Уилям Хил Онлайн https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5&markers=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5

Уилям Хил Онлайн

Виждам че повечето коментари са от преди пандемията и преди един от най големите екипи да се премести в София.
Та ето и моето актуално мнение по същество:

Няма перфектна работа но най големите проблеми които имам с тази фирма не мога да сравня дори с най дребнавите които съм имал във всякакви конкурентни фирми в миналото.
Все още чакам да се изпълни обещанието да се преразгледат заплатите спрямо инфлацията и да се организират адекватни тийм билдинги. От към мениджъри, нищо извън обичайното няма реално.
Понякога по-високите звена си позволяват груб тон заради който биха увонлили някой на моята позиция но общо взето това е.
Количество работа не е идеално но имайки предвид заплатата не мога да кажа че е прекалено. Работата не е трудна, просто винаги има още работа.
Атмосферата е що годе приятна, няма някакви вътрешни драми, колегите се държат на ниво през повечето време.
Винаги виждам недоволни колеги, било това от заплата или работни процеси или мениджмънт но също така винаги е заради дребнави причини и не мисля че като цяло ако разпитаме екипа в който работя ще получим негативна оценка за който и да е аспект от работата.

Иначе казано не знам какви са били условията когато са писани предишните коментари, особено от италианския екип но от текущата ми гледна точка ми звучат като мрънкала които се заяждат за дребни глупости

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Шефките стягат ли много слушалките? Какво е отношението на лидерките?

Заплащането е добро, но и изискванията са много завишени. Не е за хора, които просто искат да си клатят краката и да правят много пари :)

Съгласна съм, че процедурите са твърде много и разнообразни, а и често има промени. Много се държи на това клиентът да остане доволен, нищо че 90% от клиентите са зависими от хазарта.

Работата е много и е трудна. Но компанията ме научи, и още ме учи да си ъпгрейдвам софт скилс и емпатия, което е супер важно както в професионален, така и в личен план.

На директните мениджъри наистина им пука за теб, на higher management им е през дедовия и взимат все по лоши и лоши решения. Но това е във всяка голяма корпорация.

Работата е стабилна и няма да те уволнят, само защото не се справяш. Ще направят много опити да ти помогнат да си вършиш по-добре работата.

Колегите са любов! :)

Италианският отбор за момента е най-стабилен откъм мениджъри и стаф.

Английският отбор има доста текучество напоследък, поради отвратителния характер на британците и изключително завишените изисквания за отбора (само защото компанията е британска го духат всеки ден).

Испанският отбор има съшо текучество напоследък -менидцърите са готини всеки за себе си, но заедно им куца комуникацията и това създава проблеми понякога.

За немският отбор набират хора почти винаги, защото кандидатите или знаят супер немски и не им се работи на смени за 2600 лева бруто или не знаят никакъв немски и са пак с ебаси претенциите. Имам апел към немски кандидати: слезте на земята, не сте богове, за това, че знаете някакъв си език... jeeez :) Мениджърите там са много готини също.

В един момент всеки напуска кол център, разбира се, но компанията може да даде много, ако не си мързелив и най-вече, ако не се циганиш за глупости!

Здравейте, аз владея много добре немски език и имам 3 години опит в кол център, искам да кандидатствам за позиция във фирмата, в jobs.bg са обявили чиста заплата от 2500 лева за позиция с немски, ако има някого от немския екип, който може да ми даде информация, дали това е реална оферта, ще съм много благодарен. Понеже съм наясно, че в кол центровете заплащането е както си го договориш, бих искал да знам дали е възможно да се взима такава заплата, работейки по 8 часа на ден и без да давам нощни смени или всичко е с цел привличане на кандидати.

Здравейте, бих желала да се свържа с представител на HR екипа относно злоупотреба по време на процеса на кандидатстване. Може ли бивш служител или представител на компанията да ми предостави имейл (на HR), на който да подам сигнал? Благодаря!

Споменаха по-долу в коментарите, че вече има много конкурентни фирми и много от Уилям Хил са скочили по други фирми. Може ли някой да назове по-добрите алтернативи от това, което Уилям Хил предлага. Аз съм от София, но вече 4-та година съм в Англия и обмислям да се прибирам. Та проучвам почвата каква е ха-ха. Поздрави.

Здравейте! Някой би ли споделил как протича интервюто за работа и дали ни е необходим предишен опит в аутсорсинга? Благодаря!

От известно време не съм служител в тази фирма, поради това, че не се оставих Сульо и Пульо от онлайн пространството да ме тъпче. В тази фирма и подобните - клиентът е БОГ, без значение че е манго с 10евро в джоба. Псува си те, ти си следваш поредната процедура, измислена и евентуално променена от някой си манилец (още яде банана от дървото).

Работата в различните езикови отбори:

Английски - почти постоянно на 3 чата(допустимият максимум), прави мейли, няма телефон. Средно 100 кореспонденции на ден.

Испански - телефон, мейл, чат - постоянно. Средно 100 кореспонденции на ден.

Италиански - телефон, мейл, чат - постоянно. Средно 100 кореспонденции на ден. Голямо текучество.

Немски - телефон, мейл, чат. Средно 15 кореспонденции на ден. Никаква работа, за това ги карат да правят италиански документи.

Руски - отново всички канали, но не съм запознат колко точно е натоварването. Също правят италиански документи в свободното време.

ВИП - спокойно, телефон няма. Само мейл и чат. 400лв повече заплата от нормален агент.

Тийм лидери, лично мнение :

Английски - не са лоши хората, стриктни и изискващи. Влизат в положение.

Испански - има малко размирици.

Руски - не съм чул нещо лошо, малък отбор.

Италиански - цели 4 броя. За всекиго по нещо.

Немски - чувал съм, че е слаб лидер, но добър и услужлив човек.

Заплата - след като махнаха 13тата и я разделиха за всеки месец - около 1750. Ваучери 100. Нощна ставка от 22ч до 2ч - 3лв на час бруто.

Средно се изкарват с ваучерите и ‘нощните’ 1950 чисто.

Има компенсации, които се равняват на свободен ден, когато имаш работени нощни часове след 00ч. Средно по 1 ден на месец се пада. Това лично за мен беше плюс.

Плюсове:

Гъвкаво работно време. Можеш да си направиш графика да почиваш уикенда и после понеделник и вторник. По този начин имаш 4 почивни дни и не ползваш отпуск. Редовно заплащане, без закъснение.

Такси ваучери към Йелоу след 22ч.

Минуси:
Много процедури, дори за най-елементарното нещо. Винаги трябва да ги гледаш, защото никой не те информира за най-малката промяна.

Бонусът вече е на 3 месеца, като ако работиш 1 месец и напуснеш - не ти дават нищо.

Изискванията се вдигат - QC те режат за най-малкото нещо.

Personal objectives - мисля че си вадят обджективите от... само и само да се симулира дейност. Не изпълниш обджектив - бонуси през крив макарон.

Извод:

Ако Ви се работи в монотонна среда, с риск от закърняване на мозъка - това е вашето място.

Ако искате временно да вържете двата края - окей, ще е добре от към финансите.

За хората, които смятат, че имат повече потенциал - прескочете тази фирма.

Аз лично изкарах почти 1 година.

И ми е дала, и ми е взела.

Със здраве!

Здравейте.
Виждам, че има доста анонимни постове. Това означава, че не би било проблем да получа повече информация от настоящи служители.
Интересувам се, в какви граници е минималното възнаграждение във фирмата? Колко са работните часове и графика? Има ли възможност само за дневни смени и на половин работен ден? Защо се говори за проблеми само в италианския тим? Как са останалите?
Поздрави!