Mac Developer Center Ltd. / Мак Девелопър Център /img/frontend/nomap.png"

Mac Developer Center Ltd. / Мак Девелопър Център

Всичко написано на сайта е истина.

Тъй като имам желание оценката, която съм дал по-рано да е същата, ще трябва да я коригирам с даденине от админа оценки под формата на -5-ци, за което той се е извинил и затова ще дам само положителни петици.

Поздрави

Ами колегата "Кандидатсвал" май е постоянно в това състояние щом все още преглежда този сайт :) И като го гледам колко е навътре с актуализация на "Заплащане - средното за бранша" и "Трудови договори според кодекса на труда" пък ме кара аз да се съмнявам в неговата професионална компетентност, като програмист. То човек или програмира или обикаля интервюта или чете Кодекса на Труда. Бих по-скоро му препоръчал да се пробва като " данъчен за да им праща свой човек на интервюта или да им прави изненадващи проверки" :) Успехи "скакуец". Ама май тревата на съседа винаги е по-зелена, какво ще кажеш? Или по-точно къде ще ми препоръчаш да отида? Че и аз си търся местенце, където ще се чувствам "сигурен" и заплащането ще е максимално за бранша и осигуровките да са на пълна заплата. Чакай, май се сетих - Силиконовата Долина :) Как не се бях досетил сам;) Мерси много за информацията и успех в подскоците.

Заплащане - под средното за бранша, осигуровките - на минималната работна заплата. Трудов договор с брой изпитателни срокове (3) не според кодекса на труда, което е съмнително и те кара да се чувстваш несигурен. Ако данъчните се интересуват, могат да им пратят свой човек на интервю или да им направят една изненадваща проверка.
Базата е ок, местоположението - супер. Останалото няма на каква база да коментирам.

Съгласен съм с мнението на колегите ми. Това е най-добрата IT фирма в България за ХОРА.

Уважаеми Admin, напълно разбираем вашият скептицизъм относно количество високи оценки и положителни отзиви за нашата фирма от страна на служителите, имайки впредвид съществуващата практика "колкото повече критики, толкова по-добре". Цитат: "Не мисля, че е възможно да няма никакви проблеми в една фирма" Отговор: всяко правило има изключения, ние сме изключение, което подтвърждава правило :) Наистина, става въпрос за прокси. Мненията са били дадени в един и същи ден в рамките на HR компания за проучване мнението на персонала.
За нашите колеги не е проблем отново да дадат оценки от домашните си компютри, но в този случай те ще сложат "5" на всяка точка за да неутрализират вашите "-5" с цел възстановавяне на справедливост и първоначален резултат.
Ако все още не ви се вярва че в България има фирма в която колеги са напълно доволни, заповядайте за да видите със собствените си очи, и да чуете със собственоте си уши.

Случаят с въпросната Мак Девелопър Център много ми напомня на случая със Sciant. За един ден са дадени МНОГО мнения от един исъщи ip адрес и всички те са изцяло положителни. Не мога да бъда категоричен, че не е така, но...... прекален светец и Богу не е драг. Не мисля, че е възможно да няма никакви проблеми в една фирма. Няма да трия мнения, защото не съм сигурен, че става въпрос за манипулация. Извинявам се предварително, но моля далите мненията си да се опитат да ме разберат: няма как да разбера дали мненията са от един и същи човек, или са са от много хора зад прокси. Ще дам няколко отрицателни оценки, ако всеки от тези служители държи на оценките си да ги даде отново, но от домашния си компютър, за да се знае, че мненията идват от различни хора. Предварително се извинявам за постъпката си.

В първите си работни дни, първото нещо, което ми направи впечатление, беше именно работната среда. Има всички условия за спокойно вършене на работа и най-вече мисловната дейност.
За Потенциал за развитие не мога да не дам най-високата оценка имайки впредвид че научих страшно много нови неща. Успях да открия нови пътища за постигане на различни неща.
Доволен съм от факта че единия от приоритетите във фирмата е именно уважението и поддържането на добрите отношения, както м/у служителите , така и на ниво работодател-работник.Чувствам се привилегирован че работя в MacDev Center. Успявам да си почина в свободното си време и да свърша желаната от мен работа в работното. Харесва ми че офиса се намира на удобно място, както за пътуване така и за забавления след работния ден. Доволен съм че наблизо има паркове, в които с удоволствие си почивам в обедната почивка наслаждавайки се на слънцето и природата. Доволен съм от взаимоотношения с колегите, но все пак е трудно, когато се опитваме да намерим общ език. Въпреки това, успяваме да го намерим.

Фирмата осигурява необходимото за да се формира добра работна среда.Също така добро впечатление ми прави отпусканите извънредни почивни дни, традициите за отбелязване на рожденни дни и това че мога да съвместявам работата със следването си.

Прави ми впечатление изключителната коректност на собственика и управляващия директор и личното внимание, с което се ползва всеки член от екипа, старанието и последователността, с която се спазва високият стандарт на управление и общуване.
При колегите ме радва мотивираността и желанието да се работи в екип, както и компетентността.