Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Гледам яко хранилка тука хаха и да се включа и аз.

Аз когато се срещнах с Божидар и го попитах защо в моят отбор (Вертика) - всички вършим една работа, никаква разлика, обаче някои хора получват 3-но повече и са с ужасно много привилегии (Например да не работят по празници) и се зачудих - аз какъв клоун съм? Защо за едни може а за други не?

Отговорът беше - Повишенията във Вертика не са свързани с повече отговорности, а са благодарение на постижения. Но повече места няма, квотите са пълни.

Хахахаах, значи аз да бачкам на по-малка заплата и по празници и да помагам на лв3 защото вече няма места и лв3 има толкова много привилегии че почти не работи, но нямаш право да елевираш защото лв3 не е свързано с повече отговорности.

Това беше най-демотивиращото нещо което съм чувал от човек който ми предложи да остана в друг екип на същата заплата, лол.....доста сад

Разбира се дадох си предизвестието и веднага намериха пари да ми предложат 18% повече.....което разбира се е not even close до това което дават на други само защото ???? И аз питах дали е щот са приятели ама той каза че било за заслуги и хората са се доказали....нз....мирише малко тая история.

Фирмата е готина принципно и има и готини хора, амаааа хаха мениджмънта си е яко куц верно е :D

Вярно е това което казват за фирмата, назначили са супер много хора на високи заплати и то само фиктивно, колкото докато тръгне фирмата, работили са тея хора 1-2 месеца и после са си намерили балъци да им работят за 3 пъти по-малко и те са там вече само фиктивно :)

Тва е, не е тайна, наемат хора на високи заплати за да започне фирмата после наемат други на МНООООООГО по-ниски и не могат да накарат тея с високите заплати да работят....

Пълен цирк е тая фирма

Благодарение на Божидар Иванов който назначава негови приятели които нищо не правят а само взимат заплата и запълват място, това е най кофти компанията в българия в момента.

Божооо... С омраза и комплекси не става. ;)

Божка, Божинка, хубаво, Ивето съм и Рамизе ми снася информация че МФ ще ви бият шута.

И какво ще направиш? А? Можете ли да си позволите да уволнявате хора? Май не нали? Щот никой не иска да работи в Тек-а вече нали? :D
Пълно е с хора които не правят нищо по цял ден, ама понеже лапат на Божо са с по 3к заплати, само фиктивно работят, нали? :D

Тея неща се забелязват и от външни хора не само от вътрешни ;)

Само надолу тая еврейска фирма където плащат по 1000лв и дават по 2% увеличение хахахахахах

Само да вмъкна, че има и други хора по тази земя които умеят да пишат и да се изказват интелигентно и адекватно да се аргументират. Не съм Божидар и това, че си мислиш, че е той доказва, че предположенията ми за теб са вярни. Просто си лесна за прочитане. Наблюдавам те от доста време :) Смешното е, че отново се издаваш, че това си точно ти миличка. В момента в който видяхте изказването, че сте се изложили на Коледното парти реши да отг на коментар от преди два месеца (който очевидно ти затапва плоската хранилка) и да обиждаш наред. Малко съжалявам, че се намесих защото наистина незаслужено обиждаш хора които един ред не са изписали тук. Поне им отворих очите и им стана ясно що за стока си. Като не си Ивето коя си тогава? В МФ не са много момичетата и то “най-добри” от екип с много работа и да имат такива претенции
Почни да го ползваш това мозъче за нещо, а не да я носиш тази глава само за украса.

Божка, ти си цървул мойто момче :D
И ко, лъга че не си ти, пък ко се оказа :D

Не знам нито коя е Ива нито Рамизе, ама както кажеш.

Това е само още 1 пример че в тая фирма колкото и да ги псуваш и каквото и да правиш или да не правиш, се тая, няма да те уволнят защото няма хора, пък схемата за пране на пари не работи ако е празен офиса :P

Тек-experts е фирма направена от евреи и боклуци като Божидар с цел пране на пари.

В Тек-experts ще работите на 1000лв по 6 дни в сецмицата и Божо отгоре ще ви се подиграва :D

Касиерка в Аладин - 2х2 - 2000лв чисто (Кеш разбира се, осигуровки на 1000лв)
Tek-Experts, експертите - 1000лв чисто (Осигуровки на 1200)

Смех бате.

Всички служители в София напускат заради тези заплати, отидете на интервю и вижте офиса колко е празен :)
(Ще ви излъжат че повечето хора работят от вкъщи, ама тва не е вярно)

Ивенце мисля, че е време да охладиш страстите. Като ти е малка заплатата и не можеш да се издържаш, просто намери друга работа. Знаеш, че в Крипто е зле, но пък парите те устройват, които пък са за сметка на здравето.
Цялата тази хранилка тук по различни адреси беше излишна.
Очевидно си бясна защото не си получила така бленуваното повишение.
Понякога трябва да сме подготвени за дадената позиция, а не да я искаме само защото видиш ли са ни малко парите и едвам свързваме двата края.
И кои са тия приятели на Божо дето повишават?
Защо продължаваш да пишеш глупост след глупост и лъжа след лъжа?
И кога някой е работил 6х1 в тек-а?
Да, има от време на време weekend смени, но се дава фрее ден за тях, нали така?
Разбирам, че си разочарована, но след тази хранилка която направи какво по точно мислиш, че ще постигнеш?
-повишение?
-без повишение, но увеличение на заплатата?
-някоя и друга наградка дадена от съжаление?
-просто да обиждаш хора на които едва ли имаш смелоста да им говориш така на живо.

И тези неща за МФ проекта или си ги измисляш или Рамизето ти снася информация.
Може и да разбираш много и в някои аспекти да си вършиш
прекрасно работата, но не се прави така моето момиче.
Ако все още си мислиш, че никой не разбра коя си аз все пак реших да напиша :)

Ако искате да видите какво е истинска българска outsource фирма, това е вашето място!

Ако искате да не ви плащат нищо, да изискват от вас чудеса и накрая пак да са недоволни от вас - това е вашето място.

Ако искате да се гърбитегодини и да сте най-добрият от отбор и все пак да повишават хора които са приятели на Божо - това е вашето място.

Ако си разбирате от работата и искате да видите какво е да плащат повече на други хора които разбират по-малко от вас, ама понеже са приятели на Божо - това е вашето място

Ако искате да ви обясняват как това не е кол център, пък да ви карат да звъните постоянно - това е вашето място.

Общо взето ако нямате никакво самоуважение и искате да работите за 1000лв - Тек-Experts е вашето място.

Божка, знам колко е зле там приятел, супер зле е даже, малко пари за много работа...и все пак...ФАКТ...Там е по-добре отколкото в Тек-а.

Това говори достатъчно.

Аз не съм дошла тук да промотирам crypto а да кажа на хората колко е куцо да работиш в Тек-Experts :)

Сам го казваш, в крипто е много зле, ама факт - плащат повече
Наемат който и да е, без да подбират - и все пак плащат повече
За там не ти трябва образование даже - И все пак плащат повече

Тек-Experts е толкова зле, че да ходите касиерка в Аладин да сте ще изкарвате повече и ще сте 2 на 2 вместо 6 на 1 както е в Тек-а :)

В Тек-Experts е ок само ако искате сигурна работа, защото със сигурност няма да ви уволнят колкото и да ги псувате или нищо да не правите, фирмата е пълна с такива индивиди.

Най хубавото нещо на тази компания е че плащат осигуровки и имаш здраво осигуряване и тва е.
Което е ок, защото със тези заплати като не може да си платите дори наема ще ви трябват :)

Tek-Experts е място само ако искате да има мега много работа, да не ви плащат почти нищо, ама и не очакват много от вас, и да не я свършите какво ще направят? То не им останаха хора в София :D