Уилям Хил Онлайн https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5&markers=София,бул. Цариградско шосе 115 Л, бл. Европейски търговски център, вх. Сграда С, ет. 5

Уилям Хил Онлайн

Момчета и момичета, тая енегия с която хейтите тука е достатъчна да захрани малък град с ток.

Няма друга толкова мрънкаща група в тоя офис като една част от италианския отбор. И на мене не ми харесват някои неща(новото бонусче или че се наложи да работиме с половин час повече, мога и още да изброявам……), но сядам и си правя сметката какво работи за мене и какво не и продължавам напред. Не съм женен нито за фирмата нито за мениджъра си, оглеждам се и за други възможности. В София не липсват такива.

Едната половина от вас седи тука,чувства се жертва и се оплаква в интернет
Другата половина е на друго място вече, преуспели и с двойна заплата, но и те не спират да пишат.

Live & let live, не е толкова сложно

Нека все пак потърсим вината в себе си.
Искам да напомня на всички, че преди 2 години за Европейското, ни беше забранено да си взимаме отпуска.
Сега нашата "любима" мениджърка Бонбонева си взе 1 седмица болнични по време на Световното, докато целият й тим се гърчи, за да се подготви за моминското парти и сватбата на бест френдката си - другата ни "любима" QA Илянка, не знаещата италиански.
Не, за това никой не се досети...всички със сълзи на очите се надявахме да оздравее милата.
Но все пак ние сме лоши хора, ние сме грешни, другите са проблемни, гледаме в паничката на шефчетата и т.н.
Върховна наглост.

ПС: Виждам, че се притеснявате за нас "проблемите" и ни давате съвети. Благодарим Ви. Оценяваме го и искам да Ви успокоя, че всички "проблеми" си намериха веднага нова и добра работа, а и с по-добра заплата.

Здравейте колеги,

Казали са хората, българина най-го е страх от 2 неща - да не настине и да се не мине.

Ама вие да не живеете под робство на синджир в 21ви век? Като чета, така изглеждат нещата.. злоба, като от кучета на синджир.

И да! Разбира се, че винаги другите са виновни за всичко, и ние като се оплачем, се очаква някой да реши всичките ни проблеми, защото ние не можем, но другите трябва да могат :)

Е, няма работа без проблеми, защото проблемите ги създават хора и вие участвате в тях, но тук само седите отстрани като странични злобонаблюдатели.

То това е доста характерно за нашата нация.. за съжаление..

Живота какъвто си го направиш.

Послепс.

Уважаема Мениджър Наталия, не е ли странно да обяснявате тук на НАСТОЯЩИТЕ си служители как да се свържат с Вас?! Та след като, по Ваши думи, познавате толкова добре отборите би трябвало и те да Ви познават, би трябвало да сте говорили вече с тях и всеки да Ви е обяснил, така наречените от Вас "болки", а не просто да напускат човек след човек, отчаяни и обезверени от отношението към тях. След като и Вие сте "припечелвали" във фирмата през тези фамозни 9 месеца казаното по горе навежда на мисълта, че не сте си подали носа от офиса и просто изказвате думи и мисли внушени Ви от други... Или че сте тотално out of space... Моля Ви, не ставайте поредната чужда играчка... И това вече сме го виждали много пъти! Повечето от нас пишат тук, защото обичат фирмата и са давали всичко от себе си за нейното добро. Да, боли ни, че нарочно ни принуждаваха да напуснем, след като показвахме нередностите и търсихме подобрение само с цел да запазим колектива, да бъдем полезни на фирмата и допринесем за нейното развитие. Можете сама да се поинтересувате какви хора напуснаха и продължават да напускат... Все хора, които са давали много и допринесли много. На една определена групичка мениджъри, точно тези хора които правеха разликата и даваха много, но и забелязваха и посочваха нередностите, станаха неудобни, защото посочиха ясно личните им интриги и нездрави интереси в ущърб на фирмата... Тоест се превърнаха в така наречените от Вас "проблеми", просто защото им пукаше за фирмата и даваха мило и драго за нейното развитие и искаха поне ограничаване на множеството порочни практики. А що се отнася до въпроса Ви защо хората пишат анонимно то всеки който изказа ясно мнение бе принуден да напусне, а и самата Вие прибягвате до явни заплахи в коментара си. Ясно е, че всеки нормален човек ще предпочете анонимността, не мислите ли? Още повече, че всичко начисано тук бе казано очи в очи с другите мениджъри вхв фирмата. Резултата, ако не знаете, бе че тези мениджъри предпочетоха фирмата да продължи да работи на базата на шуробаджанащината и прехвърлянето на отговорността, а не да гради качествен отбор и да предлага високо качество на продукта и надеждност както за клиентите, така и за служителите. Надявам се, че поне малко ще се замислите, а и всичко казано и написано е лесно и да се провери от човек, който евентуално иска да си отвори очите и да направи добро за Уилям Хил. Успех!

Убажаема г-жо/ице Георгиева,

жалко че накараха Вас да пишете тук. Би трябвало други хора да защитават позициите си, а не да Ви карат да им вършите мръсната работа, както обикновенно правят.

Така и не се осъзнават истинските проблеми в тази фирма. За шуробаджанащината, напълно съгласен! Разбрах го сам след 2-рата ми седмица във фирмата. Ще визирам само КюСи отдела, защото списъка е дълъг. Та, въпросните хора, които оценяват работата Ви, 1-во нямат елементарни познания, а като ги питаш нещо (повечето пъти знаейки отговора) си записват в тефтерче, разпитват половината служители, и ти дават отговор след приблизително 2 часа, и 2-ро държа да спомена и бедните им познания в италианския език! Хора, та вие сричате и се излагате пред италианските служители които наскоро наехте! Не може да те оценява човек, които знае в пъти по малко от теб, недопустимо е!

Всички проблеми, свързани със каквото и да било, бяха дело на нас агентите, разбира се. Изпуснем статистики, виновните сме ние. Другите отдели (тук визирам Маркетинг и Трейдинг) винагли си вършеха работата прекрасно, и това никак не ни затрудняваше. Никак! Така и никога не застанахте като мениджъри, каквито не сте, да поемете отговорност за нещо и да застанете на наша страна. Само един се опитваше да го прави, но за съжаление сама птичка, пролет не прави.

Сами изгонихте най-добрите си кадри (наречени от Вас ''ПРОБЛЕМИ'') поради простата причина че бяха хора с мнение, които трудно можете да манипулирате, хора които бяха много по компетентни от Вас. Ще видим сега как ще се справите без т.наречените ''ПРОБЛЕМИ''.

Това са малка част от нещата, които се случват там вътре, г-жо/ице Георгиева. Търсете проблемите там вътре, излизайки от кабинетчето и не оставяйте да ви манипулират с мили усмивки, не ги търсете в хората които вече са поели по пътя си.

Желая Ви всичко най-добро и успех с развитието!

С уважение,

Бивш проблем на Уилям Хил.

П.С. Г-н Департмънт мениджър, спрете да си бъркате в носа и след това да си ядете ноктите! Отвратително е и непрофесионално! Съвет просто.

Красноречив е фактът, че работодателят трябва да пише в този форум, да дава оправдания, да заплашва и да се опитва да си рекламира фирмата...

Стягайте дупетата, хващайте слушалките и бачкане ! Стига сте гледали в паничката на висшестоящите и коментирали шефките си. Бъдете сигурни, че лидерките мислят най-доброто от вас.

Стягайте дупетата, хващайте слушалките и бачкане ! Стига сте гледали в паничката на висшестоящите и коментирали шефките шефките си. Бъде се сигурни, че лидерките мислят най-доброто от вас.

Ще се опитам да бъда обективна.
Работата е много и е тежка, никой да не очаква да отиде там и да цъка фейс по цял ден, такова положение няма! Понекога ви правят забележка дори, че слушате музика. Колегите от другите отбори могат да бъдат приятни, ако все пак успеете да си контактувате. Заплащането и привилегиите вече не са толкова добри, колкото в началото. (Кофти тийм билдинг, рязане на бюджета за какво ли не) Италианският отбор бяха хубав отбор - страхотни хора, винаги помогаха, ще се пошегувате, ще си говорите и работата вървеше. Май вече няма кого да попиташ, шегите са забранени, че недай си Боже получиш Уорнинг летър.
И стигаме до болната тема - Мениджърите.
За съжаление под всякаква критика. Все още се опитвам да разбера дали целта им е да разбият фирмата и да си бият шута... Споменатият италиански отбор е разруха, почти всички кадърни хора си тръгнаха в последните 2 години, тези които останаха - ще си тръгнат. Забелязах, че и в другите отбори е подобно положението. Но Теохаров, Славчо Коев и Боряна Тонева са непоклатими! Последната е най-двуличният човек евър. Усмихва се мазно, говори ти колко добър си и зад гърба ти обиди от всякакъв тип. Фирмата стана една пародия, вече се знае славата из Сф и Бг, та търсят и взимат главно чужденци. Последната им "гениална" идея е да режат бонусите на всички с какви ли не олигофренски извинения. И точно затова останалите кадърни хора ще си тръгнат, защото смазвайки се от работа, поне очакваш парите да са добри..а то, бонус кът и мълчи! Само че фирми и работа много, а в Уилям Хил едвам намират хора...
Казах му го в лицето на Теохаров какво ще се случи, той ми се хилеше насреща. Последните 6 месеца напуснаха ли най-добрите агенти?? Да! Смейте се всички сега :)