Табак Маркет / Лафка Маркет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І 161&markers=София,ул. Княз Борис І 161

Табак Маркет / Лафка Маркет

Алоооооо!
Какво хвалите Лафка? Няма къде да се измиеш, няма къде да се изпикаеш, няма как да почиваш? Какви "Прекрасни" условия какви 5 лв.? Заплащането е смешно, колегите са стресирани! Ха недейте да хвалите скапаната фирма! Не се захващайте там!

Lafka is the best ! Като не Ви харесва не пазарувайте и не работете там!

На фона на всичките негативни мнения, искам да кажа няколко положителни думи.
Първо, мислех че като човек с висше образование и отличен успех, ще си намеря някоя прекрасна работа за много пари. Да, ама не. Нали искат да имаш опит.... След цяла година усилено издирване, ходене по интервюта и откази, Табак Маркет ми дадоха шанс. Вече 4-5 месеца работя там. Да, наистина има напрежение и работата е много, но пък и да си сетиш цял ден седнал на четирибуквието не е полезно :) От заплащането нямам оплаквания. За щастие попаднах на що-годе точна колежка, а от няколко месеца имам нов регионален мениджър, който се отнася страхотно със служителите си, с човешко отношение, без викове и заплахи - знае как да ги мотивира. Разбира се има ги и сърдитите лелки,но пък ако няма премеждия няма да е интересно :) За мен лично си е добре като за първа работа. Нямах намерение да се занимавам с търговия, но пък научих доста нови неща, които със сигурност ще са ми от полза в бъдеще. Наречете ме наивна или каквато и да е, но това е моето мнение за сега. Човек трябва да се научи да живее в мир с това, което има, докато се бори за това, което желае. Разбира се, ако нещо се почувствам ощетена, ще си търся правата, но за сега нямам кой знае какви забележки.

Недоумявам, че след всички негативни мнения има хора, които питат дали да започнат работа там. За нищо на света не започвайте, ако не искате след няколко месеца да ви начетат и то без да ви дадат копие от каквато и да е документация вкл. от ревизионния акт. В този ред на мисли, ме интересува как процедират от тук нататък?! Да пишат хора начетени и изпатили? Време е да се съюзим и потърсим правата си чрез икономическа полиция и др.

Да, истина е, че не е лесно човек да си намери работа, но работата в Lafka не е за препоръчване, особено ако сте човек с образование или мислите самостоятелно. Не ми е ясен критерият, който са избирани рег. Мениджъри, но тази на която
попаднах се оказа една амбициозна, но за жалост доста невъзпитана и мога да кажа полуграмотна комплексарка. За сега ще спестя името и но колегите бързо ще се досетят за кого говоря, защото въпросната отговаря за Смолян. Види се такава е цялостната политика на Табак маркет да назначава некомпетентни, но болезнено амбициозни момиченца на ключови позиции, които опиянени от дадента им "власт" забравят, че съществуват норми на елементарна човешка етика и показват без грам притеснение собствената си простотия. Същите стават доброволни маши в ръцете на алчните си началници и непрестанно тероризират, тези които им изкарват заплатите. Проявяват се като едни системни вербални агресори над колегите си, сипейки закани и заплахи за уволнения и глоби.

Бях клиент, но повече нищо няма да купя от лавките. Лоша и скъпа стока. Ниска хигиена и мръсотия.Ако не искате да лепнете някой хепатит или дезинтерия не си купувайте кафе от въпросните лавки. На момичетата, които работят там им е абсолютно невъзможно да си измият ръцете. Но въпреки това са задължени да правят кафе. Не се заблуждавайте, че чашките са за еднократна употреба и че кафето е в капсули. Това изобщо не е достатъчно, за да бъдете спокоини. Чашите,бъркалките и капсулите се съхраняват набутани в най-невероятни ъгли, но то няма и как да е иначе, защото пространството е недостатъчно, а хората работещи там са задължени да съхраняват купища стоки. Идиотите които са проектирали павилионите явно не хаят, пе вътре освен човекът, който работи трябва да има натикани безброй вещи, стокии всякакви измишльотини.

Искам да работя.Посъветвайте ме дали да започна!!!

Много хора от Хасково и Димитровград започнаха работа в Лафка и си вършеха добре работата, но постепенно започна подмяна на персонала точно преди изтичане на изпитателните договори и назначиха предимно много възрастни жени, вероятно за да си мълчат и не търсят правата си, не знам... При 90% от Лафките излязоха липси и начетоха хората със суми до 20 000 лв., което е нереално. Всичко е в мрежа, начисляват и засчетоводяват стока и пари колкото си искат. Хора, напускайте работа докато е време, дори всеки ден да ви излиза касата, те намират начин да ви освободят срещу задължение от няколко хиляди. Награди и бонуси няма, всичко е един фалш, жалко че това е обичайно явление в Бг. Държавата да се заеме със задължението си да провери схемите им, а вие хора си търсете правата!Грехота е да ограбват по такъв начин хора били дълго време безработни.