Концентрикс / Concentrix /img/frontend/nomap.png"

Концентрикс / Concentrix

Компания, в която служителите се третират като за еднократна употреба. Гледат да те нагърбят максимално ; работната среда е токсична със старши агенти, които са сложени да помагат, но всъщност са супер злобни и използват 2-те си изгубени години, в които са работили в тази фирма, като добра причина да демонстрират някаква измислена висота в йерархията.
На мен и моите колеги не ни се позволяваше да използваме никакъв отпуск, понеже много хора боледували в момента и сме били изоставали с работните часове. Ковид, зима, грип тях не ги интересува. Нямат значение и личните ти причини за отсъствие- отпуск не може.
Вместо да се инвестира в наемане на повече кадри, за да могат хората спокойно да отсъстват, когато им се налага, се пишеха самоотлъчки и непрекъснато се мрънкаше за взимане на допълнително часове.
А ако се разболееш и представиш болничен, ставаш враг номер 1 и се споменава няколко пъти, че колегите ти няма да бъдат пуснати в отпуск, заради такива като теб, които едва ли не носят фалшиви болнични, за да си правят разходки.

Концентрикс е подходяща фирма, ако сте със железни нерви, толерирате непрофесионализъм, търсите нещо временно с минимално заплащане, не ви пречи да ви експлоатират и не търсите никакво кариерно развитие.

I only applied for the job. Had excellent communication with recruiters, but HR manager (Natalia Marinova) was another story, not only she was late for the interview, but spoke in a manner that you can't add anything, she was noticeably in a hurry and show no interest to properly interview the candidate. If Concentrix is a bad company, then the saying 'fish stinks from the head' can definitely apply here

Ето начин как да си изскарате страничен доход. Аз съм супер доволен
И от доста време не работя никъде.

Поредната фирмичка от типа ''ще ви върнем обратна връзка'', но такава няма, разбира се.

Някой с мнение за позицията Customer Care Agent for a Healthcare Company with French? Какви са условията, заплащането, някакви подробности за този проект?

Share your experience on Glassdoor
And win lunch with our country leader.

Дам такива мейли се разнасят като спам във фирмата. Вместо да си оправят лайната, само гледат как да замажат положението.

Имейла се реколва след 5 минути.

Аз бях в Убисофт проекта. Когато започнах във фирмата, всичко ми беше супер - заплатата беше доволна за времето, работата беше топ, не казвам че нямаше, но не беше супер натоварващо. После започнаха да добавят какви ли не допълнителни изисквания и нови и нови допълнения към работата ни, а заплатата все така си седи, казват ти просто "не е предвидено увеличение". И колегите търпят. След месеци и ГОДИНИ обещания, най-накрая пуснаха и бонус, който е посмешище - 100 лв на месец БРУТО, ако си перфектния агент-робот:изпълнени таргети(някои от които зависят от обема на работа, а не само от теб), без отсъствия и закъснения, топ резултат на месечните тестове. Аз някак си се задържах доста време, но покрай мен са идвали и заминавали сигурно около 100 човека вече. Постоянно лятото освобождават хора, и в същото време наемат нови??? за идващата есен и зима, когато работата е най-много. Хора които идват от софийски проекти взимат по 2к,щото толкова са взимали в София, а ние балъците си щъкаме на 1,2, че и по-малко. Не е най-лошата фирма в която съм работил, но има доста неща за подобряване, вместо да организират само разни онлайн разговори с известни личности и разни холидей евенти. Дайте ни стойностни заплати, и ще сме доволни, не ме ебе за Halloween contest-а ви. Овърлордите от Убисофт постоянно вкарват нови помии и неща които трябва да следим и изпълняваме, и консентрикс клякат, щото ги е шубе да не ни заебат за друг аутсорсър. Ние реално работим 90% от работата, а убисофт си барат ташаците. Плащат малко повече от сайтел например, но не си мислете че тук ще цъфнете и вържете. Най-вероятно ще дойдете за малко, преди да ви махнат или да напуснете след като осъзнаете помията, в която сте се навлекли.

Не се връзвайте на глупости за кариерно развитие. Не отивайте в проекта Офис 365 - в момента там командори и се саморазправя с хората лесбийката Михаела Петрова, която е един тлъст, грозен булдог. Ако ви допадат подобни 'специалисти', моля, заповядайте. Проблемът е, че мутрата на булдог е за цял живот и казва всичко без да са нужни думи.

Измекярски номера, пробват се да ти дадат още работа без анекс.

Някой може ли да сподели мнение за проект на Найк/Найки с френски език? Предстои ми бъдещо назначаване по този проект през август и искам да събера възможно най-много мнения на бивши/настоящи служители.

Благодаря предварително!