Mac Developer Center Ltd. / Мак Девелопър Център /img/frontend/nomap.png"

Mac Developer Center Ltd. / Мак Девелопър Център

Смятам, че като цяло работна среда е добра и постепенно се разчупва, което за мен е важно :), т.е. сработването на екипите вече е започнало. Може би за това спомагат новите колеги.

Изключително цивилизована европейска компания. Много добре, че няма напряжение и стрес, създадени добри условия за работа всеки има свои задачи и много добре знае какво трябва да прави.

Компютрите са последен модел, софтуера също. Положително е че ходим по конференции, което означава по-малка изолация от света и по-голямо развитие.

Изключително съм доволен от заплащането. Както и намирам за добро разположението на офиса в центъра на София. Колегите оценявам с ниска оценка поради недостатъчна толерантност и търпимост в личните взаимоотношения(стагало се е до по-остри пререкания), но само в спора се ражда истината ;) По отношение на сътрудничество и помощ в работата нямам забележки.

Поставих оценка 5 на всички точки, защото до сега имам безупречно впечатление от фирмата MacDevCenter. Атмосферата е творческа, колегите страхотни, компютрите, обзавеждането и местоположението на офиса са отлични. Въпреки това фирмата не ме лишава от възможността да отсътсвам поради лекции и упражнения свързани с моето следване. Бих я препоръчал като "оазис" сред IT бизнес пустинята!

Работя във фирмата от година и половина. Най-добро впечаление прави човешкото отношение и готовността за обсъждане на всеки един възникнал проблем.

Колеги, много ми е кеф! Обичам ви! Вие сте професионалисти!

Най-креативната IT фирма в България. Ако искате да се развивате като програмисти и личности в България - това е мястото. Тук програмирането е изкуство! Да не говорим, че ставаш част от творческото семейство в областта на IT - Apple Macintosh. Ще те запознаят с нещо наистина различно - напредналия Обектно-Ориентиран език (Objective-C). За разлика от другите големи фирми участваш в целият процес на разработка (от Идеята до Продукта). Разработчиците са само 12 човека. Работата е постоянна и най-хубавото е, че е без извънредни часове (от 9 до 18). Пролет и есен ти дават допълнителни отпуски по 5 дни. Получаваш сертификати за преминати курсове във фирмата по Програмиране на Cocoa и Mac OS X. Когато работиш по някой проект ти дават сертификат, че си работил по него и посочват колко часа и какво точно си правил по него. Техниката е последно поколение Apple компютри:) Офиса е страхотно светъл, просторен, модерен и с невероятна панорама, да не говорим че се намира в центъра на София. Имат безплатно Кафе в офиса. Екипа им е млад и приятен - не ти се тръгва вечер ;) Целият екип заедно празнува рождени дни, ходи на боулинг и дори на театър. Шефовете са много светнати и достъпни. Ако имаш проблем - помагат ти да го решиш. Имат система за оценка на персонал и през 3-6 месеца ти преразглеждат заплатата и ако се справяш добре ти я покачват. Ако трябва да обобщим - Thinks different paradise. Защото ако се правиш на тарикат или искаш да се скатаваш, по-добре недей изобщо да си губиш времето - такива ги гонят от там още първият месец.

И още нещо ;)...

Внимание! Once you turn to Mac there is no turning back. Тк това е един напълно непознат свят за Windows потребителите. Свят в който компютрите не забиват и не увисват, а интерфейса е направен за хора, а не за ...

Успех!