Карго Партнер ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R&markers=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R

Карго Партнер ЕООД

Да ,видимо пишем само две страни:
ние от карго-партнер и изгонените, които си направиха фирма Атлас карго.

като сравня историята на двете фирми съм доволна от това, че работя в карго-партнер. През първата година карго-партнер е нарастнала от 4 на 7 души.
Атлас карго от 3 на 4ма. Ако продължават със същата скорост догодина ще съм дваж по -доволна, че не съм се присъединила към тях!!

samo dvama li pi6at v tozi chat?
kargo partner kak e stanala tolkova goliama firma za niakolko godini?
Sigorno svestnite hora sa poveche ot izgonenite. Za uspeshna firma triabvat sposobni hora...
kuchetata si laiat, a kervanat si varvi!
Veche naeha polovinata Institute za avio transport. Spored publikuvania v Apis otchet poslednite 2 godini sa na pechalba po 60 000. Mnogo firmi ne si publikuvat otchetite.

za men kargo partner sa truden konkurent.

До АСС - какви са тези "upoiki" или имаше друго предвид?
Това не е чат, ако не си забелязал и като гледам,модераторите вече нагледно са ти го обяснили по-надолу. -:)
Какви отмъщения ви гонят след толкова време? Неприятните спомени вече избледняват, но има позитивно настроени хора, които все още упорито си мислят за .. отмъщение. С писане ако се отмъщаваше.. Друго си е да накараш някой да строши прозореца на колата на спорещ или неудобен "колега" или направо да му я откраднат и други моментни "странности".
Много злоба има в тази фирма. Като се избавите от нея, ще печелите повече и ще можете, по случай рекорден месец, да отидете в Слънчев бряг, Златни пясъци или курорт в гърция, а не да спите в обори, конюшни и прочее.
До nov - не откривате вие топлата вода, ако въобще може този израз да се използва за вас. Още преди пет години в една малка фирма, по случай рекорден месец, от София цялата фирма се натовари в коли и за около четири часа беше в Слънчев бряг, в най-скъпите ресторанти и дискотеки, без подписване на ордери, разбира се (това с ордерите изглежда е патент на СР, другаде не съм го срещал). И т.н.

Елате на работа при нас в блокчето отсреща, на пръвия етаж. всички от карго партнер ме познавате. Знаете колко мога.
заплатите започват от 2000 лв нагоре+ лужебна кола.
при вас има много шеф малко индианец.

На търсещите работа:
1. вижте колко човека е фирмата (по-голяма - повече потенциал за растеж)
2. проверете винтернет колко добър и подробен им е сайта (показва портфолиото на фирмата, колкото по-голямо е, толкова по стабилна е фирмата, сигурност срещу фалит)
3. на интервюто - плащат ли осигуровки върху цялата заплата, има ли социални бонуси, постойте при работещи служители и ги наблюдавайте.
4. питайте как са стигнали дотук, кои са им конкурентите, от кои от тях са по-големи и от кои са по-малки.

И накрая - ще трябва сами да решите.
Винаги можете да напуснете

На търсещите работа - жена ми работи в Карго Партнер и ходи с желание на работа.

Даже й завиждам , понякога :)))

Този сайт е за търсещи работа. Не за бивши служители.
Моля, да пишат само тези, които казват нещо полезно за търсещите работа.

Nqma cherna kasa, nqma normirano rabotno vreme, nqma podpisi na vhoda i izhoda, nqma koi da te gleda dali pushish 3,4 ili 5 minuti. Nqma cargo-partner !

-Ne sme si postavqli za cel personala, spokoino . Paranoqta shte te dovurshi.
-No vse pak ako durjish moga da pusna po edna oferta na horata s opit i vqrvat v sebe si za nqkolko hilqdi leva i da vidim kakvo shte stane.
-Ne znam koi sme molili ama cheta edni umolitelni pisma do razni hora s koito gi molite da se vurnat kum kokoshkata :) jalka istoriq
-Mai teb te e qd che ne ni izrita dokolkoto vijdam :) ?
-Pishem zashtoto imame pravo , koito nqma pravo na mnenie da hodi po barbekiuta i da mulchi.

Cqloto letishte govori za tozi fenomen , ogledai se.

1.Ti si NOV moeto momche i ne znaesh no si procheti trudoviqt dogovor i posle si spomni kak ti dadoha edno kasovo orderche da podpishesh. Ti v momenta veche dyljish pari na firmata za tezi nadenichki.

2.Na Naslednicata shte kaja che za da zamestvash nqkogo pyrvo trqbva da mojesh a ti Ne mojesh. V kargo partner ima kolegi koito imat sposobnosti i imat ocenka 5 i drugi koito imat ocenka -5 kato teb. Ocenkata koqto e posochena e sredna 0. Vladko uvolni q tazi tq dori ne moje da misli. Ela da mi kajesh v ochite dali sym licemer ili ti ne mojesh da mislish.

3.Na AZ shte kaja da si kupi KODEKSA NA TRUDA i da chete, a ne da stava za smqh na vsichki kak otmenq zapovedta za nakazanie za 5 leva
zashtoto e nezakonna.Oshte umiram ot smqh kato se setq. No taka e tova ne go pishe v ednomunutniqt menajer.Tova beshe moqt bezplaten urok za teb-bolite oshte nali. I da znaesh che v tazi strana ima zakoni koito vajat dori i za selskite tarikati. Dragi bivshi kolegi
ako imate trudovo-pravni problemi sys selskiqt tarikat znaete kym kogo da se obyrnete.

Само който не е работил в други фирми не може да оцени плюсовете на карго-партнер.

на фирмени разноски по случай рекорден месец ходихме на конна езда, стрелба с лъкове, спане в прабългарски юрти, а какви барбекюта направихме... Беше супер готино!!

Не са много фирмите, които правят такива жестове.