Карго Партнер ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R&markers=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R

Карго Партнер ЕООД

Смолян спед - смело напред

Когато котката я няма - мишките танцуват....

Анонимници в България колкото искаш..като последните двама изляли помия- имате мнение, но не искате да застанете с имената си! С други думи сте си чистокръвни помияри..

За мен не се кахърете, Теу съм ги финтирал така добре като съм им пуснал жена ми(както вече сте осведомени). Та, тя ще ги краде, а аз ще строя втория палат над ИКЕА. Между другото ни върви толкова добре, че за 2 месеца вече излях основите. Сега малко почивка съм планирал на Сейшелите, че там още няма корона..после ще продължавам градежа.

Пожелавам ви късмет, макар че се съмнявам, че ще ви помогне. Защото анонимникът си остава такъв цял живот...И може само да лее помия. И да се въргаля в нея..

Колкото до карго-партнер - фирмата си е ок, ще пребъде. Едни се пънат за власт, други си къцкат. Имат нов мениджмънт и крещяща нужда от кадри. Ако сте много кадърни - пускайте CVТа. Имате огромен шанс.

Аз също напуснах заради бившия управител Антон Стойков ,който беше най-некадърния управител на фирма който съм виждал !Просто незнам как това ямболско момченце се е настанило на такъв пост .Назначението му е било чист късмет .Според мен той има качества да разтоварва палети с малко мотокарче .Както и да е ,той изкраде доста от Карго Партнер,построи си палат зад ИКЕА за около милион и обиколи света ,а с нас се държеше като с цигани ! Назначаваше само негови познати в фирмата и взимаше рушвети от други фирми като им изпращаше клиенти .Дано гърците от Teu да се усетят и да го изритат ,преди да е окрал и тях !

Напуснах заради един некадърник Антон Стойков. Надявам се да се подобрят условията във фирмата след неговото махане.Един измислен и самозабравил се човек е Антон Стойков. Сега разбирам , че е на хранилка в гръцката TEU, но вече като собственик т.е жена му е станала съдружник на гърците , а той отново ще е мениджър !

Има голямо текучество във фирмата. Мениджмънта е на много ниско ниво.

Съвет - не ползвайте услугите на тази фирма. не знам на какво се дължи, но служителите и (поне с тези, с които общувах) са много любезни празнодумци. Провалът ви е в кърпа вързан. Търсете някой, който ще свърши работа. Тези не стават.

Фирма в която не трябва да почват работа. Обещанията са мн. Големи, шефовете супер любезни, а после всичко се оказва лъжа, не се гледа с добро око на отпуски и болнични. Труда не се цени, заплатите не са високи, изплащат се навреме. Местоположението е ужасно, пътува се час час и нещо, наоколо няма нищо. Много работа и никога не те оценяват а те товара още повече.

Не бих препоръчал фирмата за уважаващи себе си хора,както като професионалисти,така и като личности.Масовият начин за доказване и издигане в йерархията е чрез интриги,сплетни и доноси към правилните хора. Всичко се подслушва И докладва. Бонуси Няма,въпреки че на интервюта обещават такива. За позициите на спедитори пропускат да уведомят кандидатите,че се дават дежурства по празниците. Плюс тук е,че се плащат двойно. Не се гледа с добро око на болнични и на отпуски. В отделите обикновено има един служител,който отнася цялата работа и няколко,които се скатават и разхождат. В масовия случай, точно тези биват съкращавани. Увеличения на заплати няма,уважението от мениджмънта е нулево.Не се ценят добрите кадри и поради тази причина текучеството е огромно.Има голям отлив на клиенти и понякога се налага служители да съвместяват длъжности или да бъдат премествани на нови. Офис сградата е модерна,в близост до метро.Въпреки това,ако не разполагате с автомобил трябва да си носите храната от вкъщи,защото в близост и на пешаходно разстояние няма абсолютно нищо. Няма нито аптека,нито магазини
..нищо. т.е. В обедната почивка можете са работите. Извънреден труд не се заплаща,но е обща практика да се седи след 18:00 ч. Ако човек напуска офиса в 18:00 не се гледа с добро око на това. Ако все пак започвате работа във фирмата,съветът ми е - внимавайте с кого,какво споделяте. Със сигурност ще го чуете в някакъв момент.И не се раздавайте н 100% за работодател,който няма да ви оцени!
Надявам се са съм бил полезен и късмет!

Има огромно текучество във фирмата. Средата е много лоша за работа. Няма уважение. Мениджмънта е на много ниско ниво

Моля за мнение за длъжност авио спедитор. Условия заплата, навреме ли се плаща.Става ли за старт на кариерата, обучения. Благодаря