ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Фирмата си е топ.

Както държавата ни е на Златките,така и ЛЕМ е предприятието на Делчовците и Златките.Колкото си по-некадърен,толкова си с протекции,колкото си по глупав,прост и страхлив, но послушен си за ЛЕМ!Нямаш право на мнение или ,че можеш и знаеш повече от някои, които са и на ръководни постове ,но са се взели твърде на сериозно,но и са си повярвали.Ако не си от групата на Шаро,няма как и да се реализираш или в случая заплатата да ти расте.Трябва да си тъп,послушен и човек на някого ,за да можеш да просперираш,иначе казано работлив и човек с достойнство не вирее.Няма незаменими хора,но ще дойдеш ли да работиш извънредно?Ало това не е фирмата на баща ви!Истината много боли,а и притеснява, а да не говоря,че хора с висше образование,което всеки път ти го размахват в лицето са доста неграмотни и се чудя аджаба как са взели това висше образование,като им куца българският език от 1 клас.В или ф се пише в името Мутафчийски,просто няма коментар, но със страшно самочувствие без никакво покритие,пък да не говорим,че ги назначават тези същите висшисти без познания.Оператор ги обучава и след два дена същите "учени"изпитват оператора и му дават оценка за работа!!!Няма такава наглост от страна на ръководните кадри,лично за мен това е голямо унижение за оператора,но думата е СТРАХ! Страх да не останат без работа и без доходи и затова ще си правят гавра с тях.Ало послушните,в България работа има за целият китайски народ, докато се примирявате ще е така.Преклонена глава сабя не я сече.

Много хубаво, но. Винаги има едно но! Първо, без да имам досег до тази фирма, предполагам, че сте подписали клауза заради командировката и колко време няма да имаш право да напускаш? Година, две, три? След шестия месец чакаш увеличение нали? И колко ще е то според теб? И 20 лева да ти дадат, ще мълчиш. Нали знаеш, че всяко начало е хубаво. Седи си там и си бачкай, стига се меша там където вече не ти е работа.

Доста хора ще напуснат след като си вземат допълнителните пари този месец...

Виждам, че заобиколено пробваш да разбереш и заплатите от по-високо ниво. Самият факт, че в Евеликс работник в производството взима повече от инженер в ЛЕМ, не ти ли стига?
На някои хора, не им е достатъчна и заплата от 10 000 лева. Няма да си кажа точния размер на заплатата, но да кажем, че 3500-4000 лева е добра стартова заплата за млад инженер, във фирма, в която заплатите се актуализират ежегодно и не с 50 лева, колкото да се каже, че са се.
Нали знаеш, че човек от лошо не бяга. Един дошъл от ЛЕМ при нас, помъква по още 5 човека. Личи си, че и нивото е по-ниско там. Но явно заплатата и другите неща, както и едномесечното обучение в Швейцария, стимулират достатъчно хората и те бързо влизат в час.
Как няма да се обсъжда Евеликс тук, какво да се обсъжда? Нали Лем се разпада, всеки се спасява и хората споделят как са го направили, къде са отишли, че са доволни...

До анонимният бивш служител. Това което сте написали много наподобява реклама на телешоп. Дори въпросната фирма да е наистина такава каквато сте я описали и как всичко е прекрасно там, хората които посещават бгработодател, за да проверят фирма ЛЕМ, ги интересува фирма ЛЕМ, а не Ewellix. Като толкова се гордеете с тази "най-престижна" и "високоплатена" фирма, защо не споделихте увеличението, годишния бонус, заплатите на инженерите и ръководния персонал? Или те не са толкова добри, колкото твърдите че са?

чакам да ми обясниш тарикатче аиде

Извинявам се, но до този писал предния коментар. Лицемерието и заплатите в ЛЕМ ги знаем всички, да не говорим повече за тази развалина.
Само на споменавайте Ewellix без да сте запознати. Да, преди 4 месеца беше 30 човека, в момента е 130, като идеята е след година да са 700 и да стигне 1000, което с тези темпове на растеж, няма как да не се случи и по-рано от предвиденото.
В момента това е най-престижната и високоплатена производствена компания. Правят се невероятни инвестиции, модерна работна среда.
Всеки работник в производството е пращан за месец в Швейцария, а и получава доста солидни командировачни.
Заплатите - работник в производството започва без опит на 1700лв чисто, среден техник на 2500 чисто. За инженери и ръководен персонал дори и не искам да ви го разкривам, че на фона на стотинките, на които сте свикнали там, ще ми кажете, че преувеличавам. Доста добър годишен бонус и сериозно увеличение всяка година. Невероятна работна атмосфера, пък си мислете каквото искате. :)

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Пич, работи си на новата работа и не пиши глупости. Пишеш, че там било по добре. Какво те интересува какво става в ЛЕМ. Впрочем да сравняваш фирма с близо 300 души служители с такава с 20-30 е меко казано некоректно. Седи си мирно на д-то, че нищо не се знае. Мога на дълго и на широко да ти обяснявам,но едва ли ще ме разбереш.