Ремикс Онлайн ООД /img/frontend/nomap.png"

Ремикс Онлайн ООД

Искам да изразя огромното си разочарование от измамата, наречена Remix bag. След като ми беше изпратен без да съм го заявила, реших да пробвам така рекламираната услуга. Изпратих 6 продукта. Изненадата ми беше огромна, когато разбрах че са одобрени само 2, а чисто нови обувки на реномиран бранд, купени от чужбина не бяхя сред одобрените. Помъчих се да получа разумно обяснение от фирмата за неодобрените продукти и от там служителите си надпреварваха да ми повтарят заучената мантра "не разполагаме с информация относно неодобрените продукти, защото екипът не ги описва" , като не пропускаха да ми благодарят, че съм техен клиент. Е, вече не съм. Не изпращайте стоки на Ремикс. Това е измама!

Не се лъжете и не изпращайте дрехи за продажба на REMIX.Изпратих чисто нови неща,които не са ползвани изобщо и не бяха одобрени.Не поръчах пакет премиум,защото не допусках,че няма да бъдат одобрени.Никой не може да обясни,защо не са одобрени.Измама продават ги за наша сметка.Никога повече няма да изпратя дрехи.Ужасно съжалявам,че се подведох.Не го правете и вие.

Като клиент съм доволна от нещата които си поръчвам. Не изпращам дрехи по простата причина че си ги нося... Така първи път за под 30 лева си поръчах 5 ризи и 3 жилетки. Всичко е като ново. Няма да крия че 1 от ризките като дължина е малко по къса от очакваното но това не е грешка на Ремикс. Сега втората ми поръчка е на същата стойност общо взето. Това са 9 артикула. Ще си ги нося всичките. И при положение че купувам артикул средно за 3-4 лева изпращащите не знам колко очакват да получат... Така че аз със сигурност съм един доволен клиент на Ремикс :)

Здравейте,да изкажа и аз разочарованието си като клиент от въпросната фирма Ремикс.Поръчах си ново яке,с етикет.В забележки не бяха упоменати видими дефекти.Продуктът пристигна с повреден цип на единия джоб,при което виждам в сайта им ,че имат същото яке и ги моля да да ми го заменят.Те ми предлагат да им го върна,да ми преведат обратно платената сума 85 лева и да си поръчам пак същото яке ,но на цена от 110 лева + куриерската услуга,защото в момента не е на тази промоция.Това е абсурдно!Що за наглост.Не стига ,че ми пращат дефектна стока,ами искат и да доплащам.Ето така се прави бизнес в България-вместо да печелиш редовни клиенти ги губиш завинаги.

Изпратиха ми РемиксБаг без да съм го поръчвала. Купих дреха от тях и ремиксбага беше вътре. Сметнах, че е някаква грешка и го захвърлих. Дъщеря ми обаче ме убеди да изпратим дрехи, които не използваме. Изпратих доста неща-блузи, дънки, чанти... След дълго чакане видях, че са одобрили само 3 артикула. Учудих се, че другите не са одобрени,някой от тях бяха закупени от тях и бяха обличани само по веднъж. Други пък бяха абсолютно нови с етикетите - закупени по интернет от Англия, но с неподходящи размери. Смятам, че това е измама. Прибират всичко, за да го продадат. Никога повече не бих изпратила нищо, и изобщо повече няма да пазарувам от тях. Напоследък предлагат само боклуци, които само връщам и плащам транспортните разходи. Така че аз приключих с РЕМИКС.

Като чета по-долните мнения, все едно аз съм ги писала. Яд ме е на мене си, че не поръзцъках мрежата за мнения преди да се излъжа и аз да поръчам Ремикс Баг. Такаааа... Днес артикулите ми вече са качени за продажба, ноо... Половината ги няма. Артикули, напълно съответстващи на техните СТАНДАРТИ!!! В отлично качество/направо могат да минат в графа "нови, без етикет"/, актуални за сезона/сака с дълъг ръкав/, а като се има предвид какви боклуци продават, от времето на майка ми, със сигурност моите артикули не са и демоде.Класически сака от класически марки. Обадих се по телефона да търся сметка,на какво основание са решили че не стават , момичето- оператор повтаряше като развален грамофон само "никой не може да ви даде тази информация" !!! А, и също така имах и 1 артикул, който само преди месец бях купила от тях,неносен изобщо, а сега вече е пратен за рециклиране.
Няма да оставя нещата така, ще се постарая това да се разчуе ! МОШЕНИЦИ!

Здравейте, напълно съм съгласна с хора, които пострадали,като мен.За това искам да добавя мнението миза Ремикс, изпратих дрехите за продажба, одобрили 4 неща, колкото, да отчитат деятелност, други уж не съответствали на изискванията, дрехи са били обличани не повече от 3-4 пъти, хубави марки, не са демоде, не е скъсани. МОШЕЙНИЦИ!НЕ ИЗПРАЩАЙТЕ!Подарете,продайте.

Напълно съм съгласна с мненията на хората по-долу.Подлъгах се по рекламите и за съжаление преди да изпратя дрехите си попаднах на "явно" така наречените платени мнения отзивите за сайта бяха много добри.Хора обясняваха как са получили много добри приходи от изпратените артикули.И съответно аз реших да си поръчам ремиксбаг и съответно да им изпратя дрехите които за съжаление не ми стават вече тъй като са малък размер почти запазени обличане по един-път два пъти някои дори бяха с етикет все още.
Имах и много запазени обувки с токове от дъщеря ми също обувани по един път максимум два пъти.Хубаво им напълних торбата и така.....
Да не говорим че чаках почти месец и половина да ми одобрят артикулите ами накрая видях че едва само една блуза са одобрили точно от тези без етикет за цената от 38 лв,след което очакваният приход във виртуалният ми портфейл беше от 2,20 до-3,80 лв. Нямам думи просто страшна излагация ,съжалявам че изпратих артикулите си там.НЕ ИЗПРАЩАЙТЕ ДРЕХИТЕ СИ ТАМ ТЕЗИ СА ПЪЛНИ МОШЕНИЦИ!

ИЗМАМНИЦИ!!!!!
Не се лъжете да си поръчвате ремикс bag и да им пращате свои дрехи. Перфектни дрехи, не носени никога не са одобрени. За огромен чувал с дрехи получих 4 и 20. Направо си им подарих доста годна стока. Никога повече няма да пазарувам от там. Да не говорим, че половината неща, които пратих са поръчвани от тях преди време и интересно защо не са одобрени като самите те са ми ги продали.

Дрехите от клиенти, които се изкупуват, не отиват за рециклиране, а най-вероятно за скрап или на пул към други ритейлъри. Нямат друг канал за продажба освен платформата им, а артикулите са еднакви за всички пазари.

Имайте предвид, че 60%-70% от стоката, като изключим новата, се купува от разни сортировъчни центрове на килограм и вътре всичко е в чували. Отделя се годната за продажба стока, останалото се продава като скрап на други играчи на пазара и там загубата е чувствителна за сметка на печалбата от продаваемите стоки.