Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Това правописни грешки ли са или ..

• Осигуряване на ***техниеска**** поддръжка на софтуер за нашите корпоративни клиенти, свързана с различните продукти от портфолиото, което поддържаме

• Участие в ***отделечени*** сесии с клиентите, при нужда от такава

• Осигуряване на обратна връзка за ***изполваният*** продукт, за да спомогнем за подобрението му

BTW - Опитах да се свържа с отдел подбор за да им предоставя инфо за сгрешената обява, но достъпа от Front-Desk-а беше ограничен. Хора ползвайте spell-checker или други tool-ове за да подобрите "Бранд Мениджмънта" с кандидатите за работа ;).

До всички студенти, които не искат да спазят 2 месеца предизвестие.

Според чл. 327, ал. 1, т. 6 КТ – продължава образованието си в учебно заведение на редовно обучение или постъпва на редовна докторантура;

Това основание за едностранно прекратяване на трудовия договор без предизвестие се използва, за да може работникът или служителят да продължи образованието си във формата на редовно обучение в училище (средно или висше, в страната или в чужбина, в държавно или частно училище, по държавна поръчка или платено обучение, или на редовна докторантура). Основанието се прилага, когато работникът или служителят продължава да се учи в учебно заведение редовна форма на обучение, съответно редовна докторантура, а не задочно.

Реална история за колега редовен студент служебна бележка от университета, че наистина учи редовно в него.

Линк към въпроса от форума:

Предлагам всички некадърни мениджъри от тая чифут ска компания начело с Димов да ги пращат в Нигерия, там да ги подемат с големите инструменти че и без това зимата много пари тука пак се се дават за пример Нигерийците колко малко пари зинат. То кои работи по малко от мениджмънта ама то и като акълът ти е колкото на улично куче умрело от глад а в случаят на Димов се върти само около вратата и без това.

99% от хората тук си мечтаят как един ден ще се махнат и ще идат на по-добро место. Малко като в затвора е; дори хората ходят на групи по 6-7 човека, че ако стане въргала да се включват и да се пазат.

Като цяло по-добре е да почнете в макдоналдс на касите от колкото в тека. Ако някой си колебае дали да почва в тази умрела фирма с лъжци, лицемери и прочие, просто да попипа 2ма, 3ма човека, които работят повече от 3 месеца и ще разбере.

TLDR Бегайте далече и като ви звънят за интервю им теглете 1 дълга на целата рода и не си съсипвайте здравето.

No comment

Здравейте, искам да попитам дали някой знае нещо повече за позицията Post Sales Agent for Microsoft.

Виждам доста различни мнения за фирмата и се питах дали някой има наблюдения за този проект, въпреки че е нов?

Поредната глупост на айтитата. Вземат ти админ правата. Не можеш да си инсталираш продукта, който съпортваш. Дори и да го имаш инсталиран не можеш да го ползваш защото се чупи поради липсата на права. Имало виртуалки казват. Къде са ако мога да попитам. Защо трябва да отварям виртуалка за да рънна прост скрипт, команда или да проверя пътя на файл. Сега ни реимиджнаха лаптопите. Очаквам след 2 месеца пак да искат реимидж заради нещо си. Този процес води до огромно забавяне на работния процес. Не можеш да ползваш файърфокс защото имиджа им идва с хром и нямаш права да инсталираш друг браузър. Що за глупост питам? Разбирам да сме секретарки да не ни пука за техниката или софтуера, но сме тек компания. Пише ди го в името на фирмата. Лаптопите с 8 рам като бъдат наблъскани със Макафии, 2 тула за комуникация и какво ли още не остават с гигабайт и половина свободна рам. За останалото какво да говорим. Който работи в майкрофокус проекта знае колко е лошо положението, направо си е срамно. После защо сме изглеждали омърлушени. Не много хора вече им трябва психолог а не масажист в петък. Лоуда почти не се променя, а за сметка на това хората се топят. Идват нови, кой остане повече от няколко месеца, кой не. Не очаквайте вдигане на заплати ътъй като кораба майка е намалила финансирането с една трета. С две думи честно да си го кажем "пълна трагедия". Предполагам че и това мнение ще бъде гласувано с Не съм съгласен. Ако така фирмата си мисли че с парфюм може да скрие мръсотията значи са прекалено наивни. Хората виждат истината.

Поздравления, Тек Експъртс!

Карайки служителите си и новопостъпилите да downvote-ват коментари в БГ Работодател, за да прикриете прекрасната токсична обстановка, Вие успешно успяхте да стигнете дъното, и да счупите тъпометъра! :)

Поради този постигнат изключителен "успех", Вие печелите все така нарастващо текучество на кадри, както и загубата на изключително знаещите и можещите си инженери/мениджъри! (party)

Като гледам ордите гласували под предишните мнения, явно има стройна организация в компанията. Някой запознат зрител може ли да каже от микрософт или микрофокус държат контролирания вот на малцинствата?

Искам да изкажа най-дълбоките си възмущения от менажирането и ниските звена на тази компания. Кандидатствах по обява от джобс-а,като джоб-дескрипшъна ми се стори доста приемлив и по силите ми.Изпратих СВ и започнах да чакам.След около 20-25 дни(пародия,дори лайняни кол-центрове като Телъс или Сиксти-Кей се обаждат до 3-5 дни,след като си кандидатствал) получих телефонно обаждане в което обсъдихме чисто и просто формалностите,след което ме поканиха на интервю.Самото интервю се състоя в централата им, намираща се на метри от Съдебната палата.Дали поради факта,че закъснях,но всичко,което се случи в последствие тотално ме отказа от идеята да продължа процеса, макар все още да не съм получил отговор на кандидатурата ми.Очаквах много повече да говорим за естеството на работа,за досегашният ми опит в Аутсорсинга,за качествата ми,защо съм подходящ за позицията и как мога да помогна на екипа,отколкото въпроси от сорта: "Какво обичате да правите в свободното си време?", "Какви са ви хобитата?" и "Кои са ви най-големите предимства"? WTF?! Това интервю за работа ли е или интервю за сляпа среща?! Естествено тези въпроси предизвикаха насмешка у мен нещо,което не можах да скрия и сега вече само съжалявам,че не станах и не си тръгнах, за да не си губим взаимно времето.

Оставяме безумно тъпото и безмислено интервю настрана.Оставяме настрана.Това,което обаче ме отказа да продължа е тяхното твърдение,че ще получа обратна връзка най-късно до 1 седмица след разговора.Вече 20 дни ни вест,ни кост.АБСОЛЮТНА ГАВРА! Така не се прави бизнес! Това е постъпка на хора,които нямат никакво самоуважение към бизнеса,затова и зачеркнах тази компания от списъка ми с работодатели в сферата на Technical Support.Обратната връзка е АБСОЛЮТНА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,но явно тези "хора" имат други ценности и приоритети.Странното е,че четох статия,как планират да назначат повече от 500 човека хахахахахахахахах С тази малоумна политика не виждам как дори 5 ще назначите, при това на хора,които виждат бъдещето си точно в тази сфера.

Като споменах "хора", проведохме т.нар. разговор с една HR и една тийм-лидерка.Ще спомена само,че дали поради естеството на работа или друго, имаха вид/погледи на хора,ползващи "екстри" в свободното си време.Кой както иска да го разбира.

Поздрави!