Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Значииии ако взимате по 1600лв и знаете, много ви е!

Преди 1 година lv2 взимаха по 1200лв а SDA по 800!

Има някакъв прогрес все пак в тази компания :D

На мен още не може умът ми да побере как може да имат изисквания да знаеш някви неща, да си support lv2 на някви големи компании да помагаш на senior database engineers/admins за пдорукта който съпортваш и да ти кажат - 1200лв :D

Хора, по-добре в Макдоналдс да ходя хаха, щот не си отворите фирма в Сомалия или Нигерия....а чакай.... :D

Самият факт че господинът отдолу се дразни толкова много на истината, трябва да ви говори много :)

От както стана короната, цената на живота се повиши, разходите на Тек-а са намалели, много хора напуснаха, а заплатите си останаха същите, а именно

Ако не знаете много ама ви се работи - 1000лв
Ако сте учили и разбирате - 1600лв
АКо нищо не можете и ви мързи, ама познавате Божидар - 2000лв
Ако духате на Божидар - 3000лв

Те тва е истината в Тек-а :)

Ей темерут гномски. Престани да лъжеш и да спамиш едни и същи глупости. Фани излезни някъде какво водиш монолози тука. Ненормалница такава. Откачи тоя народ беее. Бъбреци щяла да продава, олигофренка.
Много дразниш вече 1000 коментара един и същ. Разбрахме вече какво го ползваш тоя бг работодател като клозет и сереш от малки до големи лайна. Изчадие адово

Аз искам да изкажа, мнение относно холм офис работата.
Заплащането е меко казано смешна, не стига, че не им хабиш тока, не ползваш никакви консумативи, ами ти плащат смешни пари и то, всеки месец каквото си изкараш, % от нещо си..... Все тая имах нужда да го напиша. Разбирам, че в България по принцип всяка работа е малко или много не благодарна, заплатите малки и когато отидеш на пазар нещо, я храна или дрехи да си вземеш се чудиш кой бъбрек да си дадеш!

Това че тук назначават куцо и сакато на високи позиции само защото познават някого е ФАКТ
Ако ви се лижат дупета за да получите поне маааалко уважение тва е мястото

Ако пък от друга страна познавате шефовете и не знаете повече от ученик 11-ти клас тук ще сте цар и ще сте лв не 3 не 4 ами 20 направо.

Az ne iskam da obijdam nikogo prosto da dam lo6a ocenka za6toto tova zaslujavat

И накрая какво фирмата е ок ама мениджърите са пълни боклуци :D

Само дето фирмата не се ръководи от някакъв изкуствен интелект а от пълни некадърни и отдавна изгубили връзка с реалността хора

-Искате да работите на хубаво място, но да не ви уважават?
-Искате работата ви да има хубава локация но да не ви ценят като служител?
- Искате да имате хубави социални придобивки ама да не ви плащат достатъчно?
- Искате да имате готини колеги и кофти работа?
- Искате сигурност че никога няма да ви уволнят защото няма кой да работи?
- Искате да вършите работата на хора които хич не им пука и са във фирмата защото познават някого?

Това е вашето място.

Тук може да дойдете, да понаучите малко каква НЕ трябва да е една работа и после да си тръгнете след по малко от 6 месеца понеже и без това прогрес или развитие - няма.

Това за булшитването е вярно, мен лично това най ме подразни.

Като почваш работа почваш с обещанието за развитие, че има накъде, има прогрес в тази компания, ако се справяш добре ще те оценят.....NOPE

Мен ме мотаха няколко месеца и накрая ми казаха че няма квоти....WTF тогава защо ме наехте на работа изобщо?

Имало квоти в други отбори, ама на същата заплата....

Вие чувате ли се?

Накрая ми дигнаха заплатата с 10% и предложиха още 18% , може би ако не ме бяха мотали толкова време и не ми бяха говорили глупости а директно ми бяха предложили 30% щях да остана, защото работата е готина, ама мениджмънта е под всякаква критика.

И най бруталното в тази фирма е че са обещали някви бахти условията на 1-вите хора (тея дето сега са взели квотите) и в нашия отбор наща лв3-ка отказва да взима елевации, не му плащали достатъчно, освен това отказва да взима нормали кейсове, защото бил лв3 !!!?!!?!?!?
С 300 мъки и след смяна на мениджър едвам го накараха човека да почне да работи и да взима кейсове точно като всички останали лв2.
ЯКо привилегии, без повече отговорности, обаче заема квота.....

Мениджърите са страшни глупаци нз, да са живи и здрави, i'm out of here.

В тек-а наистина има какво да научите. Хората наистина са готини, атмосферата в офиса също (нищо, че повечето бачкат от вкъщи и офиса пустее) Лошото е, че наистина се получават такива ситуации, биват запълнени квоти и за някой хора просто няма никакъв прогрес въпреки, че разбират много от работата си. Другото което също бих го отбелязал като минус и малко демотивиращо е липсата на информация. През повечето време не знаем какво става в фирмата. Затъмнение пълно, мениджърите булшитват яко и си трайкат. Повишенията са много бавни и тромави. НапрВиха хиляда тулове за кариерното развитие и пак половинчата работа. Пак не знаеш какво става, ще стане ли, няма ли да стане… Малко по-бързичко трябва да се случват нещата защото хората започват да губят мотивация, интерес и да искат да напускат.
Наистина тек трябва да помисли върху заплатите и повишенията. Има доста скилнати хора които се борят отдавна за позиции, но тази позиция все не идва. Кажете ми как хората да не се демотивират като гледат познати и приятели да ги вдигат на позиции в др компании за отрицателно време. (Там просто са помислили как да стимулират служителите си за са ги задържат)

P.S. тва го разказах малко като отговор на предишните коментари - очевидно не им трябват толкова много хора колкото си мислиш и не бих бил толкова сигурен колкото теб.

Фирмата е готина принципно като за работа даже е перфектна, аз лично съм доволен и от колеги и от натоварване и от смените и от екипа като цяло.
Obviously не е career choice нали а предполагам аз това търсех за това беше малко демотивиращ тоя encounter, but it is what it is принципно е хубаво място ако искате да научите нещо :)