АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД

Трябва да си бавноразвиващ се за да започнеш работа тук. Началник склада е гнусна лицемерка. Ако не й харесваш,отива в централна база,говори с ЛИЗАЧА радослав и те гонят.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Ако ще започвате работа,не започвайте.
Заплащането смешно за работа която вършите. Никакво зачитане на Кодекса на Труда, имат се за повече от закона( незнам на кой плащат че някой органи си затварят очите). Мислят се всякакви вътрешни правила с който да те глобят. Колегиалност никаква само интриги.
Така че ако търсите работа е подминете тази фирма.

Изкарах две години в тази фирма, с надеждата, че нещата ще се оправят. Всеки месец се правеха обещания и се задаваха нови и абсурдни изисквания, които ако не следваш: ГЛОБА. Имах повече началници, отколкото шефове. Работата с профили и обкови за тях ми харесваше, но системата за изписване беше от соц времето.
При получаване на стока, идваше един ТИР, 20 тона материал, който разтоварваме 3-ма човека, в повечето случаи (изключение е, когато ние викахме приятели, ако има такива свободни, да помагат за разтоварването и да вземат някой лев). Камионите винаги се бързаха, настояваха да се остава след работа, докато не се приключи разтоварването, за което пък щяло да има бонуси (познайте).
Много от колегите бяха двулични, но и много бяха съвестни и си вършеха работата. Останаха само първите, качествените хора избягаха след 3,6,9 месеца.
Тромава система за работа с клиенти... бяха измислили едни скенери за бар кодове, с които да изписваме аксесоар. Етикирахме цялата стока по нареждане и осъзнахме, че по този начин е още по-бавно обслужването на клиенти. Но от началството решиха, че не било така и поне част от поръчките да сме изписвали по този начин (за да не разбере Стоев, че някой се е осрал с тази система и само пари на вятъра, да се вижда, че се работи с нея)
Мога да кажа много неща, положителни от които ще са само за част от колегите ми и клиентите.
За фирмата: не си губете времето и си направете услуга, като не вярвате на сладките им обещания в началото.

На новопостъпилите колеги искам да кажа, че заплащането което обещават е мираж.Дават ти половината пари и те въртят месеци наред за другите. При въпрос кога ще се вдигне заплатата, казват че не са обещавали такова нещо.Осигуровките са на минимална работна заплата, като решиш да напуснеш два месеца работиш без пари. Сами решете дали да започнете там работа. Съжалявам хората, които работят там, но явно нямат друга алтернатива. Ежемесечно се измислят глоби, които допълнително намаляват заплащането.

Чудесна фирма...Аз изкарах там 8 месеца.6 месеца изпитателен срок и 2 месеца предизвестие...НО ВСИЧКО Е ТОЧНО.1 път ме глобиха 100 лева така и не разбрах защо...НО ВСИЧКО Е ТОЧНО.Главния механик-Златко и Главния енергетик-Нег.Вел.ТеодорIII са най-свестните хора които съм срещал...Не се колебайте да започнете работа там.НО ВСИЧКО Е ТОЧНО...

Има много такива фирми в нашата родина.... същото, но с по елементарен ментален инвалид е Спартак АД!

Здравейте!
Някой може ли да ми каже защо в тази фирма се работи с половин час повече на ден - за администрацията говоря, за другите отдели нямам информация? Разбрах, че обедната им почивка е 30 мин. само. Защо? Все пак, освен да се нахрани човек, има нужда и да звънне някой телефон, както и да си свърши някоя лична работа евентуално. Съжалявам, ако въпросът ми е глупав, но за първи път се сблъсквам с работно време, което извън закона, а именно 40 часа седмично.

Като бивш служител мога да кажалко, че управляващото ръководство от страна РПМ е никакво а за РМП нямам думи надути без покритие и обичат интригите.Искат колектив а те самите го правят да няма защото за тях е много изгодно така защото политиката им е такава разделяй и владей.РМП е без думи а РИМ се мисли за мис възможна.Хора така няма никога да имате хора да работят повече от три или четири месеца при вас.Текучество на персонал винаги ще има.Но явно това ви харесва щом не го променяте.

Здравейте,бъдещи служители.. искам да изразя своето мнение тук ,а Вие сами си правете извод .... Работех в склад, който се намира извън територията на Бургас.Касиерката изписваше материал на фирми, които пазаруват по банка,а всъщност друга фирма го плаща в брой- парите си ги прибираше за нея. За това знаехме ние , регионалният представител както и търговския представител отговарящ за нашия регион.(Тя продължава да работи...) Фирма "Алтест.."не държи на клиентите си..организацията по изписването на документи е мудна и тромава. За да направиш един разнос пращаш 100 e-maila докато в крайна сметка ти разрешат- писмено. Зареждането на служебния автомобил става с лични пари-които ти ги възстановяват ,когато касиерката благоволи !!! А случайно ако поискаш отпуска (която ти се полага по закон)- Не е сега момента !!! Да не говорим за заплащането - превеждат ти заплатата по банка(това на което те осигуряват ) ,а останалата част която си се договорил е когато има камион... и накрая като напускаш ,чакаш един месец предизвестие -искаш да си толерантен с тях ,а те не оценяват това ,което си правил през годините и те порязват с нерегламентираните пари !!! Също така ти задържат една заплата като започваш работа с уговорката ,че ще ти бъде изплатена при напускането-Дали са ми я платили според Вас..?
В настоящият момент "Алтест..." има 13 обяви ...Сами си правете извод дали да се доверите на тази фирма..!!!