Карго Партнер ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R&markers=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R

Карго Партнер ЕООД

това не е същата фирма от преди Цветанов.
Сега има чисто нов управител.
Стана една тъпа шосейна спедиция. Назначават се само хора близки или от кръга приятели на шефа. Има и случайни попадения, но те се задъжат само за изпитателния период.
За да работите там, подгответе се на интервюто с големи обещания. После трябва да имате поведение на държавен служител: интриги, доносничене, мазненен на шефа, лигавщини.
Във фирмата всичко Ви се следи..и подслушва...заплатите средна работа.. страха голям..навлезе селянията.. професионализма на заден план.
Клиентите си тръгват.. няма пари..не се събират.. фирмата иам дългове към компанията майка..
изгониха системните, скъпо им било. Офиса лукс, ама мизерен.
Шефа:Пази боже сляпо да прогледа" от ямбол..
Там има хора които вземат огромни заплати и нищо не вършат. Има и лицемери от висок клас: докато те хвали е забил нож в гърба и го върти, вътри.
Там  отговорността се прехвърля постоянно.
Това не е старата фирма...пропуснете я в списъка си.. пазара скоро ще я изхвърли.

Интересни дискусии се водят за Владислав Цветанов, който вече не работи в Карго Партнер. Е аз вече го срещнах в друга сфера и там той е назначен като "директор", но те горките хора не знаят какво ги очаква. Не знаят, че новите идеи на Цветанов ще ги доведат до сериозни загуби. Защото не може да управляваш бизнес, който не познаваш. Мисли, че ние дистрибуторите нищо не разбираме и ни води разни анкетки, но той още не знае как да говори с нас, а за работа няма какво да говорим. Успех на хората, които работят с него, защото определено ще им трябва.

Още ли е жива тази фирма??След самонапускането на старшината,кой води дружината??

haker, доколкото виждам ти май си най-навътре в нещата.

Я дай моля малко по-детайлно инфо за фирмата (хедофиса в Сф ме интересува) - как върви бизнеса, основни по-големи клиенти, служебни коли, социални придобивки и др. Този Владислав Цветанов шеф на фирмата ли е? Какво му е СВ-то, как се справя, неговия пакет поне сигурно е добър ;-) Или май вече не е там? Какво се е случило с него, "напуснали" ли са го? Структурата каква е в офиса?

Въобще малко повече подробности ще са ми е от полза. Ако искаш да не разлайваме кучетата, драсни някой ред на "[email protected]", пък почерпката е ясна.

Хайде сполай ти за добрината!

Здравей, Вили!
Относно твоето питане - изобщо не си губи времето в тази просташка фирма, защото ще съжаляваш. Щом във фирмата има все още заплати под 500 лева, си направи сметката сама. Освен всичко останало трябва и да държиш изпити, които да покажат дали си заслужаваш заплатата или не. И ако се провалиш на някой от тях заплатата ти веднага пада още по-надолу!Всъщност ти не четеш ли мненията за тази тъпа фирма в сайта?!

Здравейте!Бихте ли ми казали каква е заплатата на специалист Телемаркетинг?Да знам има ли смисъл изобщо!Мерси

Отдавна не съм се включвал в диспута на тази фирма менте, която все повече затъва и се срива под собствената си тежест. От кога постоянното уволнение и напускане на разочаровани служители на карго-партнер се нарича разширяване дейността на фирмата?Цитирам:
"Във връзка с разширяване дейността на компанията търсим да назначим:
- карго брокер
- спедитор морски транспорт
- спeциалист сухопътен транспорт
- специалист телемаркетинг"
И въпреки уволнението на некадърния Владислав Цветанов, явно някой е прихванал доста от неговата простотия и постоянно публикува обяви, подвеждащи търсещите работа. Всички на летището знаят, че карго-партнер е най-смотаната спедиция, не е нужно и вие да го разбирате губейки си времето в тази нещастна фирма. Затова горещо препоръчвам на всички: не кандидатствайте в тази фирма! Ще започнете със супер жалка заплата и след един куп глупави изпити ще се "издигнете" до ниво жалка заплатка. Ако ви се работи в атмосфера на постоянни интриги и топене, и ако имате доста излишни нерви за хабене, заповядайте при младия екип на поклонници на онзи смешник Владислав Цветанов!

Още ли не е фалирала великата фирма?Въпреки гръмките настоявания на ръководството за борба с кризата,пак се търсят хора за работа.Хем нямало клиенти,хем свиване и уволнения,пък се търсят нови лица-явно стратегията е такава.Любопитно ми е все пак,както беше заявила"главата на рибата",като не се променя нищо,защо не се е самоотстранила все още??

Изкефих се на колегата-поет,рисунката е добра,но дали ще се предпазят хората , които кандидастват...Разбрах и че колегата-съуправител е махнат,и пак валят обяви за работа..Радвам се на конструктивния подход на ЕТ Владислав Цветанов,само че когато и него го махнат,и си направи нова фирма,хората които му донасят и си мислят че са сигурни за работата си,ще останат излъгани...Дано са реалисти,и се спасят навреме,защото тепърва кризата идва с пълна сила,и няма да ги спасят доносите или други по-специфични услуги.Успех на работещите,и не се заблуждавайте че херр Цветанов,ще ви помогне...

Много се чудя на хора,които само се оплакват по форумите-този бил такъв,онзи бил онакъв,дори видях и никнейм-а ДУХ,който се явява борец за справедливост и равенство.Щом като не ви харесва,защо работите там??Криза има,много ясно,особено в този бранш,но явно сте силно наведени напред,и единственият лек остава да си поплачете по форумите.Ако сте кадърни,можещи,знаещи и борещи се с живота,няма да се оплаквате.
Поздрави