Уилям Хил Онлайн https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5&markers=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5

Уилям Хил Онлайн

Аз знам за поне трима,които се върнаха последните месеци. Напуснаха поработиха малко по други фирми и сега пак са си тука. Долу пише че иамло и други,които искали да се връщар. Явно тревата оттатък не е по-зелена.

Тази некадърност управлявана фирма е пример, че с шуробаджанащина на всяка една позиция, няма как да се получи. Бонбончева(както тя се нарича) и другите подобни на нея, накараха много хора да напуснат. Италианският отбор трябва да е 50 човека. Днес на работа бяхме 12. Да, 12. А до Нова година ще си тръгнат още хора. Ще закрият отдела още малко. И защо- заради едни хора, които много са си повярвали, та чак се самозабравили. Аз на тяхно място бих се срамува да зная какво наистина мислят хората за мен. Но те са с високо вдигнати глави. Те са непоклатими, те са вечни. Дано, защото никой никъде няма да ги вземе на работа.
В италианският отбор е най- зле. В другите отбори не чак толкова. Пожелавам да останем/останат 15 човека общо в отбора. Може би тогава шефовете в Англия ще прогледнат и ще разберат, че не работата е гадна, а мениджърите не стават. Ако махнат бонбонче и компания белла, много хора ще се върнат във фирмата. А дано, но надали.
Ако на интервюто ви обещават много пари и бонуси, да знаете, че бонус няма да видите.
Йооооо

Фирмата е ок. Вече има много конкурентни на нея обаче и затова половината офис си тръгнаха. И аз се замислям вече ... Има натоварени отдели има и не чак толкова, да не говорим че има такива, дето по цял ден висят по терасата, пушат, играят в ГЕЙм рума или си правят каквото си искат. Естествено има и отдели, които си вършат добре работата. Долу видях да се споменава ИТ ... това е един от най-съвестните и добри ИТ отдели на които съм попадал .. като не броим тези, дето се занимават с техническите проблеми на клиентите .. те не са ИТ въпреки че се правят на такива. Постоянно ги няма и са супер некомпетентни. При тях има един дето постоянно обикаля наляво надясно и се прави на голямата работа, а всъщност е супер зле защото заради него си тръгнаха свестни момчета. Иначе от къде поръчвал мениджъра им няма никакво значение, след като си вършат добре работата.

Толкова са добри условията във фирмата, че никойн не се е върнал, защо ли ?

Абе стига ревахте. Агентите в тая фирма са под рецепциониста в йерархията. Тя е на ниво sme/shift manager ама тя взима бонус, а агентите ги пръскат и няма бонуси. Поне сме на чистачката. Бонусите ги отрязъха с 10% на месец,но пък вдигнаха работното време. Тааак - HR и шефката. Не сме идиоти. Скоро няма да има никой да работи за вас. Към агентите - стига ревахте, просто си тръгваме и да се оправят. Рецепциониста да им прави чатовете.

В тая фирма всичко е връзки. Така беше и преди година, от коментарите не виждам и разлика.
Ако не сте любимец ще ви мачкат всеки ден. Не е само италианския отбор. Навсякъде е връзки или унижение.
Вип мениджърка изгони половината отбор. ИТ мениджъра поръчва хардуер от фирмата на най-добрия си приятел.
Направи позиция специално за любимците си и ги праща на скъпи курсове, за да могат да се изнесат в даден момент.
Другите ги мачка. Риск отбора се разпадна заради некомпетентна мениджърка. И т.н. и т.н.
Бягайте от там. Има огромно търсене на пазара. Не се унижавайте

Понеже всички изказват мнение тук, ще го направя и аз. Казвам се Паци Тончев.
Какво да ви кажа- с изключение на коментарите на ейчарката Наталия, и още няколко коментара на шефчетата- всичко друго е истина. Ужасно отношение от страна на всички мениджъри. Двуличници, гледат те в очите и ти се присмиват, че си толкова тъп и им робуваш без да кажеш нищо и да се противпоставиш. Шефчетата явно си имат тяхна схема, за да излизат винаги сухи.
Към новите кандидати за работа в италианския отбор, още на интервюто попитайте какви са роднинските връзки в него. Как имат наглостта и самочувствието да са още тук, след като всички ги обичаме толкова много....
Единият тийм лидер, единствен от мъжки пол в италианския отбор беше казал, че няма кой да ги бутане. Смятай какво нахално и просташки поведение.
Попитайте също така колко хора са напуснали последните 6 месеца. Защото това е много важно з една фирма. А тук този фактор е доста засегнат.

Истината боли, може да я отричат, но един ден е изплува и вие ще се чудите какво да правите, защото никъде няма да ви искат

Тази фирма е текучество само последния месец 10% или 20+ човека.
Мениджмънта е тотална щета. Няма нито един от високия мениджмънт, на който да му пука за хора.
Всички служители са роби. Шуробаджанащина е на макс. Не работете там, ако искате работа, на която да ви ценят.

Виждам, че тук пак е яко фън :)
На Бонбонче и Илианка им се носи славата вече из цяла София и не могат да си намерят и един българин да работи. Между другото перфектен избор за дата на сватбата, госпожа, точно на финала на Световното, комплименти! Колко човека бяха в този ден на смяна? 7? 10? Поразпориха ли ги? Като получите следващата молба за напускане да знаете защо!
Относно човекът, писал мнение малко под мен....умрях от смях, явно не сме работили в една и съща фирма с теб. Мързел, врели некипели и не знам си кво :) Щото някой е имал време да мързелува в тоя тийм, ма моля ти се! Докато е правил по 10 телефона за по-малко от час или е бил нон стоп с 3 чата, баш за мързел си говорим. Не, става въпрос за издевателство, затова как изпушваш от работа, как те боли главата, как не можеш да гледаш монитора вече, как не успяваш да станеш да си вземеш всичките почивки. Но е рай де, хубава заплата, чудесни шефове, които не ти викат. Ми какво да викат, като на Бонбонче съм чувал да й диктуват какво да напише в чат с клиент, щото НЕ ЗНАЕ бъкел. Щото като има проблем никой не взима позиция или става да предложи решение, ама те са лидери, те са меринджеи!
Айде, със здраве