Ремикс Онлайн ООД /img/frontend/nomap.png"

Ремикс Онлайн ООД

Не знам за фирмата но Аз лично си докарвам до 200$ на седмица от този сайт:

Работих около един месец в тази дупка. Изпратиха ме в склада им. Като младо момиче в началото работата ми се стори интересна. След около месец ми откраднаха якето от дамската съблекалня, през цялото време колежите споменаваха, че се нещо им липсва от личните вещи. Няколко пъти подадох сигнал, но никой не ми обърна внимание. Разделих се със Remix Second Hand & Outlet със усмивка на лицето. Не повтаряйте моята греша!

Кофти работодател са, нямам добри впечатления и не бих препоръчал. Пълно е със селяни

Работих в фирма "Ремикс" точно 2 месеца. Бях служител в склада. Работата се състоеше в това да се събират поръчки от стелажи. На ден се изминават около 25км. Трябва да се съберат 1200 единици, маршрута се състой в това да ходиш по някакви железа и скари.
Беше ми обяснено, че заплата е около 1850(чисто). За един месец взех едва 1350 и някакви ваучери. Не препоръчвам!

За 10 път виждам обявата за FP&A Sr. Manager - какво става на тая позиция че през 6 месеца е на "борсата" ?

Здравейте!

Кандидатсвах за работа в фирмата на длъжност: СПЕЦИАЛИСТ ОПИСВАНЕ НА МОДНИ ПРОДУКТИ.

След няколко дни ми се обадиха, че съм одобрена по документи и желаят да направим среща в офисът им. Уговорката ни беше за 14:00 часа, но ме оставиха да чакам 40 минути. Пред и след мен имаше още кандидати за същата позиция. Интервюиращата не се представи по име. Презентира ми на плазма в какво се състои работата и инфо за фирмата, разбира се. Зададе ми въпроси... обичайните неща. Каза ми, че след една седмица ще ми се обади, ако съм одобрена. Обади ми се. Каза да подготвя следните документи: свидетелство за съдимост, медицинско, банкова сметка за превод на заплата, копия на лична карта и диплома, както и да подготвя трудовата книжка. Излишно е да казвам, че всичко се заплаща, а като търсещ работа обикновено не си в много добро финансово състояние. Каза ми когато съм се подготвила, да изпратя съобщение на телефонния номер на който комуникирахме текс: ''готова съм''. На следващия ден бях готово и изпратих съобщението. Беше понеделник. Във вторник ми се обадиха в 17:00ч. но за съжаление не успях да вдигна на време и върнах обждането с 3 минутно закъснение. Не вдигнаха. В сряда звъннах сутринта, не вдигнага. В края на работния ден отново изпратих съобщение да ми звъннат когато им е удобно. В четвъртък също звънях, не вдигнаха. Днес е петък и изобщо не очаквам никаква връзка с тях!

За първи път се сблъсквам с такова отношение. За съжаление, чак сега се сетих да прочета тук мненията за фирмата... Прочетох куп коментари, че имали такава практика. Обещават, че ще има среща или обаждане и не държат на думата си, скриват се.

Да, разочарована съм и да, загубиха ми време и пари за нищо!

Преди 2 месеца бях във фирмата. За "фотографския" отдел - На пръв поглед работата изглежда интересна, но коренно различна от това, което е в действителност. Това е като да очакваш сладолед, но да ти дадат кофичка за сладолед. Работата се състои в това да си робот и да обличаш и събличаш дрехи за трудно достижим таргет, чиято система е много нестимулираща. Хора не се лъжете по подсладената обява и си задавайте въпроси.

Поканиха ме на интервю в офиса и всичко мина ОК. Последва второ интервю на място там всичко също мина ОК и даже ми казаха че такъв човек им трябва. И след това мълчание докато не се обадих да проверя Какво се случва с моята кандидатура. След два часа чакане и съобщиха че са предпочели друга кандидатура. Много некоректно че не се обадиха навреме да кажат какво се случва. Така че си помислете като търся си работа в тази фирма.

Канят те на интервю, уговаряте се, отивате до офиса и телефона им е изключен и после дори не ви връщат обаждане. Доста непрофесионално ми се струва така да губят времето на хората.

За кратко бях част от фотографския екип на Ремикс. След като прочетох всички отзиви тук, отидох с голямо притеснение на работа. За щастие нещата не бяха така, както са описани.
Колегите, с които имах възможността да общувам бяха много мили. Ръководството всеки ден идваше да провери как се чувствам и справям. Имах обучение, от което научих много, беше ми интересно, но осъзнах, че това не е за мен.
Работата наистина е много. Всеки ден се прибирах с болки в гърба и ръцете. На интервюто не ми беше казано, че ще се налага да вдигам манекени, описаха ми само манекените роботи, както и че ме наемат на длъжност фотограф, а реално вършех работата на асистент. Не ми хареса, че почивките са фиксирани в точно определен час и не можеш да ги вземеш по-рано или по-късно.
Напуснах, защото не смятах, че ще се справя с таргета и защото не очаквах, че е толкова гадно да работиш на смени, но всичко си зависи до човека и до нагласата. За краткото време там видях хора, които харесват това, което работят и се справят много добре, дори работят за бонус, просто аз не го усетих като моето нещо.
Когато казах, че искам да напусна получих толкова приятелско отношение, че чак ми стана гузно, но просто не исках да им губя времето. От администрацията веднага ми подготвиха документите и ми обясниха какво следва, като ми казаха ако имам някакви въпроси да звъня без да се притеснявам. Получих възнаграждението си до стотинка на посочените дати, въпреки че работих само 5 дни.
Много съм доволна от колектива и любезното им отношение, както и от коректността на фирмата.