ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Хм, чета тук и се чудя. Нито Днеко, нито Верка а камо ли Мая или Яна са лошо хора.

Работил съм в компанията няколко години. Всичко си беше нормално. Хората са свестни и всичко си беше ок тогава. Не ми се вярва да се е променило чак толкова за няколко години.

В тази фирма бъдеше за ноемален човек няма страшни помий са хората който диктуват нещата верка мая и денко помията иванка яна и другите няколко човека недопускат да дойде нормален директор на завода колко хора сменихте бе мърши никой не беше удобен боклуци мръсни

Който не е писасл есета в училище, ще извършва техническо документиране в ЛЕМ.

1. Местоположението е доста зле, индустриална зона Илиянци ... кофти е, все едно си в Припят.
2. Веднага се забелязват големи претенции, че фирмата е международна , това се повтаря до вреъсване особено от ръководния екип.
3. Шефовете са в Женева- франсета , има ли нужда да ги коментирам ?
4. Още с влизане в сградата лъха тегава атносвера, наистина без да искам да обиждам просто е адски тегаво...сдухано... все едно си в аквариум с унили риби.
5. Заплащането е средна хубост , нищо съществено, а изискванията големи.
6. Не се набляга на същинска работа , а на работни срещи , постоянни срещи.... и пак срещи....и още срещи ....
7. Всеки от работещите там е сам за себе си . Екип няма.
Съвет: изобщо не опитвайте... ще сдухате тотално!!!

Най великата фирма ,за благодарност че бяхме неотлъчно на работа по време на извънредното положение ни намалихте заплатите!!!ПОЗДРАВЛЕНИЯ добра мотивация за хората които работят още при вас!

Какво се превъзнасяте толкова, че в ЛЕМ просперират боклуците и при всеки удобен случай ви шибат отзад ?
Сякаш по другите цехове не е същото. В саксии ли сте расли ?

Доносниците и подмазвачите във Лем не само остават на работа там,ами биват повишавани и стават старши оператори .Критерия за повишение е да си лицемер ,да подчесваш егото на началниците и хоп ставаш старши ,нищо че не работиш, нищо че си отскоро във фирмата,особенно старшите оператори които си избра Даниел!Нищо различно не правят от другите оператори,а получават по високи заплати(за подмазване)!

Докато Димитър беше шеф производство и Анелия Пергот беше управител всичко беше точно! Новото ръководство явно се опитва да затрие фирмата!!!

Ф-ма ЛЕМ търси не хора за работа,а клюкари ,интриганти и доносници. Този тип хора се котират и остават там. Трудещите се биват изгонени. И всичко това идва от ръководството!

Наемат хора, но при намаляване на работният обем вместо да се опитат да намерят работа за всички или да те пуснат нали за малко неплатена отпуска те режат под "гилотината" и познайте кой попада там тия дето нямат 6 месеца , че са им най-одобни за изгонване няма значение колко добре се справят с работата, тей че си правете сметка дали да започнете работа там!!!