ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Мирче кротни се малко бе душа. Разбирам, че ги защитаваш, но не забравяй, че ти си един от хората заради които са тези коментари и защо намесваш перничани не ми е ясно. Гадното и надменно отношение към бившите ти подчинени е факт и понеже щеше да бъдеш върната като оператор по спешност трябваше да ти се намери място.Колко хора се опита да избуташ?

Как не ви е срам.Хляба ви дава фирмата.Тук ли е мястото една шепа недооценени да бълват глупости.Изправете се и си им кажете болежките в очите.Стига сте плюли Ванчето и Елка,не стига че въртят те цялото производство и ако не са те ще се разпаднат.Една шепа недооценени хора се занимават само с интриги и клюки,вместо да си вършат работата.Айде малко се кротнете перничанки и стига с тая завист.Като не ви изнася си копайте градинките на село и се самоизяждайте.

Първо
Аз недомлъвки невиждам има точна и ясна схема описана по долу с имена и как се деиства
Второ
Сестри кушлеви демек Иванка и сестра ѝ (недомлъвките) явно от всички 300човека само ти не знаеш кои са и какво правят няма проблем всичко е точно
Трето
Как не те е срам дс напишеш това:
"Гледа се работата, комплексно представяне, но най-вече по измерими показатели, които ако са зле тогава се уволнява, особено ако вече има поне едно предупреждение"
Четвърто
"Интересно е как във всички мнения назад във времето все хора от производство се наемат да правят оценки на хората на горе, та чак до топ мениджмънта. Да не би да сте сбъркали професията? "
Защо ние от производството (хората които ти изкарват заплатата)да неби да неможе да преценяваме да не сме нещо умствено изостанали или слепи или глухи и не виждаме и нечуваме и не преценявяме какво прават за нас хората от които зависим, топ мениджмънта незнам за какви се имате но сте хора като нас споко само моля ви не го казваийте се едно не сте описани по-надолу точно какви лекета сте
Пето
Ако мислиш че твоя коментар заради това че е написан грамат. Правилно ще натежи (понеже ти пишеш правилно а ние не ние сме без мозък не може да пресеняваме нямаме право да се обаждаме не коментираме грешно мислим нямаме право дори тук да пишем защото ние коюпетентно мнение не може да дадем (щот не можем да пишем нали)) пред другите в които просто се лъжеш коментара ти е пълна пародия само следи мисълта ми
Шесто
"На тази страница трябва да се добие цялостна представа за фирмата" да на този сайт добиваш цялостна и ясна представа за фирмата
Седмо
"а десетки мнения назад се занимават само с едно и също - биг брадър драмите в производство между 10 човека" значи знаете за какво става на вапрос ама сте си приятелчета с тиа хора иначе преди 3години всичко да е приключило одаааааааавна одааавна когато ви се каза ма нищо сичко е точно нали?

Осмо
,,"Защо когато има по-малко работа не сте така педантични да кажете "дайте ми помалко пари"? Все производството занимава цялата фирма с драмите си, но не се поглежда отстрани на какъв хал е"
Като има по малко работа всички знаем какво става хора отиват принодително в платен отпкуск хора идващи от далече ги връщаме и така
И производството е на такъв хал заради хората който ги ръководят демек вие
Девето
коментара ти е пълна глупост нищо че е грам. Перфектен няма смисъл в него черучка само без пълнеж ако ме разбираш хубава ябълка ама гнила ако ме разбираш като цялата ви работа разбираш ме знам гледай хората в очите и ги лъжи дано .
Така че недеи да знаеш много а си оправяй лаината въпреки че то спасение няма от вас

Много сте интересни, уж анонимни и пак говорите с недомлъвки. И граматиката ви е под всякаква критика, едвам ви се разбира мисълта. Плужеци, сестри Кушлеви, тоя, оная... Хайде опишете един път точно кой, как, какво прави и защо пречи.
Много добре знаете, че заради "този не ми харесва" никой няма да бъде уволнен. Гледа се работата, комплексно представяне, но най-вече по измерими показатели, които ако са зле тогава се уволнява, особено ако вече има поне едно предупреждение.
Интересно е как във всички мнения назад във времето все хора от производство се наемат да правят оценки на хората на горе, та чак до топ мениджмънта. Да не би да сте сбъркали професията? На тази страница трябва да се добие цялостна представа за фирмата, а десетки мнения назад се занимават само с едно и също - биг брадър драмите в производство между 10 човека. От 200. Все се гледа в чуждата паница, кой колко върши и колко взима. Иска се повече ама... ако може без повече отговорност. Защо когато има по-малко работа не сте така педантични да кажете "дайте ми помалко пари"? Все производството занимава цялата фирма с драмите си, но не се поглежда отстрани на какъв хал е. Все друг отдел е виновен за нещо на производството и сочат да си измият ръцете. Погледнете се внимателно отстрани и си решете драмите по-тихо. Другите отдели също си имат проблеми, но не занимават целия свят! Не си изкарват постоянно кирливите ризи и не сочат постоянно други виновни за да си измият ръцете.

Верче до кого ще позволявате на сестри Кушлеви да въртят на малкия си пръст цялата фирма.Правят си каквото им е кеф Яна ги подкрепя за всичко ама те ще изядат и нейната глава.Сега избере Ангелчо за тим лидер и ще станем семейна фирма.Той си прави гавра с хората като клъстър а какво ще прави ако стане началник смяна .Ако искате да има мир между хората си назначете външен човек стига вече с тази шуробаджанащина погледнете веднъж кой какво и как работи а не кой на кого е човек.Сестрите се обединиха срещу Ева и вие я освободихте сега ще спят ли спокойно или ще търсят следваща жертва

Пълни глупости швейцарците били кърлежите само шти кажа че штом завода е на печалба а тои няма как да не е колкото и брак да има швеицареца няма проблем не го интересува важното е да е на печалба за това яна вера иванка сестра и никол денко мира ачо и още двама трима правят каквото си искат защо мислите няма завода шеф толко ли е сложен завода та шеф няма или просто идва някои вижда какво прават не си ли мълчи не е ли удобен какво става веднага мая вера и денко се задеистват и го гонят ,по взаимно съгласие, и митко така и анелия така замина замислете се директори се сменят а тиа тримата немърдат мая вера и денко сега като изгониха и ева остава много малко да се затвори кръга и в производството само ачо да стане тимлидер и се получава заговора им от преди години иванка заела позиция тим лидер без конкурс просто яна посочи и и я направиха сестра и която после стана тим лидер ,нищо то няма шуробаджанащина ,и ачо гаджето и сега ще стане мога да хвана бас мога да пиша още доста неща ама ме марзи та не ми разправяте каде са кърлежите че били в швейцария моля ви се хаха
Ма спокоино то ще им се връща на мая вера и денко на наи милото тоя от горе си знае работата цоцаите пари цоцаите денко дебелей дебелей земи си още няколко коли от над 60к и така цоцаите мамка ви преебахте хубавия завод и не ви е срам пумяри такива само лъжете и мамите работниците си и ги сменяте като носни кърпи и вчера освободили ева пумяри 5години ви работи чак по взаимно сагласие като димитър и анелия по взаимно съгласие а нали

Кърлежите са на по-горно ниво - мениджмънта в Швейцария. А тези които споменаваш са просто изпълнители, точно като теб.

Ааа ще доидете на моето всички нагоре по веригата знаят но са си приятелки всички и яна и мая и вера и денко и ивнка сестра и на иванка мира и тя ачо и никол .Нямат бутане загнездили са се като кърлежи няма какво да се направи

Това е мястото където си казваме истината,а тя е една- единствена цялата фирма се тресе от приятелски,любовни и всякакви отношения и така се издигат хората без изключение във всички смени.Някои го правят толкова явно пред всички то не е опипване под масата,седене по часове в тази прословута тийм лидерска стая само завеси,легло и фенери и липсват.И това е във всички смени всяка тийм лидерка си е с любимец, е една си има по няколко.За Ванчето знаем любимия й Плужек,за сестра й момчето което е прекалено нежен за да е момче,червената щапчица се образова технически с високия техник по няколко пъти на ден,за последната няма да стигне времето да изброим всички любимци.Другия проблем на фирмата -суперваизерка която си затваря очите за грешките на хора, които толерира защото са и приятелчета извън работа, недопустимо.Също поведението на сестри "Кушлеви", Плужека и русата клъстърка която явно ще е на всички линий клъстър не че изобщо разбира и от една линия ...имат всичките недопустимо поведение към хората,грубо и нечовешко!Стегнете се ръководство на Лем и вземете мерки за 6 месеца се нагледах на всичко това,смешно е.

Скъпи колеги, LEM се оттегля. Повече няма да пиша тук, но знайте, че мненията в този форум се четат дори в Швейцария, и то на високо ниво.
За последно бих искал да напиша това което каза генералния мениджър на ЛЕМ България на общо събрание на целия състав на българската фирма преди година. "При нашите разходи за заплати, швейцарците са доволни и на ефективност 50 %".
Бъдете съвестни, но не докрай.