АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД

Фирмата като фирма,няма грешка!Обслужването е на нужното ниво,складовете са заредени,но последно време има проблем с алуминия.Пада им отваряемата гума.Моля да обърнат внимание.!

Страхотна фирма -браво!

Преди няколко дни бях на интервю за работа във фирма "Алтест Ай Джи Ти" ЕООД, гр. Бургас. Предварително бях прочела доста мнения за фирмата в интернет форумите и повечето от тях бяха негативни. Това оказа влияние и върху моята представа за компанията. След интервюто обаче мнението ми беше съвсем различно. Бях очарована от атмосферата там. Не срещнах нито един намръщен служител. Напротив, бях посрещната изключително любезно. Всички бяха много усмихнати и отзивчиви. Интервюиращите се държаха с мен все едно че съм техен равностоен колега. Излязох усмихната от интервюто и макар да не знаех какъв ще е резултатът от него, бях доволна от срещата си с тези благородни хора.

ГОЛЯМА ФИРМА (170 МЯСТО В ТОП 200 НА К-Л), ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМА ГОЛЯМА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАЗВИТИЕ, ТОЛЕРИРАТ СЕ ДОНОСИТЕ С/У КОЛЕГИТЕ, А ПОВЕЧЕТО ТОВА И ЧАКАТ. ЗАПЛАЩАНЕТО Е НАД СРЕДНОТО  /АКО ГО ПОЛУЧИШ/. АКО МОЖЕ ЩЕ ТЕ КАРАТ ДА РАБОТИШ ДЕНОНОЩНО, А РАБОТА НЯМА КРАЙ, НО НЕ СЕ ЗНАЕ КОЛКО И КОГА ЩЕ ПОЛУЧИШ КАТО ЗАПЛАЩАНЕ. ИМА БЕЗПЛАТЕН СТОЛ И СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ /САМО В БУРГАС/

Кажете ми повече за самата фирма. Кандидатствах там за работа и ще започвам , но като чета какво пише взех да се притеснявам. Верно ли е толкова лош г-н Стоев

Г-н Дяков,с последните си заявления напълно вече минахте границата на благоприличието,и доказахте ,че това сте Вие. Бъдете така любезен да не се занимавате с мен като личност и работа.И ако имате нещо да ми казвате или просто Ви гризе съвестта,не е този начина.Най-малко имайте доблестта като мъж да се изправете срещу мен и да ми го кажете в очите,а не като задкулисните Ви игрици,които продължавате да играете и до ден днешен,като се криете зад: чужди имена,анонимни и т.н.Най лесно е да се изкарат кирливите ризи,но много трудно е да се работи с факти,които ако се извадят за Вас не са никак малко,нали така?
И най- малкото,което може да направите е да спрете това. Благодаря.

Направо незнам за каква фирма се говори.В АЛТЕСТ не се ценят нито клиенти нито служители незнам още как съществуват на пазара.Служителите им са поставени на як стрес и голямо напрежение горките хора спонсорират фирмата зареждат с собствени пари служебните си коли:):):):) какъв щастливец е този шеф с такива служители

Всичко написано за склад Добрич,е плод на болната фантазия и амбиция на Николай Дяков/бивш търговски представител в склад Добрич/!Колегите в склада се справят перфектно!Настоящият Регионален Мениджър не произвежда дограма откогато е започнал работа в склада./Може да се провери/!Да,преди това е работил с Вайспрофил ! Моята фирма Актив ООД е коректна спрямо достанчиците /може да се провери/,и на г-н Дяков не му прави чест,че така нагло прави антиреклама!Напълно изряден платец съм/може да се провери/!Всичко написано от Дяков е от завист,затова,че склад Добрич се развива много добре!Неко не забравя,за злоупотребите който е извършил като т.п. в склад Добрич!!!ОБРЪЩЕНИЕ: Николай,гледай си мижавия склад и мижавите клиенти,не се занимавай с хората!!!

KMG-означава : кошмар и мъка жестока- за всеки производител на дограма. / понеже в кирилицата няма еквивалент на английското \"g\" / аз избирам - жестока -това е за по-интелигентните. Абривиатурата може да има и друга трактовка в смисъл на ниско качествен профил. Отдавна вече не съм клиент на Алтест и съм удивен от простотията на робите от склада в Добрич- мръсен и неподреден. Така нареченият търговски представител до вчера е ходел с мърляв анцунг, скъсани маратонки и е събирал фасовете от земята. И преди да стане такъв, имам информация че е работил с друг профил- защо ли!?
За новия началник склад да не говорим - хем проста, хем от всичко разбира и се държи, като че ли склада е нейн.
Като чета по- долните мнения става ясно, че са писани от самите тях- егати комплексарите. С колегите споделяме, че там отиват фирми , които са известни с това че не плащат и по този начин ги използват , но те едва ли се досещат.

НА ТЕЗИ ОТ ДОБРИЧ, КОИТО СА МНОГО ДОВОЛНИ ОТ ОБСЛУЖВАНЕТО НА РАБОТЕЩИТЕ В СКЛАДА ЩЕ МАРКИРАМ НЯКОЛКО НЕЩА :
- ПЪРВО, НЯМА ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, КОЙТО ДА РАБОИ ЧАСТНО И ТО С КОНКУРЕНТЕН ПРОФИЛ- \"ФАЙС ПРОФИЛ\". - КОЕТО СИ Е ПЪЛЕН АБСУРД .
- НАЧАЛНИК СКЛАДА ИМ Е ТАКАВА РЯПА- СЪЧЕТАВА В СЕБЕ СИ ПРОСТОТИЯТА С НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА.
-РАБОТНИКА НА ОБКОВИТЕ ТАКА И НЕ СЕ НАУЧИ ДА ПРАВИ ОБКОВ ПО ЧЕРТЕЖ.
ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО СТЕФАН ЛАЗАРОВ ОТ ФИРМА \"АКТИВ\" -ЗНАЕМ КАЧЕСТВЕНАТА МУ РАБОТА -ОСВЕН ТОВА ОТИДЕ В АЛТЕСТ ЗАЩОТО НЕ ПЛАЩА .
- ЛЪЖАТ ПРИ ТЕГЛЕНЕ НА ПРОФИЛИТЕ .