ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Виж какво. Не ти отива на годините да пишеш подобни злобни изказвания. Яд те е че за пореден път не стана тийм лидер и сега сипеш злоба. Даже с помоща на виктор пак се разбра че не ставаш за нищо! Спри се. На 30 години мисли за семвйство не за хората които са над теб и могат повече от теб. Не завиждай. Само си вредиш

Аз злоба вкоментаритене виждам. Единствено виждам че хората се опитват да направят нещо за да бъдат чути. Но уви.. Всички си барате ушите и на никой не му пука. Не забравяйте че от производството вие имате заплати! Когато си тръгнат хората ще останат такива интриганти които правят мръсно да изпъкнат като двете сестри на които давате зелена светлина да тровят нервите на хората. Като кокала която само си показва гърдите и нищо не прави. Ма вие си знаете какво име искате да носи фирмата.

Глупоста също е разрушителна сила приятелю.

Да искаш да се обградим с красота като не обръщаме внимание на всеобятната некадърност в тази фирма е проява на глупост.

Да не забравяме и трите "Не":

Не се отнасяй с другите по начин по който не би ти било приятно да се отнасят с теб.

Не декларирай уважение към хора коио не го заслужават само защото са на по-високо ниво от теб.

Не носи отговорност за грешките на другите. Ще се опитат да ти ги прехвърлят, но това не ги прави твои грешки.

Злобата е разрушително чувство,мили дами и господа! В ежедневието си се обграждайте с красота и се опитайте да подобрявате живота си във всички посоки!
И накрая...не забравяйте трите "Да"
Да уважаваш себе си!
Да уважаваш другите!
Да носиш отговорност за постъпките си!

Много ми е интересно защо никой не прави нищо след всички тези слова?! Великата швейцарска фирма си гони работниците и не уважава мнението им. Аз ако бях щях да взема мерки. Даже да не е истина изброеното по надолу в коментарите, щях да направя нещо за да се спрат по нататъшни гневни коментари. Не е нормално да си затваряте очите за мнението на хората. За да изпъкнете на пазара и да имате ценни кадри ги уважавайте! Никой няма да седи за малко пари и лошо отношение! Тази шуробаджанащина която позволявате е просто отвратителна! Биете се в гърдите че сте велики а всъщност показвате точно обратното! След като всички са равни защо само дебелото момче гледате да избутате? Извинявам се ама не сте прави да позволите това нещо! Хем знаете че имат връзка хем го сложихте при нея!!! Какво говори това? Говори че правилника е просто формалност и всеки може да си хване някой над него на който е пряко подчинен и да се издигне. Смешна история. Не са единствената двойка в производството. Разликата е, че другите са оператори. Равнопоставени са и не набиват в очите на другите че си имат мъж вкъщи и млад любовник на работа. Срамота е да мълчите! Явно тук е единственото място където някой може да сподели проблемите си. Токувиж Борисов прочел и взеш нещата в свои ръце. Никой няма да говори с чр. Щом след толкова словоизлияния нищо не се прави за къв чеп някой да се опитва да говори? Няколко заблудени глупачета се качваха. Не знам какво са говорили с вас но като гледам физиономиите им е било напразно. Очаквайте масово молби след бонуса... И един съвет от мен, ако не можете и не искате да чуете хората, то тогава не се бийте в гърдите колко сте велики и как всичко ви е наред. Защото това не е истина и само си правите лоша реклама. Щом не смятате да направите нещо то тогава си трайте. Не ни залъгвайте! Дали ще приемете съвета е ваша работа. Просто ... Вече нямам думи за безхаберието ви!

Оставете хората да се обичат,не са единствената двойка в тази фирма...просто прекалено показно го правят и прекалено показно се издига това момче което е жалко за фирмата,заплатите са ниски за работата и натоварването,управлението куца и е пълен хаос,две сестри са тийм лидерки няма такава шуробаджапащина,0165 незнам как издържат на подигравката с график и безумното натоварване,добри кадри си заминаха заради ужасното напрежение,идват нови и си тръгват....а за смешните бонуси където умишлено ги урязаха на всички с оправдания за недисциплинираност направо смешни,цигански истории,лошо само за фирмата!

Хихи. Завиждайте за връзката ми колкото искате! Ние сме дебели и щастливи! Няма да ни разделят каквото и да правите. Добре съм изманипулирала хората. Ще папкам глазурка аз :)

Не забравяйте, че като се навъртам покрай вас чувам всичко.

Страшно благодаря за новия график. Мислех че ще ме прецакате но уви. Благодаря че не ме сложихте при казанлъшката поничка Ваня! Има надежда за мен да се задържа. А да не забравя и другото. Супер сте се погрижили поничката Ваня да си е с глазурата Ангел. Иначе как да си консумират връзката? Браво на вас че им помагате да бъдат заедно!

Айде стига глупости помагала. Отворете си очите и спреде да се залъгвате. Фирмата е боклук!