Бет365 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Тодор Александров 115&markers=София,бул. Тодор Александров 115

Много първобитен мениджмънт! Действат с подмолни игрички и интриги за да омайват или да разбират какви са настроенията сред хората. Не случайно един куп тийм лийдове напуснаха! Също и много от качествените технически кадри в офиса...
Работата е еднообразна и няма никакви процеси, всичко е един пълен хаус! Много малко са вече тези, които имат идея какво и как да го правят, за съжаление!

Тези са супер некоректни а платформата им е най-неудобната и бавна във света и дори не можеш да си изтеглиш парите от тези мошеници

Абе, какво се е случило с мениджъра Калин? Той беше един, който ходеше запасан като Гацо Бацов и гледаше тъпо и сервилно. Той не беше с женска психика. Явно им се е щяло мъжко д*п* и са го махнали и са взели Олгата.

Олга привет Най-накрая женското в теб взе превес. Но след толкова лизане на задници и анални приключение това не е изненада. Само педалите искат да ти намажат пръсчето. На комплексираният Марк спря ли да му става малката пишка?

Интересувам се как да се подготвя за предстоящето ми интервю за работа във фирма Bет365, Bългария. Притеснявам се, че на интервюто ми ще присъстват хора упоменати вече тук, Олег и Мария и искам да попитам за подходящо поведение, бельо, парфюм и други. За съжаление пандемията мина и интервюто ще е лично и много се притеснявам, че не съм достатъчно красив.

Другото ми притеснение е, че членът не ми е особено голям и не знам ако се стигне до секс на интервюто дали няма да се изложа. Кажете ми моля минималният позволен размер.

Кандидатствам за .НЕТ девелопер, синиър, завършил съм СофтУни Академия и имам стаж в Информационно Обслужване АД, 3 месеца.

Възмутена съм. Ще ви кажа, че на Олег на малкото пръстче не можете да му се намажете. Ако толкова не ви харесва прав ви път. Фирми много!

Взехте ли тлъстите бонуси? 2-3% си е голема пара ще има за кюфтета и кебачета и тази година.

Приятели ето начин как можете да си изкарате малко странични диходи от тези сайтове "pay to click"

Плащът с крипто валути, като това са възможно най-добрите сайтове които съществуват в нета. Аз вече 3 години си цъкам на тях, като в началото не печелих кой знае колко но напоследък крипто валутите скочиха доста така, че съм мнодо доволен!

Значи аз съм много добър програмист, бог, но съм много грозен. Съответно Мария и Олег Олгата и двамата не са привлечени сексуално от мен и си практикуват и двете с други мъже само, които взимат 9200 лева чисто на месец защото са красиви и даже нямат commit в соурс контрола, докато аз изнасям целия тийм и съм на 4150 лева.

Съветвам новите хора кандидатстващи тука да ползват филтри на зуум и да си сложат красиво лице - дистанционно няма как да те хванат и поне до първата среща (лъжете ковид, заушка) - ще може да взимате поне 8 бона чисто. Макар че още няма офис, те ще ви викат с измислени поводи у тях да правите секс - тогава вече лъжете (трипер, сифилис, в краен случай спин). Така поне една година ще издържите, преди да ви хванат, че сте грозен.

Бях програмист в Бет365 и след някое друго мизерно увеличени стигнах до 3500 заплата , стана ми ясно ,че в тази фирма няма потенциал ,а и шефовете бяха кофти(нищо не разбират и се държат гадно).Сега съм в друга фирма , взимам 6000 и нагоре и съм много доволен. Не знам как може да стоиш на такова място повече от 2-3г.
Иначе имаше печени колеги ,но бяха малко повечето са стресирани стоят на компа и се страхуват да не станат и да ги види ,че не бачкат - кофти история.