Юск Бул ЕООД / JYSK /img/frontend/nomap.png"

Юск Бул ЕООД / JYSK

Надявам се всички кандидатстващи в новооткриващи или настоящи магазини да прочетат това, защото смятам, че е абсолютна истина и много хора ще се съгласят.
БГ управлението на тази фирма е абсолютно бавноразвиващо се, може из Европа да не е така, но тук е ужас някакъв.Като се почне от централния офис в София и се мине през разните измислени регионални мениджерчета и управители по магазините, просто нямам думи. Масово хора които нямат идея как да си вършат работата, да не говорим, че и те не се натискат да я вършат.
За работата в магазините....какво да Ви кажа, трябва да си чистач, мияч, носач, да консултираш разни идиоти, които се държат като бебета по цял ден и да бачкаш на каса. Права никакви нямаш, клиента може да те набие посредата на магазина и ти ще си си виновен. Идват връщат си о**аните завивки и чаршафи и естествено всичко се приема за рекламация, нямаш думата за нищо.
Заплащането е трагедия, заплатите са шокиращо ниски, като се има предвид, че дори Мебели Виденов дават по високи заплати от "великата" датска фирма.Уж има бонуси, те са между 40 и 100лв. за изпълнение на някакви задачи, общо взето, ако по някакво чудо се стигне до таргет, обикновенно е минималния от 40лв. Цял месец се трепеш и те притискат от горе за още и още за тези пари(Дори не мога достатъчно да натъртя на притискане, все не е достатъчно, трябва да притискаме клиентите до дупка да купуват боклуците на фирмата). За справка в много фирми в същите среди бонусите почват от 150/200лв на горе. Постоянно се натяква колко е печеливша фирмата, но работниците не виждат нищо, обикновенно се замазват очите с разни банкетчета, на които не можеш да похарчиш повече от 20лв. на човек.Общо взето повече хора седят, защото е пандемия в момента и ги е страх да не останат без работа, но пооправят ли се нещата, ще клекне фирмата.
Ако сте много отчаяни заповядайте във "Великата" простотия Юск, където и пари няма да вземате като хората и няма и да Ви уважават.

Здравейте, ще ви отговоря на коментарите. Относно магазина в Ринг Мол. Не си заслужава да започвате там. За няколко месеца напуснаха много хора след като дойде новата управителка. Преди нея нещата бяха песен. Заплащането е 1000 лева чисто след като минат няколко месеца. Първоначално започвате на 950 лева. За Средец много добре сте написали нещата. Там има много напускащи хора, нямам идея защо. Сменя се трети управител там. Работата е много , а заплатата не е кой знае какво. По договор сте на 7 часа, но си имате норма за всяко тримесечие колко часа трябва да се направят. Работи се основно 2/2, при липса на хора графика става доста зле. Имате един час почивка(ако въобще имате време за почивка). Съветвам Ви да търсите нещо друго, просто не си заслужава. Поздрави !!!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

здравейте преди няколко дена кандидатсвах във фирма юск град силистра за асистент-продажби .Бихте ли ми казали ако някой в момента работи там какви са смените,почивките,отношението към служителите и заплащането дали изобщо си струва там ?

Здравейте,някой има ли информация за магазина в София Ринг Мол ,как стоят нещата там,натоварване,работа,всичко,което мислите за важно да се знае?

Да ви споделя само :) пълно с мангали и те са на почит, ако някой иска да разбере кво е мързелив и миризлив циганин да му е началник да ходи да работи в склада :)

Кандидатствах за работа като продавач-консултант в „Средец Ритейл парк“ София в началото на ноември 2020 г., одобриха ме за интервю, което щеше да се проведе в съботен ден. Отивам там, магазина голям и като в събота пълен, а нямаше нито един консултант никъде, само едната касиерка, което ме доведе до мисълта, че явно имат отчаяна нужда от хора. Казвам на служителката на касата, че идвам за интервю, изчаквах управителката 15-20 минути, най-напред ми благодари, че съм дошъл в събота, обясни ми, че си произвеждат високите кадри вътрешно и тъй като активно разрастват мрежата си от обекти имат нужда от нови кадри за по-ниските позиции. В СВ-то си бях писал, че съм почти завършил магистратурата си. Управителката прояви интерес като какъв мога да се реализирам с нея, аз отговорих, а следващият въпрос беше, а бихте ли искали. Подтекстът беше ясен, да се самоубеди, че завърша ли си тази година магистратурата ще „духна“, но в противен случай какво друго може да се отговори - че не си харесвам образованието, че е безсмислено и че някой друг ме е карал да записвам точно такава специалност, това по-добре ли ще звучи за личните ми качества? От първия въпрос да се започне с въпроси от типа каквото и да кажеш може да се използва срещу теб. Изключително мотивиращо за кандидатстващият. По-нататък ми се зададе въпрос как си се представям след две години и дали въобще си се представям във фирмата. Те ти задават стресиращи въпроси от началото, за да ти зададат такъв въпрос накрая и да те гледат какво ще отговориш, но по-интересното е какво се случваше през декември. Някъде в началото на декември или може би още в края на ноември същата обява за същия обект се появи отново. Тъй като не получавам обаждане от никого се опитах още няколко пъти за „ЮСК“, три или четири пъти ме отсякоха с автоматично съобщение, че професионалните и забележете личните ми качества(феноменални психологически способности щом за едно интервю успяха да ми преценят личностните качества), не са подходящи за тях, но обявата си е все така активна. Не само тя, всичките им са активни и не е като да не си ги гледат, пускат ги отново всяка седмица. Има нещо много неадекватно в тази фирма.

Обръщение към хората които искат да кандидатстват за работа в юск божурище.не си хабете силите всичко което ви говорят първоначално са абсолютни лъжи. Само вдигат нормите но не и заплатите.подиграват се с хората и си поставят на позициите свои хора а сега има и 12болни от корона вирус

Здравейте.

Обръщам се към бившите/настоящите служители на обекта в гр. Стара Загора - бихте ли споделили мнение. Виждам, че често пускат обяви, което ми е малко като сигнална лампичка. Моля ви бъдете искрени.

Благодаря.

Здравейте, искам да попитам има ли мнения за магазините в Пловдив. По обявата всичко изглежда розово - 800лв чиста заплата, социални придобивки и други. Смятам да кандидатствам, но съм студент редовно и ме интересува подходящо ли е за мен?