Карго Партнер ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R&markers=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R

Карго Партнер ЕООД

Странно, че само "напусналите" пишат. от първите 7 назначени 6 сме още на работа. Аз си харесвам работата. всеки си има трески за дялане, но тези които си "отидоха" не бяха подходящи за карго-партнер. Мъчно се работеше с тях...
Осигуряват ме на пълна заплата, ползвам 20 дни отпуск, работя по 8.30 часа, фирмата ми плаща медицински прегледи, семинари, обучи ме как да работя.
истина е обаче, че шефа не търпи тарикатите, скайпващите и мотаещите се. И направо ги мачка. Но каквото обещае - спазва като закон.

Zaplashtaneto na horata bez opit e pod vsiakakva kritika.Uvajenie ot strana na rakovodstvoto kam slujitelite lipsva! Unijenieto i globite kam slujitelite za kakvo li ne, sa ejednevie...
Moeto mnenie napalno savpada s tova na kiki.

Kandidatstvah za rabota vav firmata, no za stastie moq priqtelka se okaza, 4e napuska ot tam. Zaplastaneto e mizerno. Trqbwa da dyrjish mnogo testove za powishavane na kvalifikaciqta, no kato gi wzemesh zapo4vat da ovyrtat i ne q povishavat. Za visoko kvalificirana rabota davat 250 lv startovo?!?!?!Ofisa e nekomforten. Rakovodstvoto se darji s personala kato s jivotni. Obstanovkata e netarpima. Da ne govorim 4e ti skasvat d-to ot rabota.

Slabo upravlenie ,lipsa na finansov stimul,neuvajenie na rukovoditelya,neyasna viziya za razvitie

Фирма с особени взаимоотношения между ръководство и служители.Във фирмата има доста змии, от които човек трябва много да се пази. Ръководството цели да има конфликт между служителите във фирмата, за да могат един друг да се топят и следят. Дисциплината е военна,т.е. има власт и подчинение и наказание. Възможно е все пак на някой да му харесва това и да иска да пробва как е. Не се знае обаче до кога ще има тази възможност предвид голямото текучество на кадри за четиригодишната история на фирмата. По тези причини е трудно да се намери служител със стаж повече от една година.

Mislq che cargo partner moje da byde dobro mqsto za rabota no upravlenieto na firmata e mnogo slabo i nekompetentno.