Табак Маркет / Лафка Маркет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І 161&markers=София,ул. Княз Борис І 161

Табак Маркет / Лафка Маркет

Гледам, че има само лоши коментари, че реших да напиша и един що годе положителен.Заплата- смешна! Живеем в 21 век и това е нечовешко.Отношение- няма да споменавам имена, но аз не съм видяла лошо отношение, а работих там почти година. Вярно имаше хора които ги махаха, но това беше защото много крадяха. Аз попаднах на много добри и готини колежки и винаги съм се разбирала и сработвала с тях.Във Варна първоначално бяхме назначени от фирма Адеко, които 2те въпросни жени, които работят в офиса във Варна, са меко казано олигофрени...Бъркаха часове, фишовете бяха с някакви странни незнайно откъде се появили цифри и като ги попиташ човешки какво е това,смятам че има грешка, моля обяснете ми и те те гледат като телета и се чудят какво се случва.После преминахме към Табак Маркет АД на нов договор ( заплатите станаха мааалко по- високи, а и си назначен по нормален чл. от КТ не помня кой точно беше ), който ощети доста от служителите, на които им оставаше много малко, за да направят заветните 6 месеца и договора им да стане постоянен. Но все пак живеем в България :) А и първоначално с договорите от Адеко бяхме назначени по чл.214 от КТ...Ноо си се подписал и това е . Все пак живеем в България :) :D

КОШМАР! Там работят некомпетентни хора с мазни усмивки и комплекси,назначени незнайно защо,но в никакъв случай професионалисти.Експлоатира се труда на хората,цедят те максимално за мижави пари.Всички колеги споделили мнение тук са напълно прави.Удобен си -там си,не си угоден махат те на момента.Обещанията им си остават само такива.Дори вече и престижни не са. Всички нормални служители се махат.Ако сте готови да бъдете като в казарма-успех!!!!

Всичко написано по горе от бивши и настоящи колеги е абсолютно вярно.Експлоатацията на хората е безмилостна,много работа за никакви пари,отчети към комплексирани некомпетентни хора на ръководни позиции.НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА,мазни усмивки и неподплатени обещания докато си удобен!

В момента съм ги дала на финансова полиция за рекет,чакам до 23.10.14г.да излезе Решение на Главна инспекция по труда ,зафалшиви трудови договори(4часов),а работиш по 12ч.Не са ми изплатили за 8месеца около 1200-1600лв.И мен ме надчетоха отначало с 700лв и накрая 1046,68лв.Изгониха ме насилствено в платен годишен отпуск,като първоначално искаха да изляза неплатен.После не ме допускат неправомерно до работа,но не са познали.Колеги тръгнете по инстанции да си търсите правата.Фирмата е под крилото на някого,но ако ги засипем с искове,че ги заличат от Търговския регистър.Чакайте сведения до къде съм стигнала.Главната инспекция по труда се намира в София зад Следственото(Г.М.Димитров)

Табак Маркет Ад е фирма в която не препоръчвам някой да работи.И ще кажа защо.Първо то нещо което правят когато си неудобен,да си измислят глупава причина да те махнат,а второто което правят като те махнат,така както ревизията ти е излязла,в следващия момент се оказва че,имаш липси на ревизия за стойност около240лв.е това как да го нарече човек.Повярваи те ми дори и да умирате от глад не отиваите да работите там,по добре идете чистач или каквото и да било друго но не и там,Цял живот ше съжелявате след това ,единственото което ше се случи е това ,че ще се чувствате омерзени и унижени от работата ви там.

ТАБАК  МАРКЕТ СА  МОШЕННИЦИ
ОТ  КАКТО  СТАНАХМЕ  ТЯХНА  ФИРМА  (ПРЕДИ ТОВА  БЯХМЕ ''ОЛАРТ'',ПОСЛЕ ''СЕНАТОР'')НИ  НАМАЛИХА  НИ  ЧАСОВЕТЕ  НА  КОИТО  НИ  ОСИГОРЯВАТ НА  2 ЧАСА  КОЕТО  Е  НЕЧЕСТНО  ЗАЩОТО  ФАКТИЦЕСКИ НИЕ  РАБОТИМ  ПО  ЦЯЛ  ДЕН  ЕКСПЛОТИРАТ  НИ
ОСОБЕНО АКО  СИ  И  ПЕНСИОНЕР ПО  БОЛЕСТ  КАКЪВТО Е  МОЯ СЛУЧАЙ
АКО  НЕ  СИ  СЙГЛАСЕН  С  ТЯХ   ТЕ  УВОЛНЯВАТ   КАКТО  СТАНА  С  ЕДНА  МОЯ  КОЛЕЖКА  СЪЩО  ПЕНСИОНЕР  ПО  БОЛЕСТ

Отвратителна работна атмосфера, смяни от 06:00 до 14:00, и от 14:00 до 22:00, без значение събота или неделя, отвратително отношение от регионалните менаджери. Карат те да внасяш инкасо в банка без да ти плащат извънредните часове за това или транспорта и в нарушение на Закона защото инкасо се прави само със специализиран транспорт и с охрана. А ако нещо ти се случи на път за банката, ще трябва да си плащаш и за откраднатите пари. На всичко отгоре, вършат някакви измами със софтъера и си принуден да плащаш липси, които изобщо не са влезнали в склада. Изобщо се краде на гьотере там. Непрекъснато някой ти вика, че не си изпълнил таргетите и ще има наказания. Карат те да продаваш разни боклуци защото били "промоционални". Там стоят само хора, които просто нямат друг избор, не защото им харесва

Във фирмата, като цяло, работят два типа служители:
1)връзкари- на тях е разрешено абсолютно всичко, особено да крадат;
2)тъпанари - те работят , за да плащат кражбите на връзкарите.
Организацията е никаква- всеки отчита някаква дейност без реално да върши нищо. На отговорни длъжности се назначават хора без опит и без каквото и да било обучение. Служителите, който си правят труда да мислят, биват експлоатирани и  унижавани и, в крайна  сметка, напускат.
Ако искате да работите там , се запасете с нерви- работи се на принципа "всеки срещу всеки"

1.Според часовете които работя и и другите задължения които не са ми по договор заплащането ми е ниско.
2.Нулево уважение от страна на регионален мениджър Младен Желев ( Господстващо поведение, заплахи с уволнения, принудително оставане на работа след работно време, подигравателно отношение, психически тормоз, и не изпълнява своите задължения като мениджър)!
3.Привилегии НИКАКВИ!
4.Голяма отговорност и непрекъсната ангажираност.
5. Няма потенциал за развитие.
6. Не отганизирана работна среда и работа под стрес.

Здравейте. Някой може ли да каже нещо повече за Табак Маркет АД, в частност за позицията регионален. Благодаря.