Ремикс Онлайн ООД /img/frontend/nomap.png"

Ремикс Онлайн ООД

Парите наистина се дават на време. и това е. до тука. отношението е отвратително. забраняват да говорим по между си. вътре в складовете жега. никаква климатизация. някакви вентилатори дето раздухват прахта само. ама нищо. нали саксии с цветя има и то от най-евтините. смешна работа. да отвориш вратата да влиза въздух - не може. заслужават си мързеливите и неграмотни цигани.
иначе миро тръгнал да си внедрява модел на работа по пример на Тойота... за да ти се получи драги... не е нужно само да наложиш 5S. трябва ти и психология и човечност. бас държа, че Хироюки Хирано не е бил тиранин.

Съвет към кандидатите за работа и напускащите - внимавайте какво подписвате. НЕ подписвайте на доверие. запознайте се с основните членове от кодекса на труда. търсете си правата и не позволявайте да ви използват като парцали. при напускане ви бутат в ръцете готова бланка, според която център на документа е чл 325 от КТ!!!

Ако ви изритат след изтичане на изпитателния период - т.е. имате повече то 6 месеца - 8..10... и ви изгонят по ВЗАИМНО СЪГЛАСИЕ...можете да подадете жалба. ако и вие не искате да напускате то какво взаимно съгласие има тука. използват незнанието на хората.
Фирмата до две години ще е на дъното на класацията за онлайн магазини с дрехи. рекламата няма да и помогне.
ИЗГОНИХНТЕ ХОРА С ОБРАЗОВАНИЕ, С ПОТЕНЦИАЛ, С УМЕНИЯ И ЖЕЛАНИЕ ЗА РАБОТА. РАДВАЙТЕ СЕ НА РОМИТЕ. ДАНО ДА УДОВЛЕТВОРЯТ ОЧАКВАНИЯТА ВИ.

Здравейте! Аз бих искала да изкажа своето разочарование от интервюто, проведено в Ремикс. Първият и най-голям минус беше нивото на провеждане на интервюто - въпроси относно възнаграждението ми на предишното работно място (абсолютно неадекватно); въпроси относно заплащането, което съм посочила, че търся и т.н. - това остави едно чувство у мен, че те търсят човек, на който да плащат много по-малко. Представиха работните ми задължения много скучно, като акцентираха на факта, че работата е много по-натоварена от предишната ми, гарантират ми го и че трябва буквално да отговарям за всяко нещо, за което няма конкретен човек. Другото нещо, което ми направи впечатление, е, че не знаят какво се случва със служителите им във фирмата. Казаха ми да изчакам и да видя как работи човекът, за която позиция кандидатствам, но него го нямаше. Провериха и казаха, че отсъства по здравословни причини. Тръгнах си и на вратата на асансьора видях конкретния човек. Това ми направи изключително лошо впечатление.

Единствевия плюс на заплащането е, че е на време. Възможност за бонуси има, но нормите са вдигнати до небесата.
Уважение към работници минимално. Повечето супервайзори са лицемерно добронамени. Мениджъра (Шилев) минава като през гробища.
Привилегии липсват. Даваха ваучери 4-5 месеца.
Фирмена сигурност аз не усещах. Ходех със страх на работа. Наистина Шилев уволнява когато му скимне.
Натоварването е доволно, но възнаграждението не е адекватно. Цял ден работиш на крак.
Потенциал изобщо няма. Дори и да си работлив и с желание за развитие, не си ли по вкуса на Шилев, не очаквай нищо. От всички супервайзери двама наистина разбират какво правят - Стоян Митев и Ралина Манолова. Останалите ( Магдалена Иванова, Мартина Арсова, Доротея .....) са на позициите, защото са на някой някакви. Местоположението е 50/50. Осигурява се транспорт служебен. Има и градски, но е на голям интервал.
Колегите по мое време бяха страхотни. Сега разбирам, че много хора напускат. Дошли много цигани.
Работната среда като за склад е добра. Чисто е до колкото може да е чист един склад. Минус е, че почивката няма енин стол на който да седнеш. Сядахме кой където намери - по кашони, по палета...
Примитивна работа.
За временна работа става. За повече от година не.

Настоящ служител, който усилено търси по-добро предложение.
Заплатите се плащат на време.
Мирослав Шилев назначава на ръководни длъжности хора по приятелска линия. Категорично некомпетентни, освен един - двама, които се мъчат да спасяват положението. По вина на същия Мирослав Шилев много способни и работливи хора напускат. Отново той не познава изобщо процеса на работа. Не познава основни, дори дребни операции и термини, свързани с процеса.
Абсолютно неуважение към персонала!!! Глоба 100 лв, че си пие някой хапчето за кръвно в работно време!! Упоритост и способност не се забелязват там. Трябва да се "наведеш", че да си удобен. Уволняват на последния ден преди навършването на 6 месеца. Уволняват бременно момиче!!! Ром, който буквалн оне може да пише, и през повечето време си рови в телефона, взима колкото жена с висше, два езика, компютърна грамотност и куп лични качества. Фирмата потъва заради един единствен човек. Преди време ЧИПИТА с лоша слава заради "робовладелство". Ремикс ще надмине чипита. Ще останат да работят само неграмотни, неспособни и изобщо неквалифицирани роми. Всеки уважаващ себе си човек няма да търпи дълго това унижение.Никаква фирмен асигурност. Не знаеш утре Шилев в какво настроение ще е. Има извънреден труд - не ме интересува дете ли имаш две ли имаш - на работа. Абе много, много разочарование.

https://youtu.be/H8PC1_3fjvs :)

Здравейте,аз ще съм поредната изказваща своето недоволство относно услугата Remix bag! Подлъгах се по рекламата, която нон стоп ми се пускаше. Изпратих 3 артикула:1 чифт дънкови панталони, 1 чифт дънки, 1палто. Водих се по изискванията, които гласяха:Ако става за приятел, то тогава става и за remix bag... Е да, ама не! Явно протекциите надвишават всички очаквания. От трита артикула, само беше одобрен дънковият панталон! Другите ще бъдат "рециклирани". Много умело се измъкват, с фразата, че не могат да предоставят подробна информация за неодобрението.... Пълен фалш!

Здравейте,може ли някой да даде инфо за РЗ за позиция специалист склад и нещо повече за самата работа,мерси предварително.

Направо съм разочарована от тази фирма като обслужване.Искам да кажа да си проверяват цените след като си ги сложите в кошницата, защото се оказа , че кода с отстъпка не го отразява като са повече неща.Накрая като се обади , казаха че не могат да направят нищо и можеш да ги върнеш след като си платиш доставката за връщане.Големи измамници са тези Ремикс, но явно на никой не и се занимава с тях

Фирмата има г/д добро заплащане , но натовараемостта е мн голяма ,неможе момче което тежи 50кг да вдигне чувал 60 , или да неможе да помръдне бала от 112 кг до 190кг. Когато започнах работа вс беше добре , докато един ден не останах сам на етажа. Как си представяте едно момче да обърне внимание на 70жени ? Напуснах поради простата причина , че взеха много цигани по някаква програма , а те дори немогат да четат и на мен ми се налагаше да върша всичко сам. А и "щефът" Вело , постоянно вика по хората си , които правят вс възможно , а той постоянно дава зор ...

Поредната разочарована от политиката "Продай на Ремикс". Не искам да влизам в подробности,дрехите и обувките, който изпратих определено не заслужаваха съдбата "скраб".Бяха одобрени за продажба само една чанта и една пола и започна дълго чакане за да си получа парите, после дълго връщане и пак чакане да се продадат и....нямам нерви.Много тегава работа!Политиката на фирмата не е в полза на клиента в никакъв случай. Ако опитвате, прежалете 12 лв. за връщането на неодобрените продукти или по-добре ги подарете на някой.