Mac Developer Center Ltd. / Мак Девелопър Център /img/frontend/nomap.png"

Mac Developer Center Ltd. / Мак Девелопър Център

И аз имам предложение за Администратора. Макар че напълно споделям мнението на "Един Обикновен Човек", си давам сметка, че това е трудно реализируемо.
Моето предложение е следното - просто при серия постинги от един и същи IP адрес, да бъде оставен само първият и изтрити всички останали.

До администратора на страницата,

Уважаеми администраторе, моля за по адекватен и строг контрол над постовете и системното генериране на рейтинг от страна на HR и PR. В този "форум" влизам от доста време, сменних няколко работи, направих доста грешни стъпки. Непожелавам на никой това което аз преживах, и за това ви моля с цялата строгост да се наказват подобни опити за зарибяване на кадри които да бъдет използвани по най-долен и безкруполен начин от "шайката използвачи".
1.Предлагам въвеждане на секция: Черен списък
В който фирмите като Мак Дивелъпър Център да заемат челните места. По този начин уважаеми дами и господа ще се запази самочувствието както на работниците така и на лоялните и честни работодатели.
2.Предлагам да се създаде търсачка която да търси по имена на HR, "MANAGERI" и др.
3.Фирмите маркирани в черният списък да бъдат ЯСНО и ОЧЕБИЙНО маркирани на първата страница с мнения (да се избегне възможността за заблуда че първите 2 страници ако има +45 и страхотни отзиви няма нужда де се четат останалите 5 страници както е в случая)
4. Въвеждане на задължителна филтрация на мненията със само положителни и отрицателни стойности още на ниво мнение ( грешка със съобщение няма такава организация която да е тлково хубава или лоша)
5. Реорганизиране на дизайна който да следва въвеждането на новите функции.

С уважение:
Един Обикновен Човек

Read it carefully and think with your head:

koito iska da go lujat s parite i da se gavrqt s nego da hodi tam

МИЛИ СЛУЖИТЕЛИ НА Mac Developer Center Ltd., НЕ СЕ СЪМНЯВАМ, ЧЕ ФИРМАТА Е СУПЕР. СЪЩО ТАКА НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ ДА ВИ ЗАБРАНЯВАМ ДА ДАДЕТЕ ОЦЕНКИТЕ СИ ЗА НЕЯ, ИЛИ ДА ИЗРАЗИТЕ ЩАСТИЕТО СИ. ТЪЙ КАТО СТЕ ФИРМА ОТ IT БРАНША СЕ СЪМНЯВАМ ВСЕКИ ОТ ВАС ДА НЯМА ДОМАШЕН КОМПЮТЪР. ЗАТОВА АПЕЛИРАМ ВСЕКИ, КОЙТО ИСКА ДА ДАДЕ ОЦЕНКАТА СИ ДА ГО НАПРАВИ ОТ ДОМАШНИЯ ИЛИ ДРУГ КОМПЮТЪР ИЗВЪН ПРОКСИТО НА ФИРМАТА ВИ. ДАВАНЕТО НА МНОГО МНЕНИЯ ОТ ЕДИН IP АДРЕС(ПРОКСИ) ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЗАТРУДНЯВА ПРЕЦЕНКАТА, ДАЛИ ТОВА СА МНЕНИЯ ОТ ЕДИН И СЪЩИ ЧОВЕК, ИЛИ ОТ МНОГО ТАКИВА. КАЗАНО С ДРУГИ ДУМИ: ВИЖДАЙКИ 20 МНЕНИЯ ОТ ЕДИН И СЪЩИ IP АДРЕС(БИЛ ТОЙ И ПРОКСИ) КАК МОГА АЗ ДА ПРЕЦЕНЯ ДАЛИ ТОВА СА ИВАН, ГЕОРГИ, ПЕШО, ИВА И СТЕФКА, ИЛИ Е САМО ЕДИН ЮЛИЯН НАТОВАРЕН СЪС "СЛОЖНАТА" ЗАДАЧА ДА ВДИГНЕ ИЗКУСТВЕНО РЕЙТИНГА НА ДАДЕНА КОМПАНИЯ С ЦЕЛ ПОДОБРЯВАНЕ ИМИДЖА Й, ИЛИ РЕКЛАМА. НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ ДА ТРИЯ ВЕЧЕ ДАДЕНИТЕ МНЕНИЯ, НО ЗА ВСЯКО ТАКОВА ДАДЕНО ОТ ЕДИН И СЪЩИ IP АДРЕС АЗ ЩЕ ДАВАМ ЕДНО ПРАЗНО МНЕНИЕ С ОЦЕНКА -45, ЗА ДА КОМПЕНСИРАМ ЕВЕНТУАЛНАТА СПЕКУЛАЦИЯ С ДАДЕНИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ.

Много впечатляваща полемика покрай една фирма. Mога да кажа само, че ако фирмата си прави самореклама и всичките коментари (включително и негативните) изхождат от нейните служители, много добре са го измислили ;-) Но ако позитивните мнения са на реалните нейни служители, а негативните са от обидените, тогава определено става въпрос за нещо хубаво. Абсолютно съм съгласна, че най-силните чувства като любов или омраза човек може да изпитва само и единствено към нещо много хубаво. Или го разбираш или не го разбираш. Наистина Apple е много специфично явление и малко хора успяват да го разберат. Най-лесно е да оплюеш нещо, което не разбираш и не можеш да докоснеш. А още по-лесно е да се присъединиш към оплюващите, дори и да нямаш представа за какво става въпрос.Така си в безопасност, защото ставаш част от едно голямо бяло и рунтаво нещо :-)

Може би отрицателните мнения за фирмата се дължат на факта, че хората дали ги не са могли да се справят със задачата да създадат и да развиват такава фирма. Опитайте сами да постигнете по-добри резултати.

Най-хубавото в тази PR и HR компания, че успя да покаже на хората истинското лице на Apple и на Mac Developer Center, България. Както виждате от бурната дискусия - към Apple може да изпитвате или любов или омраза. Точно това е хубавото и в Mac Developer Center, България. Диаметрално противоречивите чувства на хората, които работят във фирмата и на неуспелите да почнат там работа и уволнените, показва че фирмата е абсолютно необичайна не само за България, но и за IT бранша, като цяло. Радвам се, че успяхме да създадем подобно явление в България и освен това имаме удоволствието да работим за популяризирането му.

За да работиме заедно е необходимо преди всичко да сте различни, интересни и цветни хора! Да приемате работата си - като изкуство, а не като задължение, което правите всеки работен ден от 8 до 17 часа. Всички истинските творци и гении са били презирани от обикновените им съвременици - точно поради това, че са били различни :) Всички те обаче са били изобразени на плакатите на най-успешната PR компания на Apple - Think Different. http://redlightrunner.stores.yahoo.net/rarthinpos.html

Ние се гордеем да бъдем Thinks Different Paradise :)

Благодаря на всички участници в дискусията за искреността и емоциите, които изразяват. На всички, които биха искали да се запознаят повече с явлението Apple в България бих препоръчал да посетят единственият специализиран форум по темата в България : www.apple-bg.com

wow
Sme6no :)
Uvjaemi develoepri, slujetili, bosses i t.n - ne se pravi taka, pone e v edin i su6t den
:))))))

Незнам как успявате да зомбирате вашите служители, но с малкото ми контакт с вас съм установил, че нищо не струвате. Нещо повече, опитвате се да влияете на психиката на хората, който работят там.

С "екстри" като кафенце и тераска, не виждам кой бихте залъгали.

За осигуровките на минимална работна заплата, които предлагате защо не споделите. Така ви идва всъщност много лесно, ако решите че искате да изхвърлите някой, да не се прецакате с някой лев. А и другото забавно във вашите очи е, ако някой реши да си тръгне да му кажете "Ха, видя ли сега, ма ти си на минималната осигурено бе пиле, айде нати ХХ лева и беж д те няма".