Тайтън Гейт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ЗПЗ Административна сграда бивш Пивоварен завод, ет.3&markers=Варна,ЗПЗ Административна сграда бивш Пивоварен завод, ет.3

Тайтън Гейт

До всички недоволни от Тайтън Гейт:
Плащаме заплатите ние от висшия мениджмънт
и който не му стигат компетенциите да работи за най-успялата IT компания да не кандидатства
или да си ходи. Пресиян, Иво и аз се грижим за всички служители. Американска компания от световна класа сме. Храна, питиета, глезотии.
Винаги има ароматизатори и тоалетна хартия в кенефите. А и да е ясно: Ще уволнявам и назначавам, който преценя. Доказан бизнесмен съм и разбирам повече от всеки. Пресиян го е страх да ми даде цялат власт иначе щяхме да сме в космоса. Колегите са малоумници повечето и затова им вървя след грешките да ги поправям. Без мен фирмата не може, а без вас се справяме супер. Може да нямам формално образование, но съм супер интелигентен. Това, че съм алкохолик не е вярно. Търся си жена и се старая да съм добре облечен в стил фитнес бохем. Ако не ми провърви ще спра да търся жени и ще чакам да ме намери мъж. Важното е да е трудолюбив, силен и наперен и като го заведа в Добрич да се хареса на родата. Имам две коли, два апартамента и пари ще го издържам. Метросексуален съм.
Това че не плащаме данъци е измислица също.
Във Варна няма по-готина фирма и който ни хареса ще го вземем - работа има. Дори чужденци наемаме и по коридорите се учим английски да говорим като във филмите. Който ни плюе го е яд просто.

Чета коментарите на въпросния съсобственик/директор или каквото друго е там - Нанко.

Коментарите му приличат на "гузен, негонен бяга".

Ако във фирмата всичко е наред, защо обиждате бившите ви служители?

Ако са били толкова некомпетентни колкото ги изкарвате, защо сте ги привлекли във фирмата?

Saglasna sam na 100%
Za takiva izmamnici ne pojelavam na nikoi da raboti.
Usmihnati i "pozitivni" lizemeri.
Edna priqtelka me podlyga, zashtoto im davat po
7-800 leva kato uspeqt da primamqt nqkoi da raboti za tqh.

Sledeli gi kak i zashto si trygvat. Vlizali im s Skype i Favebook profilite. Mizernizi golemi.

Напуснах миналата година, но излизам с една служителка (търси си усилено работа) и съм наясно за какъв цирк става дума в Тайтън Гейс. Непрекъснато бягат от там хора или ги уволняват, защото някой от многото роднини във фирмата се обидил, че не му се кланят и възхищават.
Плюсовете на тази фирма са много, както се чете от десетките коментари последните 2-3 години:
- Собственикът и СЕО, Пресиян е спечен IT комплексар и може никога да не го срещнете, защото се крие
да не го урочаса някой. Дори пикаел в кошчето в офиса си, за да не го набара жена му да пазаруват чанти като на Преслава или ново Инфинити. Иначе е амбициозен и дори се кара с баш шефа - жена му Поля за това с коя Чалга лимозина да дойде на работа. Дори за цвета на чорапите си позволил и спорил с нея. Много сериозен иноватор - назначил е секретар на жена си, за да й носи чантата. Дизайнер бил асистентът и така тя се чувствала като звезда в "Сексът и града". Дори загащвала Пресиян като Борат, за да не закача ученичките в техникумите. Забранила му да отваря прозорците на Поршето. Знае, че по селата така се влиза в банковата сметка и внимава.
- Фирмата си има щатен алкохолик и фитнес маниак - Нанко. Той през ден е различен вид директор. Пресиян крие, че са ортаци, но който разбере изчезва веднага. Нанко управлявал бизнеса като видео игра: назначава свои съселяни от Добричките села и лесни моми, за да му ходят на гости.
Наскоро чух как избягали двама директори IT и HR само след няколко месеца мъка. Как са ги излъгали горките не се разбра. Сега останали двама само, които четяли обяви за работа по цял ден. Стандартна БГ фирма от баджанаци, роднини, любовници и отчаяни служители. Нанко правел задължителни партита, за да си осигури публика. Убеждавал всеки да го смята за наследника на Конфуций нв 21 век. Сериозен бизнес, в който трима собственици + една съпруга и две любовници издевателстват над стотина измамени служители. Работят за стотинки хората, но собствениците се перчат как ги хранят всеки ден с банички и принцеси.
- фирмата е създадена, за да прилъгва рекламодатели с обещания за огромни печалби,
Но основна дейност е да правят фалшиви акаунти в социалните мрежи и да имитират трафик.
- там бързо се прави кариера, ако се подмазваш на шефката колко яки са и татуировките.
- офисите са жълти в боядисана лилаво бивша бирена фабрика и работнически стол с уникален турбо дизайн Версаче Планета Пайнер.
- последен плюс, за който съм сигурен е, че налъгали
някаква световна фондация да ги финансира и щели да се сливат с Facebook. Това е супер успех, защото ще вземат интервю на госпожа собственичката Поли от Планета Пайнер - ще стане Мисис Обзорски завой като нищо.

За минуси ме се сещам, но цялата сбирщина от 6-7 Тайтън Гейс роднини ще ги наклинат след минути :-))))))))))))

Като чета мненията оставам с впечатлението, че трябва да спра да посещавам този сайт за проучване на фирми. Поне 80% от негативните мнения са от хора, които нямат и един изработен ден във фирмата и смятат че щом не са ги взели на работа, значи фирмата е боклук. Явно не са им оценили "уменията" или позициите са фалшиви. Познавам доста хора, които работят в тази фирма и до колкото чувам всеки месец има нови хора и ниско текучество на персонал. Малко са тези които са напуснали по собствено желание, но има и такива. Моля спрете да серете в страниците на всеки работодател, който не ви е взел на работа, за да има поне малко смислени мнения в този сайт.

Не ви знам каква Ви е фирмата, но знам няколко неща:
1. Има хора, които тук са лъгали. Беше пълно с нереално положителни оценки, които само при стъпването в офиса за интервю се вижда, че няма шанс да са верни.
2. Защо превъртате толкова кандидати за работа при положение, че себе си не можете да оправите - имам предвид да са доволни малкото, които сте взели на работа...
3. При целия тормоз в интервютата успяхте да вземете хора, които после решихте да уволнявате ли? Който е решил д ауволнява, значи е блял като е подбирал персонал!
4. Вие сте фирма! По-добре е да вземете да мислите за работниците и да спрете да въртите хора през фирмата си като мелница!

Реших да пиша тъй като някой бивши колеги малко изкривяват реалноста за "колко лоша е компанията".
Тайтън Гейт не е лошо място за работа, просто страда от обичайните симптоми на стартъп-ите. Даже напротив в голямата си част работните дни са доста приятни. Без значение до колко успешно или не си личи че ръководството се старае служителите да са щастливи на работното си място.
Натоварването е голямо, но колегите са отзивчиви и винаги готови да помогнат.
Интервютата са дълги за някой отдели - така е, но позиците са реални.
Работата е наистина интересна а шансовете за лично развитие са прекрасни.

Ахахахах
Нанко се бил провъзгласил за директор човешки ресурси бухахсхахаххахах
Падам ахахахахах
Изкарах почти година в Тайтън Гейт и напуснах още лятото 2016 имам доста приятели там, но не им завиждам.
Хора, такава пародия на фирма няма.
Жалко, че има толкова свестни пичове там особено в адопс и IT
Не знам какви са били тези новите, които са се спасили бързо явно, но цялостно HR бяха зле. Само подмазвачки и връзкарки.
А иначе за Нанко не повярвах и сега проверявам ::: гледам бил директор HR ахахаха
Гаранция този не различава hr метрика от шивашки метър. Написал HR Раздел вместо Отдел
Намерете му психиатър :-))))спешно
Далече стойте от тази селска фирмичка. Работих само за горивото на сватбарските им лимозини.

Доста се почудих дали да коментирам. За втори път исках да кандидатствам за биз дев имат отворена работа.
Миналата година май ноември бях на интервю с юрвз двама hr служители. Тотал щета. Чаках два месеца за имейл орговор. Не разбирах какво питат въобще. Втори кръг уж се видях с шефа на Фонарена. Слаб човек с някакви тикове полу-усмивки беше. Говори неразбираемо бързо. Държеше се много добре, но накрая ми каза, че те били световна класа, а аз във Варна нямало как да придобия такъв опит дотогава. Не че има голям избор извън софия, но не бих кандидатсвал пак при такова отношение.

Мисля, че случващото се оплюване на фирмата и на ръководството пряко ме засяга - все пак аз съм част от тази фирма (служител), затова рещих да дам своето мнение. Г-н Васил Стоянов, с писането на фалшиви коментари, се доказа като емоционално нестабилен и неадекватен. Същият този господин, който при започването си в нашата фирма каза: "За мен всичко е бизнес и не влагам емоции в работата си". През следващите три месеца, аз не видях отношение и държание присъщо на един HR директор, а едно мутро гаменско поведение. Единственото контактуване на този Г-н, което аз съм видял със служители от фирмата, е било флирто-просташки подмятания - явно не може да завърже нормален човешки разговор. Първото му идиотско решение бе, да уволни целият досегашен HR екип, защото "не си вършели работата". Същият този екип, който увеличи фирмата с над 100 човека (сигурно това е визирал с текучестовто от 30% за година в предходният си измислен пост)! След тяхното уволнение, много удобно назначи свой екип, с който е работил и преди. На чело на новият HR екип, беше Г-н Ивайло Петров, на кого любимото му беше да разказва, колко много яде и пие!
Следващото му идиотско решения бе да забрани музиката на служителите от офис мениджмънта, под предтекст, че пречела?!?!?! На кого? Как така до тогава на никой не пречеха и изведнъж всички се "заоплакваха". Явно беше, че Г-н Стоянов иска да покаже кой е шефа и че ще става каквото той каже!
Целият му нов екип от "HR специалисти" така и не успяха да се приобщи към фирмата, към служителите - може би защото се мислеха за нещо повече, все пак те бяха HR мениджъри.
Надявам се да няма повече такива индивиди във фирмата ни, защото за този кратък период от време при нас, те успяха да създад стрес и напрежение, което не е имало до сега.
Надявам се и Г-н Стоянов да си намери по-добра работа, от това да плюе и да създава фалщиви акаутни тук и в LinkedIn. Не е морално, не е професионално, но пък е присъщо за хората.