Бет365 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Тодор Александров 115&markers=София,бул. Тодор Александров 115

ХА-ХА-ХА-ХА Олег тук ли си изкраваш бонуса бре синигерче?
Разкриха те че не ставаш за Тех Лийд и те направиха официално Солташак на Марк.
Трябва да са ти направили таск в джира да пишеш комемтари в бгработодател.

П.С. Да знаеш на комшията ти му е по-голям.

Олга изписа 1 тон глупости които никой не чете, кажи ми природно ли си простоват или лизането на английски топки те направи такъв "готин" човек?

Приятели ето начин как можете да си изкарате малко странични диходи от тези сайтове "pay to click"

Плащът с крипто валута, като това са възможно най-добрите сайтове които съществуват в нета. Аз вече 3 години си цъкам на тях, като в началото не печелих кой знае колко но напоследък крипто валутите скочиха доста така, че съм
доволен.

Личи си, че говоря с прости работници. Явно трябва да обяснявам по няколко пъти за да ви стане ясно. Нищо де. Аз имам търпение.

1. Към “Закривай”. Мислиш ли, че фирма със 767 милиона паунда приходи на година ще бъде закрита само, защото някакво си дребно работниче е написало “закривай” във форум? Фирмата ще продължи да съществува и след като ти си тръгнеш от поредната фирма с подвита опашка.
2. Към “Бачкатор”. Аз не съм “Олга”. Виж Олег може би го познавам и се възхищавам от него, но това е друга тема. “явно всички програмисти и тестери сме едни прости low level бачкатори и нищо повече.” - явно започваш да поумняваш. Браво. “Радвам се че повечето колеги четат какво се пише тук! “ - и какво от това? Вече обясних, че умният човек си купува евтин смартфон, защото така и така ще го използва за същото като и по-скъпия, но може и лесно да го смени ако създава проблеми. Имам доста участия в knowledge transfer между мениджъри. Често пъти периодичните чистки са много полезни. Икономиите от заплати оправдават леко занижената ефективност. За да го схванеш ще ти го обясня по-просто.
Назначаването на джуниър, който да подмени оялия се сеньор излиза по-евтино. Ефективноста е около 30% по-ниска, но това е временно а икономиите от заплата са добри.
3. Към “Кеф”. Хем глупав, хем нагъл. Какви зъбки какви пет лева? Смешко. Достатъчно е да имаш разговор и ще станеш веднага по-нисък от тревата и по-тих от водата клавиатурен войн такъв. Този разговор мога да го уредя с един месидж по вайбър, например.

Към останалите хейтъри. Можете да хейтите анонимно пред компютъра. За друго нямате нито дупе, нито топки – страхливци. :)

Още ли съществува тази фирма ЗАКРИВАААЙЙЙЙ!

Олга благодаря за разяснението, явно всички програмисти и тестери сме едни прости low level бачкатори и нищо повече. Радвам се че повечето колеги четат какво се пише тук!

Абе Олег и съседа дето оправя жена ти разбра, че ти си mr Power. И професор да станеш си загубил достойството си безвъзвратно и след теб ще оставиш само пълни тоалетни и нищо друго. Ако съм на теб ще се оглеждам на всеки ъгъл защото зъбките не се оправят само с лизане на английски топки.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук : WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Не. Не позна. Нямам нищо общо с въпросния човек, но явно ти много се страхуваш от него и му завиждаш, защото е успешен, властен и има бъдеще във фирмата за разлика от теб – горкия работник. Ти сам знаеш, че никога няма да си нещо повече от един прост “експертен персонал без ръководни функции”. Сърди се на майка си и баща си за това. Не са ти дали образование и възпитание явно. Пише се “помияри” а не “пумияри”. Много дразнеща грешка на low level хората като теб. Вероятно не само с граматиката, но и с математиката си “на вие”, нали бачкаторе? Да ми се случи нещо? Ти си от забавните хора, които са велики само, когато е анонимни – зад клавиатурата. В реалния живот си “О да. Днес ще стане.” :)
Нямаш ли си issues? От СофтУни идват. :D

Тоя mr. Power ако не е най-мазния, гнусен, комплексиран гъзолизец Олег Илиев, си режа главата. Еййй комплексар много си си повярвал, май забрави как те изритаха от предишната фирма, защото са те усетили че си мазно лайно. Ама тука си падна на място нали?
При курвата и мекотелото дето му лапаш пишката всеки ден, така ли е Power?
Внимавай само да не ти се случи случка комплексарче, че няма недосегаеми нали знаеш "докторе на науките"?
Повръща ми се от такива като тебе пумияри, които за да си избият комплексите са готови на всичко...