SAP Labs Bulgaria / SAP БЪЛГАРИЯ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цар Борис III 136А&markers=София,бул. Цар Борис III 136А

SAP Labs Bulgaria / SAP БЪЛГАРИЯ ЕООД

Кандидатите за работа с САП трябва да знаят, че те НЕ СА equal opprtunity emplyer. Те НЕ се отнасят еднакво с всички. Те дискриминират хората. За тях не е важно какво знаете и дали можете да свършите работа. За тях е по-важно на колко сте години, къде сте учили, къде сте роден. Сигурно и цвета на кожата и пола са от значение. Така че ако искате да бъдете дискриминирани и обиждани - кандидатствайте при тях.

Работя във фирмата вече от почти 2 години. Доволен съм като цяло от възможностите, които ми се предоставят за развитие и от условията на работа. Ако най-важното за вас е сигурност, няма да сбъркате да започнете работа тук. Човек ако си върши работата съвестно може и да се пенсионира тук, ако го устройва позицията, на която е.
Социалните придобивки са изброявани многократно. Като водеща и голяма компания, можете и сами да предположите, че закона се спазва до последната буква. Възможността да се работи няколко дена от вкъщи месечно и допълнителният отпуск са също голям плюс.
Като цяло, едва ли има много компании, които да предоставят по-добри условия.

Ще съм много благодарна ако някой сподели мнения за длъжността legal advisor в САП? Каква е нормалната заплата за тази позиция? Оставам с впечетление, че има известно текучество при адвокатите там- какво мислите?
Благодаря Ви предварително,

Здравейте,някой знае ли какво е заплащането за SAP инженер? В кои отдели се намират и има ли допълнителни бенефициенти?Благодаря предварително!

Някой знае ли какви са изискванията освен писането на код, ако искам да кандидатствам за стаж и след това за работа в SAP Labs Bulgaria?

някой настоящ служител може ли да каже доколко е гъвкато работното време и каква е възможността за работа от вкъщи.

Въпросите са според позицията за която кандидатваш. Ако за админ - са админски, ако за джава са джаварски. За пример: предварителния тест за джава е от 100-ина въпроси, подобни на тестовете за Oracle сертификат (Sun Test 310-065 например). Степента на трудност зависи от нивото за конкретната позиция. HR-те са точни и съвестни, за ралика от повечето други места.

Може ли някой да ми каже какъв е теста на интервюто? От какво естество са въпросите?

До  морко марморко..
и до хората, които се питат, защо има толкова различни противоречиви мнения.
Много моля, следете стила, правописа и начина на изказване на хората и ще разберете, че има хора, които с некадърното си писане най-малкото няма как да са били, или занапред да бъдат служители на САП Лабс България!
Мога само да кажа, че фирмата в най-голямата криза съкрати в офиса в София 15 служители, не намали, а точно обратното - увеличи заплатите, раздаде големи бонуси (2010г.)
Заплащането е балансирано. Има и фирми с по-високи заплати, има и с по-ниски - всеки си прави сам заключенията. Само за справка, бивши колеги, недоволни от заплащането си в САП, започнаха работа към други чужди фирми. Някой от тях имат голям успех, някой се лутат още между различни фирми, поради факта, че фирмите или фалират, или престуктурират.
Та, ако искате да имате сигурност в професионалното си развитие, бих ви препоръчал компанията.Привилегиите са изброени и преди - безплатен обяд, баскетболно игрище, фитнес, джаги, тенис на маса, допълнително здравно осигуряване с възстановяване на разходи за лекарства, социална ангажираност, паркинг за коли и велосипеди (3 от които са служебни, за бързи отскачания), прозрачност в системата, годишни бонуси и увеличения на заплатите, според показаното през годината, служебен автомобил (който реално става личен, при достатъчно прекарани години в компанията), различни социални придобивки - 300 ваучера за пазаруване, отстъпки за служители на много места. Има и още други, за които човек не се сеща на прима-виста...
Успех на всички, които са решили да работят за САП Лабс - едно чудесно място, с чудесни хора и ръководство!

Какъв е теста на интервюто за работа? какво питат?