Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Това е една изключително смешна еврейска фирмичка. Каквото и да ви кажат на интервюто - ще ви излъжат. Изкарах там точно 2 месеца и се махнах с превишена скорост.
Тоалетните на тази фирма обясняват и всичко останало в нея.
Единственото хубаво нещо, което може да се каже в едно изречение с името на фирмичката, е местоположението и колегите, които още не са напуснали.
Мениджмънт-от село.

Да те видят всички какъв лъжец и хейтър си. За 15 години не можах човек да направя от тебе. Ей за тва ще си седиш на 650 лв още 15 години!!!
End of email.

Значи от 20 години съм в компанията.

Започнал съм от 420 лева заплата и успях да се преборя с доста неща, не за да оставя да бъда обвинен като хейтър в рая от един крадец на олио.

Некомпетентени и празни приказки както винаги.

Най-добрата фирма в град София, който е дошъл при нас не в сбъркал. Високи заплати, много добро отношение, страхотни санитарни възли и много гъвкав график. Постоянно има тийм билдинги, бонуси, трейнинги. Микро Фокус проекта се изстрелва все по-нагоре след като взехме най-добрите им кадри.

Недоволни винаги ще има, но това са уволнени служители или такива, които са били с нереалистични изисквания като Ненко Иванов. Хейтъри има и в рая.

Васил Чобанов още ли е в тая фирма?

Пълен смях е всичко там, той още повече. Правят го мениджър от 15 години само и само да си тормози екипа.

Не препоръчвам на хора с акъл да работят в тая фирма.

Дочувам от бивши и настоящи служители, че почти всеки които мине три месеца в този фирма от четвъртия мотото ме е "И почвам да бегам бате." Вярно ли е? :)

HR-ския коментар за привилегията с тоалетните е чудесен, само че вече от седмица за около 500-600 души на етажа има две тоалетни от общо пет. Не, че пет тоалетни не са страхотно удоволствие за всички тези хора. А и кефа след пет години да се инсталира вентилация в тях е неповторим. Въздуха в офиса продължава да поддържа всички в наистина невероятно здраве до ден днешен.

Когато започна отдела ни всичко беше страхотно- отношение, планове за развитие, тиймбилдинги, партита, сертификация и т.н. Звучеше толкова обещаващо, че чак нереално хубаво.
След няколко месеца решиха,че трябва да сменят мениджърката ни и от тогава нещата потънаха....
Дойде "наи-добрата" им и направи отдела от 40 човека 150 и разбира се новите бяха на по-високи заплати.
И сега проекта потъва и всички трепетно чакат да видят кой последен ще загаси лампите.
Мога само да пожелая на Apttus да внимават малко повече с "мениджмънта" !!!

Единственото положително нещо,което скоро видях във фирмата е ,че дъртото чукало Ася Порчева пак си е набутала хелорон в джуките,za да е по-добра в свирчоците.

"Не виждам изразил негативно мнение някой,
освен такива освободени при неспазване на трудовите си задължения или работното време."

Я ми кажи ти кой си точно. Готов съм специално да организирам среща с хора, които сами са напуснали и да ти споделят със сигурност не положителното си мнение.

"...санитарен възел на всеки етаж, професионална работна атмосфера..."

* санитарен възел на всеки етаж - който е окаяно състояние, тъй като вече е коментирано много кратно няма да влизам в подробности. Има 6 тоалетни (поне за мъжката мога да кажа), за около ... хммм 300-400момчета? Ако трябва да идеш по-голяма нужда се прави една малка борба с локви пикня пред тоалетната чиния.

*професионална работна атмосфера... - в опен спейс офис, който е 500000 градуса, в следствие, на което миризмите са на места направо неопределими. Всички крещят, говорят, бутат и какво ли още не. Същинската работна атмосфера. Явно никога не си влизал в друг ИТ офис в живота си.