SAP Labs Bulgaria / SAP БЪЛГАРИЯ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цар Борис III 136А&markers=София,бул. Цар Борис III 136А

SAP Labs Bulgaria / SAP БЪЛГАРИЯ ЕООД

Вижте колко са прости коелгите на Красимира от ТУ и колегите й...Влезте да четете в Имърчантпей, Меншън, Vmware и Фесто. Покажете на Данинчето си колко са прости.

Гинекологът на Красимира

10.08.2020 1 2 3 4 5

Епикриза на Красимира Ромеова Кръстева

Анамнеза
Красимира Ромеова Кръстева не е правила секс от поне 33 години. Путката ѝ вони на лайна. По нейни сведения предпочита да я ебат в гъза, защото си пази путката за Бурак. Той в момента не изпитва сексуално влечение към нея.

Заключение:
Статус вагиналис : патологична фригидност.
Нелечимо.
0Съгласен съм 0Не съм съгласен Сподели

Кандидатстването ми за работа в SAP, макар и неуспешно, само затвърди положителната ми оценка за компанията.
Демонстрираните професионализъм и уважение от страна на интервюиращите, могат само да ме амбицират допълнително да повиша знанията и опита си, за да мога занапред да бъда отново кандидат там.
Желая им успех!

Здравейте,ето начин как да си искараш малко странични доходи от интернет.Плащат с крипто валута. Аз съм много доволен докарвам си близо 1BTC на година.

успех!

Вашето просто Данинче се подиграва с колежката си Красимира като събират селска сган да й говорят, че я "сръби пичето пък те са с деца вече". Вие как си правите децата, Данинче? Нали "ви чешат кирливите и замирисали пички"... Сган селска! Момичето е невероятно интелигентно и добро, а вие сте тъпа сган. Прости сте селянчета. Слабоумна сган сте! Данинче, вас не ви ли "сръбят пичките" и как сте родили без да ви "чешат"? Красимира е много интелигентна и добра, Данинче, а вие сте слабоумни шизофреничета. "Добрите момичета били с деца пък Красимира я сръби пичето"...Идете се прегледайте!

Красимира никога повече няма да легне с просто българче. Синовете ви са прости като вас и дъщерите ви. Говорят на момичето, че "ша ни лапнеш на синовете". Кои сте вие и замирисалите ви синчета? Селска сган долнопробна сте. Синовете ви са излезли на майките си от вагините, а преди това сте си вкарвали членовете да оплодите простите си селянки.

https://krasimirar.wixsite.com/mysite Това момиче е изискано и интелигентно и не е за българската сган и простите ви синове. ДОЛНОПРОБНА СГАН СТЕ! КРАСИМИРА ПОВЕЧВЕ С ТЪПО БЪЛГАРЧЕ НЯМА ДА ИЗЛЕЗЕ!

Долнопробният парцал Смилена Татарска от Враца е ходела да спи с мърлявия войник Михаил Чапканов и е карала Красимира да спи с просто селянче с прякор "пилето". Тероризират Красимира системно. Прекъсват връзките на Красимира в чужбина и я държат насила в страната.

https://bg.linkedin.com/in/smilena-tatarska-4726643b Този парцал долнопробен е от групата, която изтезава Красимира.

https://bg-bg.facebook.com/chapkana Това е селянина Михаил и са карали Красимира да спи с пропаднало селянче с пркор "пилето".

Мирена Йорданова е съученичка на Красимира от Враца и я преследват с боклуци като Станил. Принуждавали са момичето да спи с тях. Наблюдавали са я с Бурак в Измир и навсякъде другаде по света. Красимира не ги понася и не иска общо с тях, но 15 години след като е завършила ПМГ още не може да се освободи. Вашата Данина е част от групата, която я малтретира системно.

Данина Русева е проста ямболска селянка и урод. Наблюдввали са и са изтезавали Красимира в дома на Бурак и по цял свят. Ямболската селянка е супер проста и нахална и да оставят Красимира намира. Разбиват на Красимира личен и професионален живот 24/7.

https://advokatyordanova.com/ Този врачански боклук с вашата Данина 7 години събират селска сган да изтезават Красимира по света от злоба.

https://krasimirar.wixsite.com/mysite Това е Красимира, която е завуршила ТУ с Данина и знае 3 езика освен български.

Гнусната курва Смилена Татарска е спала с мърлявия войник Чапканов преди 10 години и следят Красимира да я принуждават да е с тях. Тероризират я системно. Бедни и прости боклучета са! Тероризират Красимира системно от злоба, че момичето си сбъдва мечтите.