АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД

Като гледам и администрацията са ги почнали :-)
Липсват някой интересни мъжки фигури за сметка на нови лица като поредния нов гл. счетоводител.
А за уволнените от производството хора, "Консултанта" може да има готов план за действие както винаги - туковиж е докарал бригада високообразовани негови колеги от швейцария или там където е бил и ги е метнал по екструдерите заедно с Боян :-)
Ако съветите на "Консултанта" му бяха толкова добри и ценни колкото хонорарите му когато се появи в тази фирма всичко щеше да е по различен начин сега, но за жалост собственика на фирмата продължава да вярва не на когото трябва.

До похотливко,
Незная кога си бил на интервю за работа и кой ти е правил интервюто, но когато аз кандидатствах за работа имаше една дама  HR, която хабер си няма от такова нещо и дори имаше някакъв странен селски акцент ( мое мнение разбира се ) дори според мен няма и подходящото образование за такова нещо с което се занимава съдейко по начина по който се проведе интервюто.

За голямо съжаление фирмата безкомпромисно уволни около 70% от квалифицирания производствен персонал,който беше лоялен в продължение на години,работеше извънредно  по 12часа през времето за почивки,без извънредния труд да ни се заплаща!Апел към управителя на фирмата г-н Стоев:Докато вашия заместник г-н Карабинов е там,фирмата ви ще затъва и ще трупате негативи,загуби в хиляди лв.,ще загубите челните си позиции на пазара от конкуренцията,закъснение или неизпълнение на експорт от спешни поръчки и т.н.!Замислете се сериозно в/у проблемите,анализирайте трезво създалата се ситуация и си направете изводи!През следващите 6 месеца загубите ви може да набъбнат до милиони левове!Кой печели в създалата се ситуация,въе всеки случай не и Вие г-н Стоев!?

Хахаха тая фирма е пълен фарс.Добре че не започнах ама и тея хора си вярват.Най- смешното интервю на което съм бил.Абе хора аз съм ви проучил бе прочетете мненията.Какви са тези глупости които говорим .Погледнете реално къде сте, какви са тези регионални смешковци заслепени от от службата си.Вижте си екипа.И пак прочетете мненията на хората във форума

Мили хора, нека само не говорим и се оплакваме от некоректността на дружеството АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД, а предприемем и съответните действия. Докато ние си говорим по форумите, те си работят необезпокоявани от нас -клиентите, от съответните институции,  и продължават да продават некачествените си  профили. Всичко това остава за наша сметка, а фирмата вече е решила, че е недосегаема. От три месеца искаме среща с управителя на фирмата, но може би по-лесно ще си уговорим такава с министър- председателя  Путин. Може би хората, с които държим връзка се страхуват от шефа си, то като чета мненията за него във форумите оставам с впечетлението , че наистина си е за страх. Но нужно ли е ние клиентите, които добросъвестно и коректно си плащаме за стоката и получаваме дефектни профили също да се страхуваме и да не търсим отговорност на безотговорно свършилите си работата. При нас казуса е следния: Закупуваме си от тях необходимите профили и консумативи за  изработването на даграма на жилищна сграда  и на пъвата партида фолиото пада. Прибират си профилите и карат нови , които след няколко месеца така се огънаха, както и дървена даграма не може да се изметне. Започнаха се едни срещи с търговския представител, с разни други техни служители, едни фото сесии на профилите и накрая нищо. Дори имат наглостта да заявят, че сградата уляга. Започна нова сага- викане на надзора, вещи лица и т.н, които са категорични, че улягане няма дори и с милиметри. Освен това се огънаха профилите, които бяха доставени от новата партида, т.е ако има улягане трябва всички врати и прозорци да се огънат, но не е така. Обвиниха фирмата, която е монтирала, но при общите срещи и с фирмата монтирала дограмата, не повдигнаха този въпрос.
С проблема ще сезираме и Комисията за защита на потребителите и ... ще се съдим! Поне на делата може да видим този митичен управител. Може пък и да се окаже, че той не знае нищо по въпроса, защото хорицата работещи там, ако го осветлят ще загубят заплатите си или нещо повече.
Моят апел към Вас е, ако има и други готови на тази стъпка ми пишете на [email protected]
Успех на всички!

Леле  ужас  в  тази  фирма  е станало  по  зле  и от  затвор  горките  хора  дето  работят  там  толкова  са  комплексирани  а  около  г-н  стоев  както  винаги има  гъзолизци.

Вземете назначете хора ,за да става по-бързо обслужването на клиентите и си заредете складовете.Вече Ви викаме склад ВТОРНИК.Камионът ще идва в понеделник,вторник, и т.н.Хората в складовете им се взема акъла от работа!

Страхотни профили,страхотна фирма и № 1 на пазарът в България ! БРАВО !

г-н стоев как веднъж за винаги не можахте да видите кой ви носи законните доходи в страната и на кой трябваше да дадете процент от оборота а не на тъй набедените търговски представители.благодаря ви.

Много хвалебствия за тая фирма!Аз работя с друг профил,но започвам да се замислям да сменя профилът.