ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Можете да пропуснете тази фирма в момента, положението рязко се скапа в последната 1 година. Ако пък сте ентусиасти да видите как са нещата отвътре, постъпването си остава на ваша отговотност. Има си текучество. Няма кой да ви покаже нещата, т.е. мъка ще е. Ако ви покажат нещо ще е много повърхностно, а след това ще кажат, че вие е проведено обучение и вече трябва нещета да са ви ясни. Дори и в главната квартира не е добре.

Кво да ви кажа там работят много мъжки путки особено в склад готова продукция. завидяха ми че зимах с 200 лв по голяма заплата и ме махнаха неможе ли да работят с мен :Д :Д :Д :Д хахьхаьха пълен смях.Фирмата е окей но има много ГНИЛИ ХОРА КОЙТО ТРЯБВА ДА ГИ МАХНАТ ЗА ДА МОЖЕ ВСИЧКО ДА ВЪРВИ НОРМАЛНО лично аз бях доволен от заплатата си бачках по 8 часа на ден на 2 смени 1 и 2ра

за 22 23 дни заплатата ми беше към 1750 от който разбира се имате отдръжки към 200 лв но пък има и бонусова система което ви дава по още 440 лв ако нямате допуснати грешки месеца в който сте работили.
Общо взето не сте ли мързеливи на месец преспокойно можеш да заработиш чисти 2000 лева + 200 лв ваучери.

Eeeh dobroto staro vreme

ЛЕМ е място в което на теория имаш възможността да се развиваш, стига да имаш желание и нужните умения. На практика обаче се получава, че любимци на началниците биват повишавани. Как би реагирал, когато един от колегите ти сподели как за пети път вече го карат да стане старши оператор и накрая е приел, защото му е писнало? По бързата процедура и за една до две седмици максимум вече е старши. Попитах каква е разликата и ми сподели 50 лева повече и три месеца предизвестие. Каква неустоима оферта, какъв човек трябва да си, да откажеш подобно нещо. Също така може да решиш, че не ти се занимава с кариерно развитие и да си седиш на една линия, да вършиш едно и също в продължение на години. Можеш да си караш и до пенсия тука, все едно дали сега си на 20, 40 или 50 години, фирмата няма да има нищо против.

Заплатите не са високи, но ако всички са се представили добре, може и да получиш 1200 до 1300 лева чисто. Относно увеличения на заплатата, отговорът е не. Имаш три варианта. Първият е искаш повече, ще трябва да работиш извънредно. Вторият е намираш си нова работа. Третият е не правиш нищо и се надяваш на чудо.

Във фирмата има както интриганти, така и такива с протекции, тях нека ги наречем специални. Ако влезеш в конфликт с някой от специалните, няма значение дали си само ти или целия екип, също и колко пъти сте се оплаквали от специалния. Нищо няма да му се случи. По-вероятно е да си го отнесете всички, които сте имали нещо против въпросният индивид. А въпросният индивид като се прибере от работа щастлив, че за пореден път му се е разминало, ще изпие повече алкохол, отколкото елементи има в Менделеевата таблица.

Денко, Мая, Верка, Иванка и сестра и ебаха майката на завода, курвиииии. Умрелтаци и спрелтацииииии.

Никой няма бъдеще в ЛЕМ. Мъже да говорят на френски, ааааааиа, пъвръщаааааааааааааам. ПО-ДОБРЕ В КАУФЛАНД ПОНЕ ЩЕ МОГА ДА КРАДА И ДА ВЗИМАМ ВКЪЩИ НЕЩО ЗА ЯДЕНЕ, ТУКА НЕМА КВО ДА ОТКРАДНА, ЕБАСИ.

До човека долу - и кво като хората нямат висше образование, трябва да ги третират като кучета ли? За 1 000-1 200 лева един швейцарец или белгиец ще започнат ли работа? При положение че отиваш в магазина , взимаш 2 неща и сметката ти е вече 15 лева?

Ай сиктир!

ЛЕМ е една от добрите компании за развитие на млади кадри (инженери, специалисти, технолози, Човешки Ресурси). Пояснявам,защото явно някои хора си мислят, че с едно кирливо средно образование, ще си клатят краката по цял ден и ще взимат 3 000 лева заплата. Това не е възможно за оператор, каквито са 95% от коментиращите тук.

На човека, който е писал нещо за Евеликс, ще му кажа да намали малко хвалебствията за тях. Самият факт, че са обмисляли Стара Загора и Пловдив (за Пловдив бих разбрал) за създаването на завода си, е показателен, че тази фирма не е дошла да дава описаните от теб заплати и е дошла, за да и е максимално евтино.

Погледни къде се намират, при мангалите във "Военна рампа". Там няма ни инфраструктура, ни място за експанзия. И последно, понеже в началото на тази година бях при тях на интервю, ще ти кажа, че бюра над гол бетон не е особено готина работна среда.
Евеликс са мноооого далеч от "най-престижната производствена компания".

Виж, Мелексис е друг въпрос. 75 милиона евро им е само последното модернизиране на базата, а общо сигурно надхвърля 100. Там се правят чипове, има развойна дейност и т.н. Работи се по високотехнологични проекти. А не по задвижващи механизми за ергономични столчета като споменатата от теб фирма. Най-престижната фирма при мангалите, единственото и предимство е, че след работа можеш да си купиш чорапи от "Илиянци", хахаха.

Пародия на фирма управлявана от шайка некадърници. Организация кръгла нула. Ако си послушен може и да оцелееш.Нищо чудно, че не могат да си намерят хора и нон стоп има обяви за работа

Липса на персонал- претоварени служители.
Претоварени служители- голямо текучество.
Голямо текучество- ниско заплащане.
Просто е.

Фирмата си е топ.

Както държавата ни е на Златките,така и ЛЕМ е предприятието на Делчовците и Златките.Колкото си по-некадърен,толкова си с протекции,колкото си по глупав,прост и страхлив, но послушен си за ЛЕМ!Нямаш право на мнение или ,че можеш и знаеш повече от някои, които са и на ръководни постове ,но са се взели твърде на сериозно,но и са си повярвали.Ако не си от групата на Шаро,няма как и да се реализираш или в случая заплатата да ти расте.Трябва да си тъп,послушен и човек на някого ,за да можеш да просперираш,иначе казано работлив и човек с достойнство не вирее.Няма незаменими хора,но ще дойдеш ли да работиш извънредно?Ало това не е фирмата на баща ви!Истината много боли,а и притеснява, а да не говоря,че хора с висше образование,което всеки път ти го размахват в лицето са доста неграмотни и се чудя аджаба как са взели това висше образование,като им куца българският език от 1 клас.В или ф се пише в името Мутафчийски,просто няма коментар, но със страшно самочувствие без никакво покритие,пък да не говорим,че ги назначават тези същите висшисти без познания.Оператор ги обучава и след два дена същите "учени"изпитват оператора и му дават оценка за работа!!!Няма такава наглост от страна на ръководните кадри,лично за мен това е голямо унижение за оператора,но думата е СТРАХ! Страх да не останат без работа и без доходи и затова ще си правят гавра с тях.Ало послушните,в България работа има за целият китайски народ, докато се примирявате ще е така.Преклонена глава сабя не я сече.