ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Мили ми колеги, относно въпросната тийм лидерка Ваня искам да ви кажа - съжалявам, че не съм в нейната смяна, защото от два месеца аз тъпча на едно място, а когато бях при нея се развивах и научавах все нови и нови неща. Винаги когато имам проблем личен или служебен тя откликва и ми е помагала. Имах желание да се махна именно заради хора като вас, които не гледат като професионалисти, а се чудят как да се заяждат. Един съвет от мен: вършете си работата съвестно и не се бъркайте в живота на хората, защото един ден това се връща. Желая ви много здраве и успех в живота.

Снимките ли искате да видите? Няма ядове ма трябва ли да се стига до там?

Мили ми анонимен (ясно ни е на всички кой го е написал). Хората не не плюят и не пишат глупости. Това си е самата истина. Всичко написано е вярно. Защо да се махнат?? Защо заради няколко wanna be хора от провинцията трябва да е зле на всички? Докато работех там ми беше добре. Харесвах работата си. Просто отношението е под всякаква критика за тези пари. Нека всички видят какво са написали хората. Няма лъжа. Подкрепям им думите. Докато бях там беше зле. Сега като гледам няма промяна освен че вече всички са разбрали за връзката на двамата убавци. Та такива ми то работи. Нела повече хора научат какво е. Със здраве. И последно. HR-ки пазете си хората! Не си струва да се махат кадърните и можещи заради тези звезди изброени в коментарите. Стегнете се и се оправете нещата. Фирмата е млада. Има шанс. Работата е приятна но имате работа по отношението и хората в производството. Всички се оплакват а вие не ги чувате! Успех от мен. Дано приемете съвета ми!

Отдавна не бях писал, но имам един въпрос, който не ми дава мира:
Вие хора няма те ли си друга работа освен да пишете глупости и да плюете по хората?
Като не ви харесва и не се чувствате добре - напуснете, никой не ви спира!
Като ви "слуша" човек явно вие сте най - готините и кадърни хора!

До кога ще позволявате тийм лидерката Ваня да има интимни отношения с оператора Ангел? Всички сме подписали за вътрешния ред , какво трябва и какво не. Ясно е опоменато, че е недопустимо пряко подчинен и по висшестоящ да имат връзка. Писна ни да се ползват с привилегии. Наложете санкция за неизпълнение на вътрешния ред. Покажете че правилата са за всички

Всеки който се чуди фали да започне работа, нека първо прочете какво пишат хората! Всичко е истина! Графиците се менят, планове никакви не можеш да си направиш. Уж 2 месеца си на гаден график без почивка, а после ти плюят в лицето казвайки ти че е за постоянно. Отпуски не дават. Трябва да лижеш задника на великия производствен ако искаш да ти е мирна главата. Заплатите са ниски а работата много. Не си губете времето и нервите с тази глупава фирмичка.

И какво като се споделят проблемите с ЧР? Нима има полза? На цялата скапана фирма е ясно че не ни харесва да работим без съботи и недели. И какво от това? Великия мениджър производство се изказва като че е на нивата да копае. Ще се работело 24/7, та нали само 2 месеца щяхме да сме на този график??? Аман от скапаните ви обещания и лъжи. Все повече си губите хората. Не цените мнението на работниците! Пожелавам ви да затворите врати! Друго не заслужавате

Аз създадох профилът тук. Опитвах се да бъда коректив. Дали съм успяла - не знам. Ако споделяхме повече с отдел ЧР може би нямаше да се стигне до тази точка на нетърпимост. Не се плашете колеги, проблемите трябва да се споделят за да има решение. Но май вече е късно! Защото отговорните и съвестни служители също се отчайва.

Не разбирам защо се изричат "велики слова"(колко ценим труда на служителите) на интервюто за работа и точно след два-три дена се убеждаваш, че такова нещо няма. Всеки нормално мислещ човек се чуди къде е попаднал. Какво излиза за фирмите в София търсещи служители - всички са една БОЗА. Изисквания 1000, вършиш ги и пак недоволни. Хората се назначават на килограм и никои не го интересува какви са му реалните възможности. Като не става какво толкова, нали е запълнена бройката има някоя мъртва душа, която отбива номера 8 часа. Хора оставете си комплексите и нервите във вас.

И какво по точно има за всички, че нещо не ми е ясно? Мижави заплатки, отвратително отношение и безумен график. Да това го има. Мечтаем да нямаме съботи и недели за 700лева без коледни и великденски. Мечтаем да ни се подигравате и да работим благотворително. Мечтаем да не ни пускате отпуски и да ни простудява вентилацията... Айде стига глупости! Отдавна никой не вярва на глупостите които говорите. Вместо да ди облекчавате хората да имат стимул за работа, вие какво направихте? Сменихте графика на 5 на 1 без събота и неделя. Е това не е ли подигравка??? Говеда!