое друго мизерно увеличени стигнах до 3500 заплата , стана ми ясно ,че в тази фирма няма потенциал ,а и шефовете бяха кофти(нищо не разбират и се държат гадно).Сега съм в друга фирма , взимам 6000 и нагоре и съм много доволен. Не знам как може да стоиш на такова място повече от 2-3г.
Иначе имаше печени колеги ,но бяха малко повечето са стресирани стоят на компа и се страхуват да не станат и да ги види ,че не бачкат - кофти история.

ХА-ХА-ХА-ХА Олег тук ли си изкраваш бонуса бре синигерче?
Разкриха те че не ставаш за Тех Лийд и те направиха официално Солташак на Марк.
Трябва да са ти направили таск в джира да пишеш комемтари в бгработодател.

П.С. Да знаеш на комшията ти му е по-голям.

Олга изписа 1 тон глупости които никой не чете, кажи ми природно ли си простоват или лизането на английски топки те направи такъв "готин" човек?

Приятели ето начин как можете да си изкарате малко странични диходи от тези сайтове "pay to click"

Плащът с крипто валута, като това са възможно най-добрите сайтове които съществуват в нета. Аз вече 3 години си цъкам на тях, като в началото не печелих кой знае колко но напоследък крипто валутите скочиха доста така, че съм
доволен.

Личи си, че говоря с прости работници. Явно трябва да обяснявам по няколко пъти за да ви стане ясно. Нищо де. Аз имам търпение.

1. Към “Закривай”. Мислиш ли, че фирма със 767 милиона паунда приходи на година ще бъде закрита само, защото някакво си дребно работниче е написало “закривай” във форум? Фирмата ще продължи да съществува и след като ти си тръгнеш от поредната фирма с подвита опашка.
2. Към “Бачкатор”. Аз не съм “Олга”. Виж Олег може би го познавам и се възхищавам от него, но това е друга тема. “явно всички програмисти и тестери сме едни прости low level бачкатори и нищо повече.” - явно започваш да поумняваш. Браво. “Радвам се че повечето колеги четат какво се пише тук! “ - и какво от това? Вече обясних, че умният човек си купува евтин смартфон, защото така и така ще го използва за същото като и по-скъпия, но може и лесно да го смени ако създава проблеми. Имам доста участия в knowledge transfer между мениджъри. Често пъти периодичните чистки са много полезни. Икономиите от заплати оправдават леко занижената ефективност. За да го схванеш ще ти го обясня по-просто.
Назначаването на джуниър, който да подмени оялия се сеньор излиза по-евтино. Ефективноста е около 30% по-ниска, но това е временно а икономиите от заплата са добри.
3. Към “Кеф”. Хем глупав, хем нагъл. Какви зъбки какви пет лева? Смешко. Достатъчно е да имаш разговор и ще станеш веднага по-нисък от тревата и по-тих от водата клавиатурен войн такъв. Този разговор мога да го уредя с един месидж по вайбър, например.

Към останалите хейтъри. Можете да хейтите анонимно пред компютъра. За друго нямате нито дупе, нито топки – страхливци. :)

Още ли съществува тази фирма ЗАКРИВАААЙЙЙЙ!

Олга благодаря за разяснението, явно всички програмисти и тестери сме едни прости low level бачкатори и нищо повече. Радвам се че повечето колеги четат какво се пише тук!

Абе Олег и съседа дето оправя жена ти разбра, че ти си mr Power. И професор да станеш си загубил достойството си безвъзвратно и след теб ще оставиш само пълни тоалетни и нищо друго. Ако съм на теб ще се оглеждам на всеки ъгъл защото зъбките не се оправят само с лизане на английски топки.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук : WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес