Ремикс Онлайн ООД /img/frontend/nomap.png"

Ремикс Онлайн ООД

...,когато контролирате фалит, изчистете се от мислещи служители

Случвало ли Ви се е да Ви одобрят за дадена позиция и след това ни вест, ни кост. Чудя се какво да правя? Имате ли такъв опит?

Заплата, работно време и локация задоволителни!
Работи се в отровна за здравето и психиката среда!
Неуважение и назидателно отношение към служителите!
Работа на принципа: Разделяй и владей!
Ако имате време за губене и не държите на здравето си Ремикс е вашето работно място!

Тъй като в понеделник съм на интервю в Ремикс, искам да попитам заслужава ли си изобщо да ходя? Много благодаря!

Като човек, който е раборил доста време там, виждам как господин Шилев съсипва фирмата. Напуснаха ужасно много хора, включително и супервайзъри, които са били част от Ремикс последните 3-4 години. Уволни ключови кадри, без нужда. Отношението му е неуважително, гадно и подходящо за пазара на краставици, но не и в тази фирма. Лошото е, че дори собствениците на Ремикс не се замислят, или не им пука, защо най-способните им служители напускат. Пълно е с цигани. Ако си вземеш болничен те гледат лошо, или ти казват че е окей да работиш с 39 градуса температура. Ако имате възможност НЕ започвайте работа там. Ще се набутате в нетърпима среда с нетърпим мениджър.

Здравейте, кандидат за работа съм във фирмата като администратор, нещо повече за работната среда, отношението, можели някой да сподели. Наистина ли е толкова зле колкото чета в коментарите.

Все още настоящ служител, искрено се надявам да стана до два-три месеца бивш. От 4 години съм тук и съм свидетел, как нещата леко се влошават, увеличава се натоварването, възникват нови и нови изисквания. Работим на график, не можеш да се смениш с някой, ако ти се наложи да ползваш почивен ден, за да не ти се събират много последователни раб.дни,НО може да дойдеш ИЗВЪНРЕДНО в почивен. Всеки четвъртък - удължаване до 21ч ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Ваучери няма. Безплатно еспресо, Нескафе, мин.вода почти винаги има. В халето е студено, мръсно, луминисцентно осветление, но с камери за наблюдение. През юли 2018 принудително излязохме в двуседмичен отпуск, не планирано. Тази година вече от януари почнахме - 27 не трябваше да сме на работа, но си пуснахме отпуска за 24,или 25. Всеки ден сме на разл.раб.място и се местим като малоумници към края на предишния ден. Отоплява се огромно метално хале с нафтова духалка, крайно шумно, вредно и неефективно. Може би е подходящо за строителството, за да съхнат материалите.
Парите се плащат навреме. Бонуси се получават, ако се преизпълни нормата, което е трудно. Работиш 8ч прав, стъпил на платформа,колкото да не си върху голия цимент но краката ти са ледени. Има няколко прозореца високо от северната стена от които се вижда небето, но не влиза слънце. Постоянно хвърчат вълма прах, косата, носа, кожата се покриват с власинки, съответно и дробовете ни.

Каква е раб.среда в офиса ?

Като бивш служител съм много щастлива, че напуснах. Новите таргети се постигат, но или нямаш почивка или само хвърляш дрехи на манекена. Не се залъгвайте от името на длъжностите. Никой не помага без да ти забие нож в гърба и най-често не го очакваш. Успех на всички кандидати, но и от служителите ще чуете доста негативно отношение към фирмата. Не желая да ги коментирам, но ако можете не започвайте работа там.

Уважаеми г-н Любомир Кленов...респект към това, което сте създали, но защо позволянате на г-н Шилев да прати всичко по дяволите? Отворете очите си! Разпадът е започнал. Мирослов Шилев не води нещата добре. Намерете друг, способен човек докато все още има възможност да се нормализират нещата.