ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Моля за информация относно условията на работа, ниво на заплатите, отношение към служителите?
Благодаря предварително

Изхождайки от собственият си опит, както и от мнения на познати и приятели които активно търсят работа, мога само да кажа, че ЛЕМ е "бяла фирма". Естествено че има натоварване, но то не е повече отколкото на други места. Плюс е, че можеш да бъдеш спокоен за работното време, осигуровките и заплатата.

кандидатствам за работа във фирма "ЛЕМ България" ЕООД и ще се радвам да споделите актуални новини за предприятието. Не са налични новости в медийното пространство, освен кратка информация в сайта на Евромаркет от 2014 и информация за откриване на новите производствени мощности на фирмата от 2013.
Преобладават положителните коментари, което създава добро впечатление за компанията.
Благодаря предварително на всеки, отделил време и пожелал да коментира ЛЕМ България.
Независимо от развитието с кандидатурата ми, пожелавам успех на ЛЕМ!
Със здраве :)!

Работното време е строго определено. 8 часа, и нито минута повече. Заплата + 60 лева купони + 1 заплата годишен бонус + повишение на заплатата при добро обективно!!! представяне. Трудов договор на реално работно време, реални осигуровки, пълно спазване на трудовото законодателство. Никога не се остава след работно време.
Клавдий, това изказване не е за вярване, HR-те са ерудирани хора с възпитание, уважават трудът и хората, и не вярвам да направят такова изказване.... вероятно проблемът е другаде, без да те фиксирам :)

Звъни ми един ден една "кака",май че HR-ката им, и ме пита , каква заплата търся, за да не губела времето на Директора в интервюта.
Егати селянията?!?
Само изключително калпава компания може да подходи така къмкандидатите,както и да назначи такива HR-лизачи.

Фирмата е нова,тепърва се развива.Настроението,работната атмосфера са много добри.Колегите и шефовете са приятелски настроени,винаги когато има нужда ти се помага.Някой, който е бил на по-ниска заплата и изнервена обстановка,може да оцени.

Swiss! За да си точен, и ясен уточни работното време и заплата. Буквално от толкова, до толкова. И кога се почива, ако се почива изобщо. И еди си каква заплата, плюс еди си колко лева купони. Плюс ТД на реално работно време, или побългарен. Остава ли се след работно време, и дали се заплаща? Това ни интересува всички. На всякъде, ни правят на шимпанзета, но важното, е да знам. ЗА колко пари? Благодаря предварителни.

И така да обощим:
Заплащане: Средно за страната, редовно, в това отношение няма проблем
Уважение: Работа, работа, и пак работа. Уважават труда, когато се трудиш над възможностите
Привилегии: да, ваучери и обещания за премии
Фирмена сигурност: ако работиш, няма да те изгонят
Ангажираност: пълна
Потенциал за развитие: клони към 0, но ако можеш се забелязва
Местоположение: добро, зависи за кой
Колеги: хора които искат, но не получават. Тук няма спор, че всеки се стреми да помогне
Работна среда: изнервена, но не от колегите
Извод: малко хора, много работа. Вероятно доста добри и обучени работници ще напуснат. Постоянни обяви за работа, без резултат.

650 са малко. предлагам поне 2650

Дали? Какво точно е не добре във фирмата. Чувам най-различни мнения. Моля ракажете повече.