Уилям Хил Онлайн https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5&markers=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5

Уилям Хил Онлайн

Тази фирма е текучество само последния месец 10% или 20+ човека.
Мениджмънта е тотална щета. Няма нито един от високия мениджмънт, на който да му пука за хора.
Всички служители са роби. Шуробаджанащина е на макс. Не работете там, ако искате работа, на която да ви ценят.

Виждам, че тук пак е яко фън :)
На Бонбонче и Илианка им се носи славата вече из цяла София и не могат да си намерят и един българин да работи. Между другото перфектен избор за дата на сватбата, госпожа, точно на финала на Световното, комплименти! Колко човека бяха в този ден на смяна? 7? 10? Поразпориха ли ги? Като получите следващата молба за напускане да знаете защо!
Относно човекът, писал мнение малко под мен....умрях от смях, явно не сме работили в една и съща фирма с теб. Мързел, врели некипели и не знам си кво :) Щото някой е имал време да мързелува в тоя тийм, ма моля ти се! Докато е правил по 10 телефона за по-малко от час или е бил нон стоп с 3 чата, баш за мързел си говорим. Не, става въпрос за издевателство, затова как изпушваш от работа, как те боли главата, как не можеш да гледаш монитора вече, как не успяваш да станеш да си вземеш всичките почивки. Но е рай де, хубава заплата, чудесни шефове, които не ти викат. Ми какво да викат, като на Бонбонче съм чувал да й диктуват какво да напише в чат с клиент, щото НЕ ЗНАЕ бъкел. Щото като има проблем никой не взима позиция или става да предложи решение, ама те са лидери, те са меринджеи!
Айде, със здраве

Беше чудесна фирма. Никой не може да го оспори. Отлично място за работа, където срещнах много приятели и прекарах няколко хубави години. За съжаление шуробаджанащината, некадърността, арогантността и неадекватността дори и на най-ниските нива мениджъри се засилиха до толкова, че принудиха не само качествените, а дори и посредствени служители да напуснат. Останаха само отчаяни агенти, които нямат избор, другаде не ги взимат или просто не им пука и гледат само да поработят "през просото" няколко месеца докато намерят друго. Искрено се надявам нещата да се променят и отново да се върне хубавата фирма от преди, а не този отвратителен работодател какъвто е сега.

Давам мнение, като човек работил в 2 други подобни компании и с приятели в още 2. Както всяка нормална фирма и тук очакват от вас да си вършите работата и да спазвате елементарни правила. Не е мястото с най-високи заплати, но пък са ок като се имат предвид нивата на натоварване. Ако търсите сигурна и спокойна работа за добри пари и с човешко отношение, това е правилен избор. Има къде да изкарвате по-голяма заплата, но работата там е двойно и тройно повече и напрежението трудно се издържа, зависи какво ви е важно. Иначе са много коректни при плащането на заплати, бонуси, придобивки и болнични - няма я масовата практика буквално половината от заплата да е под формата на бонус и ако излезеш в болничен да се чудиш какво става и всичките ти осигуровки да са на половината на парите, които реално взимаш. Оувъртайма и нощния труд се плащат допълнително. Мениджмънта се опитва да угоди на всички, което, естествено няма как да стане, защото като направят жест на някой, 10 други скачат, че не било честно, нищо, че тях не ги касае. Все пак определено е по-добре от крещящи шефове, които не могат да си сдържат нервите или такива, които искат да си уговорите среща с 3 месеца предизвестие и после да не дойдат, или докато им говориш да си цъкат в телефона, да „не помнят“ какво са казали и т.н. - нагледал съм се на изпълнения, проблеми има навсякъде. Недоволни служители също винаги има, но те където и да отидат все не им е добре – я графика, я връзкарите, я бонуса, другия тийм, смяната, абе списъка край няма – все ще си намерят какво да не им е наред, където и да отидат все ще се оплакват. Ако пък ви мързи да работите и нямате особени умения, но пък търсите заплата поне на мениджър, както повечето нашенци, от всяка фирма ще гледат да ви покажат вратата.

Ами тръгвайте колеги, пълно е с фирми, които точно такива кандидати търсят - за 6 часов работен ден и с директорски заплати. Питайте във тук във форума, ще ви кажат.

Ама защо ейчарката Наталия не пише? Толкова хубаво беше представила нещата, че да се чудиш дали наистина има хора, които искат да напускат. А де, има и такива луди.
Така, беше написала, че фирмата давала повече отпуска. Ало, вие ни накарах5е да работим с половин час повече всеки ден. Това са 130 часа на година. А вие се хвалите, че давате 24 часа отпуска. Страхотна математика, много сте добра. Знаете ли колко е 2+2? Защото ние знаем.
За бонуса какво да кажем- веднъж на 4 месеца. И това защо- за да задържите хората да не напускат, защото ако напуснеш преди този така чакан месец, няма да вземеш никакъв бонус. Така ще задържите всички хора. Браво, така никой няма да иска да напусне. Голяма офертаъбо е. Никъде няма да намерите толкова добри условия.
Какво да кажем за qc- тата? Това, че е практика да се разбират с пряката си шефка да не идват примерно в сряда, защото имат ангажимент, а ще си отработят в събота или неделя. А после ги няма нито събота, нито неделя. Но това няма кой да го види. Всичко е точно, защото снощи някой е правил кекс :)
С тази ви политика и отношение, няма да задържите много хора. А ще видите още колко ще ви напуснат. Дано някой се сети да и има кураж да напише един мейл до шефовете в Англия. Тогава може би ще бъде направено нещо в полза на фирмата.

Бъдете живи и здрави!

Една голяма фирма, която уж е сигурна в своя имидж и чудесни условия на труд не би паднала до там да заплашва и да хейти бившите си служители, да дава някакви оправдания и да опитва да се рекламира в един анонимен форум като този и то на първо място чрез своя мениджър човешки ресурси. В края на краищата няма фирма, в която да няма недоволни бивши служители и един експерт би трябвало да го знае... Най-добрата реклама са настоящите доволни и НЕ анонимни служители... Има една приказка: керванът си върви, кучетата си лаят. Замислете се какво означава!

Мениджър Наталия, поздравления!!! Да накарате отдела си да пише тук и да отвръща с хейт на хората, които според Вас са хейтъри наистина е гениална идея и много мъдър управленски ход! Отчаяните времена изискват отчаяни мерки, нали така? Нека продължим с веселбата. И си позволявам да Ви дам един съвет. Рекламата и заплахите Ви отидоха много назад, постнете ги пак, моля Ви!

Значи вие решавате чужди тестове, а после врещите, че избора нечестен. И накрая мениджърите криви, че на вас ви е толко акъла.

Таааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааак