Тайтън Гейт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ЗПЗ Административна сграда бивш Пивоварен завод, ет.3&markers=Варна,ЗПЗ Административна сграда бивш Пивоварен завод, ет.3

Тайтън Гейт

Гледам профила на Nanko Rusev(новият HR Директор на Тайтън)
Гледам профила на Vasil Stoyanoff(бившият HR Директор на Тайтън)

Гледам и главата не ми го побира.

Браво на Нанко за повишението - рязък завой в област, в която няма и един ден опит.

Казвам се Пламен.
За щастие работих кратко в тази абсурдна ИТ фирма.
Която и да е "Таня" с коментара е доста пестелива в мнението си.
Фактите са още по грозни.
Нанко е не само комплексар и алкохолик, който тормози всеки професионалист.
Той е символ на самозабравения селЯк, който е прокопсал като издевателства над служителите си.
Жалко ниски заплати.
Огромно текучество - напуснали са над 30% от служителите за една година
Типични измамници новобогаташи.
Който се съмнява да разгледа BGrabotodatel 2-3 години назад.
Самият Нанко е виц. Бил част от "висшия мениджмънт". Та, този неграмотник, заедно с роднините на Пресиян, който е фиктивен собственик (както Таня споменава реално управлява жена му) и друг самозван ВИСШ меринджей - Ивайло Иванов (който се представя за Иван пред чужденците)
се подиграват с десетки млади и перспективни българи.
Следат имейли, влизат в акаунти на служителите си във FaceBook, Skype, подслушват се дори едни други.
Фалшиви или анонимни са и фирмените им акаунти.
Въпрос на време е рушветите, които пробутват на инспекцията по труда, заради злоупотребите им с трудови договори да докажат и формално що за кошмарен работодател са.
Щастлив съм, че успях да се отърва бързо от тях.
Поздравявам Таня за точните коментари.

Аз съм Нанко Русев, част от висшия мениджмънт на Тайтън Гейт. Ще се възползвам от правото си на отговор към “Ревю” написано от “Таня” на дата 24.07.2017г.

1/ Вярвам, че това “ревю” е наслоено с лъжи и крайно необективно.
2/ Вярвам, че не е написано от “Таня”, а от един от двамата джентълмени, част от споменатия бивш HR раздел. Надявам се, че след емоционалния първоначален период, ще прояви себеуважение и няма да се излага повече по този начин.

Въпреки според мен неправилната комуникация, аз желая и на петимата добро здраве, щастие и професионални успехи.

п.п. Съгласен съм с определението за Васил Стоянов (Vasil Stoyanoff) че е “уникален” директор - желая му да си намери УНИКАЛНА компания, която да отговаря на уникалния му характер :)

Преди час се разбра за поредната идиотия на един директор - води се и собственик или съдружник.
Няколко месеца имахме супер надежди, че ще се променят условията на работа или, че по-точно ще си спазват обещанията. Вярвах, че ще се случи, заради новите колеги от ЧР. Супер ги харесвах - страхотни като отношение. Доста време се надявахме на такъв екип. За разлика от предишните подмазвачи и слагачи на собствениците /като Антони и други недоразумения/ тези работеха страхотно и се стараеха да подобрят работата на всички нас. Какво стана ли?
Въпросният съ-собтвеник Нанко Русев /който всеки избягва, защото е психопат и се заяжда за всичко /успя преди няколко седмици да откаже от компанията уникален HR директор /нормалните колеги се чудеха как се е навил да работи при нас въобще/. Въпросният директор просто обяви пред всички, че поема в друга посока. Със сигурност са му скъсали нервите тези напудрени ИТ новобогаташи.
Непрекъснатият тормоз от страна на Нанко към всички, които имат знания и опит е разбираем, защото той е типичният селски комплексар в стил "вие ли на мен ще ми обеснявате как се прави". Любим пиян анекдот му е, че Конфуций бил казал: "Ако искате да разберете нещо - попитайте Нанко". Шах-мат.
Този неграмотен господин не само, че отказа ИТ и ЧР директорите да останат повече от 3-4 месеца при нас, а днес взе, че уволни целия екип на HRите. Имал "нова" стратегия за развитие. Комичното е, че като си тръгна директорът ЧР, собственикът Пресиян /който управлява фирмата заедно с жена му и още един баджанак някакъв/ назначи за ЧР директор именно Нанко! Пародията на човек, който задължава колегите да му ходят на партитата и убеждава, която може да му ходи на гости?! Този доректор ЧР! Не случайно неговата любовница е офис мениджър и управлява реално администрацията и държи касата от няколко години.
Моя приятелка си тръгна преди две седмици, защото също я тормозеха цялата задруга от семейни приятели и любовници омотани във фирмата. Ако имах избор щях да съм си тръгнала на 1 ден. За съжаление и мизерната заплата, която получавам ми е единствен доход. Те на това и разчитат. Обещават какво ли не на млади и неопитни специалисти преди да подпишеш - развитие в кариерата, супер условия, храна, напитки и др.
Не се подлъгвайте да идвате в този кошмар.
Ако имаше реална държава да ни защитава интересите щяха да са по затворите подобни измамници.

Борислав, ако си бил само на интервю защо си дал пълни оценки на графи като "привилегии", "фирмена сигурност", "натоварване", "потенциал" и въобще всичко останало?

Тези които реално са изказали мнение са оставали графите неутрални или ти за всеки случаи да не се объркаме, колко си останал очарован от едно интервю.

Днес бях на интервю за работа във фирмата.
Впечатлението ми няма нищо общо с долните коментари (може би позицията за която кандидатствах е друга? ).

Основно искам да дам коментар за самото интервю.

Интервюиращите си бяха доста подготвени в материята, въпросите бяха напълно адекватни. Пичовете не гледаха да ме забият, на което не можах да отговоря си е напълно мой пропуск.

Другото позитивно нещо, което ми направи впечатление е HR-a, който не ми задаваше хиляди глупави въпроси, от предварително подготвен списък ( дори и да са били предварително подготвени, поне аз не се усетих и не ми направи лошо впечатление).

За разлика от другите мнения, моето интервю протече бързо, без да си губим взаимно времето.

Никаква идея нямам дали имат намерение да ме наемат на работа и дали ще се договорим финално.

Пиша просто мнение, защото съм ходил на доста интервюта в ИТ сферата, и в повечето случаи съм оставал с по-лошо впечатление откъм интервю.
А от коментарите в сайта бях с предубеждения.

Абсолютно съм съгласен с долните мнения - обявите са fake!!! Само губят времето на хоарата!!! Не търсят хора за обявените позиции, разкарват хората напразно.

Потвърждавам коментарите по-долу. Ако искате да работите в тази фирма не го правете през обявите им. Обявите са fake. Въобще не търсят по публикуваните обяви. Набират информация незнайно за какво, все едно кой знае какви тайни ще им кажем. Преразказ на СВ-то, което вече сме пратили. То самото интервю се чувстваше fake. Въпросите към мен бяха провокирани долу горе от самия мен към тях. Почна да обяснявам за нещо "а да, кажи нещо по този въпрос?"... Да отбележа, че все пак нямаше лошо отношение, дори напротив, но си загубих времето и отклоних друг ангажимент заради този.

Като ви карат да си дадете личните данни помислете дали и как трябва да го направите. Запомнете, че нямат право да ви искат личната карта. Какво ще напишете в листа им е ваша преценка.

Ако след всички тези коментари отново кандидадствте, минете през същата процедура, вече сте прочели какво пише тук и останете недоволни, вие сте си виновни.

Съжалявам, че загубих време вместо да погледна първо тук за какво става въпрос.

Не съм си позволявал да пиша коментари преди това, но от въпросната фирма наистина прекаляват. Подобно на предходния коментар, аз също бях на интервю за работа... и тестовете и всичките им глупости с камерите и чакането за feedback от Hiring Manager-a... Пълни глупости!

Прекалено много трябва да изпиша, за да изразя цялото си недоволство, но просто ще използвам да опиша моя случай на кратко.

Като начало - имам опит както в старт-ъпи, така и в световно известна компания. На 2 от 3те си работни места съм заемал "високи" позиции.

Та, преди 2 месеца отидох на интервю (трябваше да си освободя целия график за деня, за да мога да присъствам на 3 часовото им интервю, което в крайна сметка не беше 3 часово, но...да речем, че това е нормално).

След първото интервю, ме увериха, че ще се свържат с мен независимо от Feedback-а. След 10 дни мълчание реших да преглътна гордостта си и да се обадя аз. Увериха ме, че грешката е изцяло тяхна и "системата им не е синхронизирала кандидатите", като ме увериха, че всичко е наред. Ден по-късно ми изпратиха он-лайн тест, който попълних... След още 10 дни пълно мълчание, за втори път преглътнах гордостта си и се обадих, за да науча, че са "предпочели да изберат по-опитни кандидати, които да се борят за позицията"...

Буквално на следващия ден пуснаха обява за абсолютно същата позиция, като реших, че е станала грешка, но не подадох документи.

Вчера, около 7 седмици по-късно, получих обаждане за същата позиция и че "профилът ми изглежда доста близо до човекът, който искат да наемат" и "искат да ме поканят на интервю в офиса на фирмата"...

WTF?

За щастие на дамата я помолих да се чуем на сутринта... Предполагаше се, че днес сутринта трябва да получа обаждане от нея, за да се "доразберем за среща", но такова така и не получих... И естествено - се обадих аз само за да получа ново извинение, че "системата не се е синхронизирала" и е станала "някаква грешка"...

Без да искам да насаждам мнение, просто ви споделям личния си опит с въпросната компания... Оставам с впечатлението, че не съм единствения с подобни чувства към Тайтън Гейт (А и... Кой по дяволите би си кръстил компанията "Тайтън Гейт"???)

Изключително големи непрофесионалисти . Преди месец бях на интервю за business development и имах добри впечетления. След него ме увериха , че има възможност и за друга позиция да проявят интерес , тъй като стажът ми е дългогодишен и професионален . Следваха тестове , които отнемат 2 часа ии едно дълго чакане с 2 поредни обещания , колко бързо ще ми звъннат . Нищо подобно , 3 пъти ми се налагаше да звъня и въпростният ЧР не си направи труда да ми запомни името ?? До ден днешен нямам отговор от тях , но поне намерих много по-добро място за развитие. Не знам какви хора работят там , какви са тези измислени шефове и мениджъри , но целият хайринг и мениджмънт е под всяква критика. От многото коментати , по-долу потвърждавам , че положението е повече от зле. Успех на ентусиастите !