Концентрикс / Concentrix /img/frontend/nomap.png"

Концентрикс / Concentrix

Не знам за фирмата но Аз лично си докарвам до 200$ на седмица от този сайт:

If like to live abroad and work in Bulgaria, this is one of the top employers to work for during your stay. They offer a decent salary, good health insurance, the option to work from home and a excellent work culture.

I have worked for many agencies and for me Concentrix is the best employer

Здравейте, имате ли мнение за позицията Advisor II, Tech Supp за проекта Microsoft - Forum.

Странното е че при кандидатсването беве Microsoft Forum Engineer а после Advisor II, Tech Supp.

Ще съм благодарен!

Жалка фирма с огромни претенции за репутация и име, на практика изключително лош мениджмънт, недобра комуникация между отделните отдели, не обичат никак да плащат - работи се по празниците, с уговорката за двоен надник, после те прекарват, като го пишат по график. Работят активно с агенции, като по този начин си измиват ръцете, оборудването и техниката е на много ниско ниво, допотопни компютри, лоша периферия. Прекратяват масово договори една седмица преди 6 месец, некоректни! Нормален, образован и интелигентен човек не би могъл да се задържи дълго време в обстановка, в която всеки се опитва да го направи на маймуна, както и където непрекъснато гледат как да го измамят и излъжат. Ако сте студенти, търсещи временна работа, с цел разширяване на СВ, придобиване на малко опит и трудов стаж, като започвате с пълното съзнание, че няма да се пенсионирате тук, фирмата е подходяща. Разбира се, зависи и в какъв проект започвате. А ако сте хора с известен опит - подминавайте! Отвсякъде извират аутсорсинг фирми, тия никъде не се класират (вече). Не знам какво е финансовото състояние на фирмата, но от моят опит виждам, че не е цветущо - поради техниката, огромни неоснователни съкращения, недобър социален пакет (скъп Мултиспорт, кофти здравноосигурителен пакет) - с две думи - потъващ кораб.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Говорейки за Concentrix Ксерокс трябва винаги да изхождаме от факта, че компанията е била иновативна с продуктите си през 60-те години на миналият век и оттам и остарелите процеси, начин на мислене и пр.
Условията за работа са нормални от гледна точка на колеги. Повечето хора идват с опит зад гърба си и са позабравили гимназиалните трепети. Целевата група, поне по мои впечатления, е хора с опит в съответната специалност, но със съмнителни езикови умения, привлечени от всякакви институции, фирми и фирмици от по-високото заплащане. Говорим за нови служители, неправдата със старите е друга тема.
Не съм сигурна до колко мениджмънта е побългарен и ЧР некомпетентен, но тоталната липса на каквито и да е усилия от споменатите за сплотяване на екипите, социална ангажираност и "полирането" на имиджа на компанията говори казва предостатъчно. Социалният пакет е стандартният, което реално е напълно достатъчно, но тук приключва всичко, което фирмата предлага на своите служители. Това по никакъв начин не ги прави некоректни, а просто пасивни.
Напълно съм съгласна с мнението, че това е компания, в която човек може да се пенсионира с условието, че това е строго индивидуално - има хора, които изкарват целият си трудов живот в каране на тролеи например.
Преобладаващият женски колектив предразполага към драма, интриги и интригички, лично отношение и съпътстващите го, но това не е проблем на компанията, а вселенски такъв.

След много години работа в Консентрикс изниква някаква криза и те съкращават. Единствения проект, който става е Ксерокс.

В тази компания има само двама професионалисти, Борислава Михайлова и едно момче от Xerox, Ивайло май се казваше.

Понеже Сървис Сорс е купена от Concentrix, ето и моето мнение за тях.
Това е една фирмичка, която обещава международно ниво на работа, колеги и заплащане, но няма нищо общо с това.
Пълен батак са!

Начело с неадекватни си мениджъри на различни позиции.
Начело с неадекватния тийм лидер Мартин Тачев, който е просто един Люлински високопарен лилипут. Лицемер, адски гадно недорасло същество, което ще парадира, че знае всичко, а вие - нищо.

Останалото: ниски заплати, мижави бенефити, нисък манталитет на голяма част от мениджърчетата и колегите.

Всеки добър кадър, който иска бъдеще в истински добра компания, трябва да ги избягва.

Здравейте, някой има ли идея що за проект е Verification agent with Russian? За какво точно се отнася този проект? Има и една друга позиция с руски език, но това което ми е чудно е, при положение, че сега е война и Русия е един от участниците в нея, какъв травъл ейджънт с руски, какви пет лева...доколко е легитимен този нов проект...после да не лежат пак българи по американски затвори...Благодаря предварително...