АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЛТЕСТ АЙ ДЖИ ТИ ЕООД

Лелеееееееее за каква фирма става на въпрос Горките хорица дето работят там просто са подложени на ""страхотни условия"" на труд направо ги съжаляжам!!!

Стига с тези похвали за работата и за обслужването по складовете и най вече в склад Добрич.Кажете най накрая нещо за работодателя.Това доколкото знаме е сайт за мнения относно работодателя Искам да започна работа в фирмата тарся инфо за нея

Служителите,начело с търговският представител и началник склада са служителите,които всеки уважаващ себе си работодател желае да притежава!Профилите които се предлагат в складовете на АЛТЕСТ са най-добрите на пазарът в България!Това е един надежден партньор на пазара!За в бъдеще ще работим исцяло с тях!

Предлагнето и обслужването в склад Добрич е на много голямо ниво!Лошето в град Добрич е нелоялната конкуренция от страна на фирма Вили-Яни /дистрибутов на Вива-пласт,но въпреки това служителите в склад "АЛТЕСТ-КМЖ" успяват да се справят на много високо ниво! ПОХВАЛА!

възхитена съм от отношението на регионалния мениджър в добрич това е човек който наистина си разбира от работата и умее да привлича клиенти дори да не желая в момента да купувам той успява да ме омае и аз не знам как браво

трябва ли работник вьв алтест да дьржи висок тон на клиенти и да има арогантно отношение.явно алтест има други чорбаджии.

Firma v koqto ne cenqt svoite slujiteli,firma v koqto gledat vinagi da te globqt i da te precakat no ne i da te nagradqt ili pooshtrqt,firma v koqto GLOBATA e predi vsichko drygo,a s zaplashtaneto problema e golqm ehhhhh ako moeshe da se raboti po 24 chasa a zashto ne i nedelq i da ne se plashtat nikvi pari za zaplati shteshe da e nai dobre.Zaplatite se vzimat s mnogooooooooooooo golqmo zakasnenie poveche ot 2 meseca vzemat se ako shefa gi razpishe

Солидарен съм съм с преждепишещия- това е най-измекярската фирма. Лъжат безобразно работниците и клиентите си.Когато напуснеш или те съкратят контрата винаги е в теб!?Тъй като заплатите се дават винаги с два месеца назад никога на си получаваш действително заработените пари. Поздрав за колегите от Видин- доказали са, че имат достойнство. Съвет към тези, които мислят да напускат- събирайте компрометиращи материали, за да си получат заслуженото по съдебен път.В крайна сметка в тази фирма повечето от служителите са смотаняци и едва ли ще си намерят добра работе - затова ближат и мажат.

zapla6ane pod vsiakakva kritika minimuma koito moje da vzeme 4ovek za da bade podlagan da raboti,parite vinagi zakasniavat s dva meseca zadaljitelno,ako moje da rabotite i ve4er niama da vi se otkaje,ako moje i v nedelia 6ee po dobre.ako pita6 mnogo moje i globa da ima6....i izritvane disciplinarno ot rabota.abe maka