SAP Labs Bulgaria / SAP БЪЛГАРИЯ ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цар Борис III 136А&markers=София,бул. Цар Борис III 136А

SAP Labs Bulgaria / SAP БЪЛГАРИЯ ЕООД

С тези коментари за вашата лична драма с Красимира пречите на хората да се информират и разваляте сайта, ще Ви помоля да спрете! Отидете в Съдебен спор да се разправяте!

Кандидатстването ми за работа в SAP, макар и неуспешно, само затвърди положителната ми оценка за компанията.
Демонстрираните професионализъм и уважение от страна на интервюиращите, могат само да ме амбицират допълнително да повиша знанията и опита си, за да мога занапред да бъда отново кандидат там.
Желая им успех!

Здравейте,ето начин как да си искараш малко странични доходи от интернет.Плащат с крипто валута. Аз съм много доволен докарвам си близо 1BTC на година.

успех!

Идете на Стаж да ви напишат ( Слаб 2 )

Успех със Стажа

ПОЛОВИНАТА ЩЕ ОТПАДНЕТЕ НА ТЕСТОВЕТЕ ЩЕ ВИ СКЪСАТ

ТЕСТЪТ Е ПО Java и Бази данни

С ПО 50 /100 ВЪПРОСА!

Като започнете да работите с тях ще видите как ще си

блъскате всеки ден главите?

Успех!

Имат Стажантски програми за 6 месеца

Стажа Не е Платен?

Как ще издържиш 6 месеца без Заплата?

Въздуха ли ще дишаш?

Отделно има оценяване с Тестове и Ментор

Ако не се справяш

Фирмата е една от най-добрите в бранша, като условия и привилегии. Но, много зависи в кой екип ще попаднете. Хубаво е, че може да смените екипа. Лошото е, че бидейки голяма организация, ако ви се падне кофти мениджър, дори да си харесвате работата, единствения начин нещата да се оправят е да смените екипа. Лошите мениджъри се окопават с подръжници-подмазвачи и на практика са несменяеми.

Професионалният ми опит до тук казва, че в по-малките фирми по-може да попаднеш на свестни хора. В тузи големите заплащането наистина е по-добро, но не чак толкова високо, че да търпиш униженията. За тях хора няма, няма индивидуалности, а са като някаква кланица, с тези отворени офиси където всеки те следи изкъсо, не можеш да се фокусираш, постоянно дебнене кой колко пъти и колко дълго ходи до тоалетна, трепериш, край теб постоянно минават хора и не може да се фокусираш. В Близу ми даваха само 450 лева (2013 година, на непълен работен ден като агент директни продажби), но може би защото работихме по вратите и рядко се вясвахме в офиса нямахме време за сплетни, интриги, омраза. Open office е отврат за работа, новото лице на фабриките където ти си просто поредната гайка в машината. Фалшиви усмивки, тийм билдинги, интриги, но не са само SAP и Accenture са такива, и Pfizer и май всички такива големи фирми!

Искам да изкажа своето мнение за САП. Крайно разочароващо.. Кандидатствах при тях за стаж, за който им трябваше човек,който да започне на 1 септември. След като минах 4 интервюта,които бяха крайно безмислени защото си говорехме едно и също с различни ХР-ки просто, които отнеха месец и половина, безкрайни разговори с ХР-те в Чехия и каквото се сетиш накрая ми изпратиха имейл че ще продължат с друг кандидат, но е achievment изобщо да си от финалистите. Ок, избрали са друг, но когато видях на следващият ден,че отново са си качили обявата крайно се разочаровах..Какъв е смисъла от толкова губене на време и накрая.. На колкото и интервюта да ходите и каквото и да ви говорят,че ви харесват имайте си едно наум!!!