ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Десиславо видя ли сега червената и зелената и МЕДНАТА шапчица? Наигра ли налапа ли се ? Не ти ли беше жал за стадото овце когато работеха по 12 часа а ти си цъкаше на тел??? Не ти ли беше жал за стадото овце когато им оряза заплатите, докато ти изкарваше по 100-200лв от медна жица Но както казваш има господ и ти ще си плащаш скъпо. Такива като теб ги лекуват в Сливен

хахахахахахаха изкарайте ги светила на края айде това ви остава само... Такива приказки и то след 3 години, яко лицемерие или приказки на човек дето не е бил в производството достатъчно време. Производството знае че ги гледат като писано яйце и всеки там злоупотребява с позицията си както може, особено сегашните лидерки, много е трудно да се прецени коя от тея двете Янка и Ванка е по-коварна и подмолна, май втората. Хвърлят някви обвинения там дружинката по някой скалъпено и после да ходи да се обяснява..Вярно че работят и затва ги държат ама не си дават сметка тия дето ги държат на работа още колко животи и нерви съсипват с коварните си заговори така че въобще не ги хвалете ще си горят в пъкъла и колко по бързо им намерят заместник толко по-добре за всички, тва толко се изписа вече за тях сума страници за простотиите особено на едната ама явно не им пука въобще на тея горе па даже писали то всичко се чете тук стриктно даже и в швейцария. Пълни глупости прах в очите

Дойде време и аз да напиша нещо след около 3 години прекарани във фирмата.Първото което искам да ви кажа е че огромна част от персонала в производството са 40-50 годишни лелки със страшно скучни животи, чиято осовна цел е да хванат турския сериал на време. Тези хора като една типична извадка от българското общество се чувстват нещастни и недооценени. Те вярват в изконното право на българина че някой на някого е длъжен и след като вдигнат заплатата на бай ставри,който се скъсва от работа и си го е заслужил, веднага се появява въпроса-а на мене защо няма, без дори да си дават сметка че половината от тяхното работно време минава в оплакване, вайкане и сноване напред назад. На следващия ден след неспокойна вечер свързана със заплатата на бай ставри се стига до заключението че бай ставри със сигурност е човек на някой, той затова е успял, а видиш ли ти те като синямат връзки и си остават с пръст в уста. Скъпи колеги ще ви кажа нещо което вероятно ще ви шокира - никой на никого не е длъжен! И когато и вие станете малко по-отговорни и съзнателни и спрете да си запълвате работното време с глупости и интриги, това със сигурност ще бъде забелязано! Второто което искам да ви кажа е да спрете да обиждате и да злобеете, защото колкото и да не ви се вярва, думите ви нараняват, въпреки че са казани от хора за хора, които не познават. Като бях малък мен са ме учили, че когато непознаваш някой неможеш да го съдиш, още по-малко да го обиждаш за физиката или говора му! И тъй като в предходните мнения доста често става дума за конлретни хора аз искам да ви кажа нещо и за тях. Да вземем например Яна, която се скъсвате да плюете, искате ли да ви кажа че тази жена се скъсва от работа защитава ви от всякакви нападки работи извън работно време вместо да го прекарва с малкото си дете, само и само работата върви и всички да са щастливи на работното си място. При Елка и Ваня нещата са подобни, всяка една от тях влага много нерви и старание в работата си, за да могат нещата да вървят. Затова ще ви помоля скъпи колежки иставене сапунените драми за по телевизията ,40 и повече години живеете така пробвайте и по-друг начин. За вашето лично щастие не е отговорен никой друг освен вие, ако нещо не ви харесва отидете и го кажете, но не тук анонимно а на вашите ръководители или чр или пък на когото мислите че може да се доверите.гарантирам ви няма да станете по-щастливи като обиждате хората и ги карате те да се чувстват нещастни. Намерете начин да се погрижите за собственото си щастие и ще разберете колко време от живота си сте изгубили в сипене на злоба и дребнави забележки.

Десиславо живей си живота и остави фирмата намира достатъчно мазало направи и срина нервитена хората та продължаваш с глупостите си

Мило ми Лем ама вие вече през две седмици ли е практиката да махате хората по взаимно съгласие.Ама Янче ти скоро време през вратата няма да можеш да влизаш.Е това беше черешката на тортата с това махане на клъстър ама много ви е пречела явно, е как няма нито на сестрите беше любимка нито на ЯНЧЕТО то АСПААРУХ си я назначи напук на вас пумията ... ама то същото и за Ева важи на никои не беше угодна...разбирам че вече и филми правите да знам къде да идвам за кинопрожекцията!Абе хора като ги осъсщестявате тия пъклени планове мислите ли че няма хора които да не се досещат,че всичко манипулирате вие то ясно че стадото овце ще ви вярва и ще си го водите за носа ама има и будни хора които виждат всичко.И сега какво един по един ще гоните тези дето ви пречат и не ви допадат ще е забавно да видя още какви филми ще измислите да оплюете невинни хора ама има Господ и всичко се връща.Обвинявате че ви обрала а вие отгоре колко много краднете и пръста не си мърдате да работите като хората само симулирате ухапала ви бълха евала един як клъстър,пълен пич, истински готин човек.Всички мишленца се крият по дупките и само си шушукат излизам навън била си купила кола с тия пари да купила си ама на изплащане ама вие овцете само за да ви пасат на паша ставате явно.Това заведение Лем се превърна в пълна смешка...

Шуробаджанащина кражби затваряне на линии неработещи линии няма работа съсипахте завода управители ми били смешници

Опа, не знам за чии мазол говориш, ама твоя се е пръснал със сигурност. Стига с тези заплахи, че видиш ли сестрите са незаменими. На вън има достатъчно кадърни хора с опит и образование, които търси, намира. И някак си не мога да си представя, че някой ще тръгне да пита операторите или пък онези измислени клъстери кой става за началник смяна, кой не. Явно ти си по навътре в нещата и знаеш много работи щом повдигаш този въпрос. За последно, там където си вадиш хляба, не си вади оная работа.

Защо толкова много се запалихте от тая бележка за правописа, сякаш ви бръкна отзад човека? Да не би нещо да ви е настъпан мазола? ;)
Както и да е. За хора извън вашият Биг Брадър-качамак е неясно как, защо и кой чак толкова ви е болка и ви тормози. Хубаво Иванка нещо има там и сестра и, а този който чука Иванка бил на тази позиция заради това и тормози хората под него - как, защо? Други има ли освен Иванка, сестра и и този. Я кажете ако те бъдат махнати конкретно кой трябва да заеме техните места. Нали имате претенциите, че сте умни и можете да оценявате хората - хайте сега посочете по същият начин кои са хората, които трябва да заемат техните места. Не може така "ние знаем много, ние можем да оценяваме, тия горе не си вършат работата, тия над нас ни тормозят...", като ви питат кой да ги замести да кажете "ааами таковаааз не знам, вие преценете..." Е представете си, че след това "вие преценете" е преценката, че сегашните няма нужда да бъдат махани. И също както по-долу пишете, че трябва да бъдат представени конкретни причини за уволнението, така трябва да представите конкретните причини за уволнение на посочените. До момента посочените завоалирани намеци нямат нищо общо с конкретни причини.

Аз ще ти напиша защо е намесила перничанки, защото и дадоха място на което беше точно перничанка, преди това се опита да измести Ирена която също е от Перник. Така и изнася на Добромира да търси под вола теле ама няма да си признае, че коментарите за нейното държание са истина и друг е виновен. Във всички смени се знае истината, че тя от доста време искаше да се върне под крилото на Иванка.

Хаха дойдохме си на думата кой върти производството. Та в този ред на мисли как ли ЛЕМ са се справяли преди тези двете да станат началници. Сигурно фирмата е затъвала. Другото което е, щом тези двете могат всичко за какво са ни супервайзери, клъстерлидери, инженери и т.н. Точно заради такива гъзолизци фирмата е на този хал. Никой няма право да се гаври с труда на хората и да се мисли за недосегаем. Всички грешим, но на някои грешките удобно биват покрити, а на други и за най малката грешка се вдига голяма врява и всички трябва да разберат, естествено това после се използва срещу човека когато той стане неудобен, трябва да има доказателства когато "учтиво" го помолят да напусне по взаимно съгласие.