Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Доста негативни мнения тук, но някой знае ли как седят нещата в Microsoft Dynamics проекта? Гледам че пускат обяви тук-таме, не изглежда толкова зле, но знам ли...
Някакви впечатления някой?

Еврейска фирма с нисък потенциал за развитие на своите кадри. Без да изпадам в излишни полемики.. работих достатъчно време под постоянна несигурност:
Плюсове:
- Добро местоположение на офиса
- Колеги - предимно млади, средно ниво на квалификация. Създава се атмосфера
- Заплащане в срок от 1-5 число без забавяне
- работа за студенти и необучени кадри без високи очаквания към заплатата
- тийм билдинг - макар и малко студентски тип, но има..

Минуси:
- Без потенциал за развитие на служители с по-сериозен стаж. Ако търсите сериозна компания, това не е вашата фирма. Проектите са скучни, често въртиш крака и бъркаш в носа...
- Много кофти мениджмънт - пълна дезинформираност на екипа, слабо ниво на управление, мениджмънт подходящ за студенти
- Уважение от страна на компанията - липсва! Работят с широко отверени врати
- HR екипа - бекофис екипа е страхотен!!! но управлението и рекрютмънт отдела е под всякаква критика, просто толкова са дезориентирани милите

Наскоро съкратиха Аптус отдела на 2 вълни по 25 човека (за да не привличат вниманието на инспекцията) - без предупреждение (15 мин по-рано) събраха екипите в две стаи, едните останаха, другите си тръгнаха...
На останалите колеги им извъртаха ръцете, ако искаш да си тръгнеш без да спазваш предизвестие няма шест-пет - плащаш. Ако Тек иска да те махне по-рано - извиват ти ръчичките докато не кажеш добре без парички... Смешници

Това е една изключително смешна еврейска фирмичка. Каквото и да ви кажат на интервюто - ще ви излъжат. Изкарах там точно 2 месеца и се махнах с превишена скорост.
Тоалетните на тази фирма обясняват и всичко останало в нея.
Единственото хубаво нещо, което може да се каже в едно изречение с името на фирмичката, е местоположението и колегите, които още не са напуснали.
Мениджмънт-от село.

Да те видят всички какъв лъжец и хейтър си. За 15 години не можах човек да направя от тебе. Ей за тва ще си седиш на 650 лв още 15 години!!!
End of email.

Значи от 20 години съм в компанията.

Започнал съм от 420 лева заплата и успях да се преборя с доста неща, не за да оставя да бъда обвинен като хейтър в рая от един крадец на олио.

Некомпетентени и празни приказки както винаги.

Най-добрата фирма в град София, който е дошъл при нас не в сбъркал. Високи заплати, много добро отношение, страхотни санитарни възли и много гъвкав график. Постоянно има тийм билдинги, бонуси, трейнинги. Микро Фокус проекта се изстрелва все по-нагоре след като взехме най-добрите им кадри.

Недоволни винаги ще има, но това са уволнени служители или такива, които са били с нереалистични изисквания като Ненко Иванов. Хейтъри има и в рая.

Васил Чобанов още ли е в тая фирма?

Пълен смях е всичко там, той още повече. Правят го мениджър от 15 години само и само да си тормози екипа.

Не препоръчвам на хора с акъл да работят в тая фирма.

Дочувам от бивши и настоящи служители, че почти всеки които мине три месеца в този фирма от четвъртия мотото ме е "И почвам да бегам бате." Вярно ли е? :)

HR-ския коментар за привилегията с тоалетните е чудесен, само че вече от седмица за около 500-600 души на етажа има две тоалетни от общо пет. Не, че пет тоалетни не са страхотно удоволствие за всички тези хора. А и кефа след пет години да се инсталира вентилация в тях е неповторим. Въздуха в офиса продължава да поддържа всички в наистина невероятно здраве до ден днешен.

Когато започна отдела ни всичко беше страхотно- отношение, планове за развитие, тиймбилдинги, партита, сертификация и т.н. Звучеше толкова обещаващо, че чак нереално хубаво.
След няколко месеца решиха,че трябва да сменят мениджърката ни и от тогава нещата потънаха....
Дойде "наи-добрата" им и направи отдела от 40 човека 150 и разбира се новите бяха на по-високи заплати.
И сега проекта потъва и всички трепетно чакат да видят кой последен ще загаси лампите.
Мога само да пожелая на Apttus да внимават малко повече с "мениджмънта" !!!