Табак Маркет / Лафка Маркет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І 161&markers=София,ул. Княз Борис І 161

Табак Маркет / Лафка Маркет

Работих за кратко в Табак Маркет АД,но ми беше достатъчно да усетя,че продавач-консултантите в лавките са черните рабатници в тази фирма,те са подлагани на безумна експлотация,имат хиляди задължения и отговорности, и никакви права.В лавките няма елеме-тарни хигиенни условия-липсва течаща вода и тоалетна.В замяна на това работодателя щедро раздава гел за дезинфекция и мокри кърпички,които да заменят течащата вода,да,ама не.В лавката липсва жизнено пространство,но затова пък има изобилие от артикули,като посегнеш да вземеш един, падат сто и един от рафтовете и започва борбата за тяхното подреждане.Приливаш от пусто в празно.А вечер при приключване на работното време,започва борба за намъкване на всичския инвентар,които и е отвън в пространствот от един квадратен метър-кофи,метли,стирки,кошчета за смет, масички и т.н.. На базта на задълженията и отговорностите,които имат продавач-консултанти-те,заплащането е жълти стотинки.Напрежението е огромно,работата е супер динамична и разнородна.Служителят в павильона води първична отчетност,което още повече усложнява и без това нелекия работен процес.А ако поподнеш и на крадлива колежка работата съвсем загрубява.Едно от нещата,което много ме притесни е ,че служителите се занимават с инкасото на лавките, Това е огромна отговорност в днешното смутно и страшно време. Моят съвет е не започвайте работа в тази фирма,защото ще съжалявате.

От както Пеевски се изпокара с КТБ, миналата година, се примъкнахме към МТЕЛ. Това е отговорът на всички простотии. В главния офис в София са яко некомпетентни, само те товарят с работа и задълежния .... и заплахи. Касиерката Ваня, се вживява като шефка и звъни по цял ден да ни тормози по обектите. Винаги има нещо неиздължено. Тая жена, с вид на циганка, явно си избива комплексите.Заплатите са смешни - по-добре да не работя, от колкото да си тровя от сутрин до мрак живота.Дай да простака власт и му гледай сеира!аз се махам от тая фирма - тя рано или късно ще потъне!

Безброй задължения и отговорности, и стават все повече, мизерна, ама наистина мизерна заплата, постоянни заплахи за глоби, настояване непрекъснато да се досажда на клиентите да играят лото игри, да си купят билетче, а за продажбите на карти на Мтел и БОБ не ми се говори. А за колегте от отдел логистика в София, отговарящи за зааявките и доставките, е 10-годишната ми дъщеря би се справила по-добре, тя все пак е завършила първи клас. Как при 5 артикула успяват да объркат 6 само те и Господ си знаят!Ако ви се наложи да работите за тях, въоръжете се с търпение, гледайте да не си късате нервите иии ... своеврменно си търсете друга работа!

няма ли да се намери човек който да спре тази фирма.Та ние живеем в 21 век, а все още има говеда с големи и празни глави които си мислят,че могат да си правят каквото си искат. Виновни сме и ние,че допускаме да се отнасят така с нас. Няма ли начин да се обединим и да прогоним монополистите от нашия и вашия град. Ако някой знае как или има идея нека да пише

Осигуряват ни на пълен работен ден и получаваме заплатите си навреме, но за бонуси не може да става дума. Това, което ме тревожи е че от известно време понякога ни начисляват липси и има моменти когато се променят от самосебе си показанията в апарата от дневните продажби, вероятно някой горе бърка в системата и то не без цел. Много хора начетоха неправомерно, това е некоректно и незаконно. На тяхно място назначиха възрастни жени които могат да зазиграват, както си искат. Всички пострадали да подадат жалби!

Имам доста противоречиво мнение. Във фирмата съм от година и 2-3 месеца. В началото бях много доволен и всичко беше страхотно, но с течение на времето отношенията с прекия ми ръководител доста се обтегнаха. В един момент от заплата ми мистериозно започнаха да ми изчезват пари, а при желанието ми за подробна разпечатка получих доста странен отговор, и дори изявиха желание, да ми донесат молбата за напускане. Колегите ми са страхотни, работата приятна и лесна, но отношението на прекия ми ръководител е под всякаква критика. Особено от както започнаха състезанията за активиране на карти на МТЕЛ. Получавахме няколко пъти конкретни съобщения със заплахи, че ако не активираме и продаваме карти, подлежим на глоба-50 процента от оборота! След направена от мен проверка, се оказа, че въпреки абсурдността на тази заплаха, тя е съвсем реална, защото реално фирмата ни дава този процент от добра воля, и той не е гарантиран по никакъв начин. Изводът- бъдете внимателни, и не подписвайте договорите, без да имате изрично посочени числа с проценти и суми!

Уважаеми ,Господа
моля Ви обърнете внимание на ръководния персонал във фирмата ЕЛД
назначават доста некомпетентни хора,на работа.Служителите на ТАБАК МАРКЕТ в момента са под страх. Не се правят корекции по доставките на преса,не се изписва брака от обектите,служителките на ЛАФКА продължават да ме спират и да се оплакват и възмощават от грубото отношение на офиса,оплакват се от мърчандаизерката Живка Иванова,която ги обиждала и постоянно навиквала и заплашвала,от отношението на Координатора на депото Николай Господинов.Ако искате да има реноме фирмата ВИ и не само отрицателни коментари обърнете внимание на Служителите в ЕЛД ООД. Аз напуснах заради неколегиалност и постояния тормоз от ръководители без да имаш право на почивен ден,и работно време.

Уважаеми писатели,писателки,  ,,потърпевши'',научете се да пишете на грамотен и разбираем език.Това което виждам го има на всякъде,във всяка една фирма.Има връзкари,некадърни и кадърни.Ако си кадърен няма да имаш нужда от връзки,нито някой може да ти заповядва,защото и шефовете ценят кадърните служители.Относно начисленията и орязването на заплати грешката е изцяло Ваша.На края на всяка смяна се пуска дневен отчет ,който показва сума и наличност.Никой не ви пречи да си пуснете едно копие и за Вас.Същото се прави и при постъпване на смяна.Работил съм със суми от по 50 хил.лв.на ден и не познавам човека който ще ме изклати.Затова не съм имал проблем с никой,защото когато си вършиш работата ,все някой ще го оцени.Имайки тези копия от отчета за целия месец,няма как да ви прецакат.Успех на всички.

мошеници от класа