Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

Здравейте , видях в джобса че търсят хора за гр.Пловдив незнам за кой филиал там сътрудник прием на стока или нещо такова беще. Та може ли малко информация за заплащането и работната среда. В момента бачкам в Билла за 490лв.(брутна) + 40лв може и 60 ваучери така че съм свикнал на експлоатацията на труда, както и на тормоза и глупостите на хитрата ни управа където инспекторите по цял ден бръмчат на ляво на дясно с последните модели GOLF и дойдат да се наплюскат в офиса.А ние се гърчим без почивки 9 часа  защото сме 1-2 ма в отдел за няма и 400лв. направо съм мазохист вече. Заслужавали си да напусна Билла...

Здравейте,нужна ми е информация за работното време,заплащането,почивките,отпуската,допълнителните плащания/ако има такива/,работната среда и отношението на ръководството към персонала.Става въпрос за магазина в Люлин.Длъжността е сътрудник техническа поддръжка.Надявам се да получа обективна оценка.Благодаря.

рядко преглеждам  кои  какво  пише  тук , но на  вас  лично  ще  отговоря .
нали  знаете  когато  потъва една  подводница  ,или  вземате  спасителна  жилетка  и  бутилка  кислород  и  драпате  към повърхността  или  оставате  в  нея  където  скоро или налягането  ще  ви  смачка или  водата  ще  нахлуе  и  край .важното е  че  ,  когато  излезете  при  вас има  видимост  до  кои  бряг да  доплувате  а  и  по  често  минават  кораби  които  да ви спасят .дай  боже  флагът  да е  с 50  звезди ,  докато  при други просто  не  се  вижда  никои  -  една  безкрайна  морска бездна.знаем какво  става  в Темида  , които каквото  научи  е в  плюс   а и в последно време  и аз  почвам  да се  отвръщавам, не  че  никога  не  съм бил.
така  че  напрежение  има  навсякъде  , само трябва  да  се  прецени дали си  струват  усилията.за  мен мога  да  кажа  че  съм изкуствен интелект  затова  много много не  обръщам внимание на случващото  се.

По повод работата в централата- обстановката е много изнервена. Изискват много от служителите си, повечето остават ежедневно по няколко часа след работа, без това да се заплаща. Постоянно се назначават нови служители без да има свободни позиции с цел останалите служители да живеят под стрес, че могат да бъдат уволнени.
Ако сте млад човек с желание да натрупате опит има какво да научите във фирмата, но се подгответе за страхотен стрес, в комбинация с доста несигурност и хаотични нареждания от ръководството.

заплащането е мизерно, работното време е гадно и не се търсят работници , а и да се търсят няма да ви вземем...

Аз искам да попитам какво е заплащането,работното време и разбира се дали се приемат работници.

601 е пред разпад-няма пари за нови машини,няма пари за заплати-трагедия,само се назначават и уволняват хора,пренарежда се едно и също нещо по 5-пъти на седмица и е лудница,от целия магазин има 10 човека които работят-10 от 83,всички други отчитат писъствие-с  две думи нишо не става.

Думи нямам за отношението и компетентността на персонала в Бургас. Платих си стока на 100%, която трябваше да пристигне след 10 дни. След месец никой не ми се обади. Наложи се да ходя до магазина три пъти, докато се установи, че няма как да ми докарат материалите. Никой не пое отговорност!!!! Момчетата от отдела само се споглеждаха и вдигаха рамена, а т. нар "супер вайзер" най - безцеремонно се развика да не я занимавам! За "ръководните" пък кадри - ЧР, съвсем нямам думи. В крайна сметка, след месец, много нерви и разправии ми върнаха парите и наново тръгнах на обиколка по магазините. Просто исках да споделя, че според мен това е недопустимо към клиент!!!!!!!!

какво е положението с магазина в Пловдив, изобщо заслужава ли си човек да кандидатства там???

Защо продължавате да неназначавате кадърни кандидати? И без това желаещи за работа при вас има все по малко