Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Хахахха Ако работиш - ще те повишат. Не си познал приятел, ако си бачкаш съвестно само още повече ще те товрят и ше си викат "ебати балъка", ако като си поискаш повече пари "ми сега нямаме", но колежкта до тебе де се мазни на манаджерчето ще получи.

А до колкото до Александър Данчев - същото беше когато CritSit беше при нас, само за коли говореше. Ама нали майка му е някаква голяма и айде повишение на синчето.

Каквато и да е фирмата, добро впечатление прави, че офисът е в центъра, а не на м*йната си по гета като Дружба, Люлин или хубавите иначе Бизнес и Техно паркове, които обаче също са доста далече, особено първия. И като излезеш от тях - шум, мръсотия, прах, трънаци, кал и панелки.

Не може всичко да бъде толкова черно. Може ли някой да изрази адекватно мнение за фирмата. Предполагам че ако полагаш усилия това ще се види от конкретния мениджър и заплащането ще се вдига спрямо работата на служителя?

хахахаха много хора тук дават градивна критиа и отнасят негативен вот. Супер наглите боклуци сте Тек. Нещастници!
Целия ви HR екип сте коя от коя по-тъпа!

Гледам, че се споменава няколко пъти за CritSit, та и аз като бив служител да добавя нещо. Всички екипи в Тек-а си имаха свои собствени правиал и условия. Например в КритСит нямяхме достъп до редица големи сайтове, като youtube, facebook, Instagram и т.н.
Разбираемо!
Беше забранено внасянето на мобилни телефона в офиса, което пак разбирам.
Но едно не разбрах...защо Александър Данчев най-спокойно раздаваше правосъдие, че ако види някой с телефон, ще има уволнения и бла бла, като при положение, че той използва своят личен, за да говори с приятели и да поддържа своят YouTube account. С няколко други колеги сме се смяли на неговли разговори как се обсъждат коли, гонки с тях, цени на разни консумативи.
Тек...подбирайте си малко персонала, че заради такива сульовци хората ви хранят.

Ако има компания която най-добре да изрази в аутсорсингът, какво е да работиш за никакви пари и да са се изискват от теб чудеса, е това е тя.

Еврейска компания с мизерен мениджмънт.

Липса на ясно изръзени процедури, никаква възможност за развитие освен ако не си готов да седнеш на нечий мениджърски член...

За всеки който чете, не се занимавайте, няма да получите никакво читаво възнаграждение за това което ще да се изисква от вас.

Има къде къде по-добри алтернативи.

От вече 6 месеца съм в тази компания, и с най-голям кеф мога да кажа че няма да вися още дълго време на тази мизерна схемичка наречена Тек Експъртс...

Най-голямата реална загуба е локацията, и колегите, всичко друго няма да ви липсва.

Бивш служител съм и се чувствах леко експлоатиран, но чак сега осъзнавам, че Тек ми даде шанс да науча изключително полезни неща, които сега са в моя арсенал от умения.

Благодарен съм на Тек Експертс за възможността и вече въобще не се замислям дали е било грешка, защото със сигурност за мен не беше.

Първо искам да спомена единственият негативен фактор, който наистина ми пречеше - текучеството. Трябва да приоритизираш коя работа да свършиш, защото е ясно, че няма да можеш всичката, и не се и очаква. Колкото можеш - толкова, все пак сме хора, ще дойдат и по-леки дни и тогава работливите наваксват. Обаче никой не може да ме накара да пропусна обяд или 5-те минути за почивка на очите всеки час или да стоя до 19:00 и тн.

Всеки сам си решава, може да се скатава и да избягва работа или може да си върши работата до колкото е възможно или даже да работи повече от другите и да си дава зор. Поле за изява, корпоративна среда, мейли, миитинги, колове, консултации, ескалации...

Аз се концентрирах върху работата, която ми беше интересна и можех да свърша качествено, а другата гледах просто да я свърша без да ми пука.

Разбирам и хората с негативните мнения, но това е положението, ако не сте си взели нито добри пари нито опит и знания от тек и не сте превърнали поне един колега в приятел, то вие сте си виновни.

Ще спомена и за тренда във форума да се пише за определени мениджери. Четох ги месеци преди да почна работа и сега вече трети "кат" мениджери ги нагъват и им сипват мощна храна. Да, факт, някой път мениджерите си заслужават критиката, обаче е нормално от десетки мениджери да има няколко, които имат неоправдано самочувствие, много натискат или допускат системно грешки.

Пожелавам на всички успех! И специални поздрави и за мениджера, чийто инициали са първите букви от съкращението, на продукта, върху който работхме (Вие си знаете, и да знаете, че коментара е истински :))

И един съвет за тези, които мислят да почват работа:

Знайте си цената, защото се продавате.
Знайте си позицията, отдела и мениджера, защото от това ви зависи работата и дали ще сте щастливи.
Знайте какво искате да постигнете през следващите 12-24 месеца, защото иначе си губите времето.

Не работя в компанията, но имам човек, който работи в HR отдела, с който/която се заговорихме за отношението на компанията към хората и относно негативните коментари тук в работодател. На дълго и на широко си поговорихме с този човек, който каза, че отдела е създал множество акаунти, с които избират, кои коментари да харесат и кой да съсипят с негативен вот.
И факта, че човек, който е доволен от компанията, никога не би влезнал и не би се интересувал какво пишат хората против нея, ама балами колко искаш човече.
Успех на всички хора :)

Искам предварително да уточня че не съм и няма да стана служител на въпросната фирма. Причината е че живеех преди време с един който работи там и съм крайно разочарована от неговото поведение но като гледам и повечето от вас имат същите наблюдения... Страшно арогантно и тъпо момче дори нахално. На това от горе твърдеше че бил инженер с три висши образования а е едва на 33. Не мога да разбера откъде ги изнамират такива че даже и пари да им дават. Но явно няма вече свестни кадри и взимат който им падне. Пазете се от такива фирми и си опичайте акъла навреме !!!

Пълен майтап е фирмата, никой от мениджърите не знае какво се случва и какво да правят освен да крещят и да си гонят служителите, които им вършат работа.

Заплащането е под всякакви критика за уж ИТ компания, колегите има доста читави, но за жалост никой не остана от тях .

Мениджърите ужас, самия факт, че 98 набор стана мениджърка .... просто без коментар.
Но нормално като минаваш почти цялата фирма за да се издигнеш. Браво Михаела Тодорова, добре се справяш явно !!!