Юск Бул ЕООД / JYSK /img/frontend/nomap.png"

Юск Бул ЕООД / JYSK

Ето начин как може да си докарате странични доходи от тези 5 сайта:
Плащат с крипто валута след което може да ги обмените с реална в този сайт:
Аз си ги цъкам от 2 години като си докарвам доста пари на месец.
За целта обаче трябва да си развиете акаунта.

Не давам оценка. Защо в обявите за работа няма обявени заплатите, които се предлагат? Пълно е с лоши коментари. Не бих кандидаствала за работа там.

За тези, които искат да започнат работа там: недейте, освен ако не искате да се пробвате като хамали с работно време по 11-12 на ден.
Не знам дали в магазин Юск в the Mall регионална все още е Христина и управител Виолина, но преди няколко месеца когато бяха магазинът съвсем западна. Виолина К.нехаеше замвсичко, което се случва в магазина, през цялото време киснеше в офиса а момчетата-хамали трябваше да се оправят с натовареността и наплива от хора.
Задължаваха персонала от женски пол да чисти по график сервизните помещения и тоалетните, както и да бърше прах по рафтовете в магазина, въпреки че това не е тяхно задължение. Сътрудник продажби или чистач? След затваряне на магазина в 22 ч всички седят и чакат дежурните да преброят парите от оборота. Докато оборотите не са отчетени никой няма право да си ходи, дори това да е в 23 ч. За да се вземе почивка трябва да се иска специално разрешение от Виолина К. дори за това да трябва да се чака до 14 ч. Когато Христина-регионалната се появи от Божурище с колата, започва едно хокане, викане или заплахи за глоби поради състоянието на магазина отвътре. Единственият читав и свестен човек там беше Митко-заместник управителя, но неговия глас не се чува често.
За тези, които искат да работят в който ми да било магазин на Юск, знайте че там НЕ се работи по 7 часа на ден както пише в договорите, реално служителите работят по 11 или 12 часа на седмица по два-три поредни дни след което един почивен. Ако това ви устройва, кандидатствайте, но не очаквайте нищо добро от тази верига!

Като кандидат за работа в администрацията на Юск бих желала да благодаря за професионализма и доброто отношение на служителите на фирмата както от българска, така и от румънска страна. Условията и средата за работа са отлични като Юск е една истинска европейска фирма с доказана репутация в цял свят. Предоставя отлични условия за растеж и усъвършенстване. Кандидатурата ми не беше одобрена, но препоръчвам на всеки с желание за развитие в професионален план нагоре.

Благодаря Ви.

Четох,четох и се чудих да се смееш ли да плачеш ли? Ицо с коментара за напускането, че ще пробва да поработи в хетеро-сексуален колектив в друга фирма направо сцепи.
Но плачевното е, че за последните няколко години нищо не се променя във фирмата -коментарите остават едни и същи от 5 години назад.Явно управлението нехае,нали заплатката върви ,фирмата да не е на тати,че да я мислят.

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Като бивш и аз пиша едно "прекрасно" и най-вече истинско мнение за "прекрасната" фирма Юск бул ЕООД с което се надявам да помогна на хора които мислят да кандидатстват за работа там, ДА НЕ ГО ПРАВЯТ! И така, ТОВА БЕ НАЙ - ГОЛЯМАТА МИ ГРЕШКА В ЖИВОТА, ПЪЛНА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ И ЗАНИМАВАНЕ С ТОТАЛНИ ГЛУПОСТИ! Нека да започна по конкретно за въпросната фирма и служителите в нея:
1. Това е фирма, която гледа да навреди на служителите си по всякакъв начин (натяква им се, че за нищо не стават; глобяват се заради това, че работят; служителите са под постоянен психически тормоз и др. няма да изброявам, ще се досетите).
2. Това е фирма на "наши(1 управителка, 1 обшак, който се държи за полата на управителката, 1 заместник управител и 1 общачка която има зимане даване със заметник управителя) и ваши(3 човека на случайно избран принцип да работят там)" и сега по конкретно: "наши", това са лицата, които само следят и слухтят как работят нормално трудещите се хора, за да има за какво да си говорят докато тайно се събират в помещението предвидено за "почивка на служителите" с претекст, че търсят нещо в склада. ТОВА Е МНОГО РАБОТА ХОРА, ТАКА МОГАТ ДА ИЗКАРАТ И 100 ГОДИНИ. "Ваши", това са хората, които се борят за хляба си и се трудят. В конкретния магазин, това бяха точно трима - четирима човека и ще ви кажа защо, защото всички други бяха заети да се скатават(ДА СЕДЯТ НА НЯКОЕ СТОЛЧЕ ИЛИ ДА СИ ИГРАЯТ ИГРИ НА ТЕЛЕФОНИТЕ) и с цялата си наглост слухтят дали другите вършат работата си, ВКЛЮЧИТЕЛНО И ТЯХНАТА РАБОТА "ПОНЕЖЕ СА МНОГО ЗАЕТИ".
3. В конкретния град има 4 управителя и 1 заместник - управител (наричани по горе "наши") и 3 "общаци, хамали" ако мога така да се изразя. Хора, на базата на това си представете как протича един работен ден в Юск бул ЕООД Димитровград!
!!! ТРАГИЧНО Е !!!
С НЯКОЛКО ДУМИ НАКРАТКО: НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ВЪВ ФИРМА ЮСК БУЛ ЕООД, ЗАЩОТО ТАМ НЕ САМО ЩЕ СТЕ ХАМАЛИ, А И ЩЕ ВИ ПЛЮЯТ ЗА ТОВА ЧЕ ВЪРШИТЕ РАБОТАТА СИ И РАБОТАТА НА ЛИЦАТА, КОИТО ПО ДОКУМЕНТИ ВИ СЕ ВОДЯТ ПРЕКИ РЪКОВОДИТЕЛИ (УПРАВИТЕЛИ)! ПОВЯРВАЙТЕ, ТЕ СА МНОГО! НЕ САМО ЗА КОНКРЕТНИЯ МАГАЗИН В КОНКРЕТНИЯ ГРАД!
Сега се сетих как мина първия ми работен ден във тази фирма, ето как: цял ден местих кашони в склада след което в ранния следобед влизам в магазина да продавам (имах щастието магазина да има посещение от главния ръководител за България г-н "стоянчо" и по главните от него ръководители г-да "румънци") след което заставам на касата да взема парите на доволен клиент, който искаше да си плати стоката, взимам му парите и ги прибирам след което затварям касата и повиквам една така любяща колежка за да ми обясни как да проверявам наличност на стоки. В този момент г-н "стоянчо" ме вижда на касата и казва: "какво ми подпираш касата, нямаш ли си работа"...
Ако искате да работите за такива лица на ръководни позици започнете работа в фирма ЮСК БУЛ ЕООД.
Дано инфото да е полезно на тези които те първа искат кандидатстват или започват работа във този "АД".

Някой може ли да каже какви са заплатите на техническия персонал и на какви смени се работи в логистичния център в Божурище?

Тактична молба за напускане:
"Много ми беше приятно да работя с вас, но искам да пробвам и в хетеро-сексуален колектив"

До преди няколко дни бях служител на тази така "прекрасна" и "европейска" фирма юск ... Там на почит са некомпетентни подмазвачи защото двамата мениджъри на вход и изход стоки с а некадърни и не знаят как да ръководят екипите си и им трябват хора които да топят другите работници. Тези топачи се водят Area Responsible тяхната главна цел не е свързана с работата а с това да снабдяват с информация другите подлизурковци наречени team leader а тези да доокрасят станалото и да го изложат пред двамата бездарници Илиянчо и Стоянчо . Ако ви се работи все пак в отвратителна среда за 800-900 лева с удоволствие ще ви назначат на работа защото им трябва количество а не качество ...