ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Добър ден! Изказването ми е свързано със предишните меко казано груби коментари. Нека започнем със това , че вие плюете поради вътрешната ви злоба , защо "Еди кой си" а не вие. Ако бяхте на работното си място за да си изкарвахте прехраната и да си вършите качествено работата а не по цял ден да се месите в живота на другите , като пенсионери на кафе, можеби такива "драми" нямаше да има. Вас не трябва да ви касае кой с кого и как. Все пак вие със каква цел сте на това място. Ако искате клюки и турски сериали , Илиенци не е далеч, макар , че женският пазар повече ще ви допадне. Атмосферата във фирмата е такава , каквато вие си я направите!!! Искате да ви забележат? Ами спрете да плюете и да се скатавате и се хванете серизно със работните си задължения и си заслужете поста и парите с пот на челото, пък после на вашата душа да ви е спокойно. Защото винаги е по-лесно да се "лае" срещу някой и да му се търсят косури , който може би наистина си е заслужил поста. И за какво го правите, защото ви е яд , че не сте на неговото място. А замислихте ли сте, че докато се чудите каква мръсотия да сторите, можете вместо това да седнете и помислите:
1-Имате ли достатъчно знания за даден пост?
2-Можете ли да се справите с натоварването на даден пост?
3-Дали сте достатъчно компетентни и безпристрастни? И т.н.
И в заключение , ще кажа : помислете малко, защото всичките неща, които вършите рефлектират върху вас! :)

Колега ако работехме като Ванчето фирмата да не съществува,това че ти си влюбен в нея, ясно че е перфектна в очите ти,само че ние не сме! Тъй че колкото и да я защитаваш,всичко си е истина и всички са наясно в момента какво се случва,това че имате подкрепата на пълничнката шефка и са приятелки с Ваня няма нищо вечно,доста се излагате вие с тия селски истории и как вас не ви е срам,нас няма от какво,ние просто си вършим работата и виждаме как се подигравате с хората!!!

Ако всички работехме като Ванчето и давахме всичко от себе си без да гледаме в купичката на другите щяхме да постигнем това което искаме. Не ви е срам!!!

Реших и аз да се включа в тази ,иначе толкова приятна дискусия.Друго си е да го има черно на бяло.
То не бяха писма , то не бяха чудесии.Защо не прочетохте прословутото писмо на всеослушание? Разбира се , че няма да го прочетете - има твърде много истина в него. Болната амбиция на някои хора доведе фирмата до това дередже! Дебелото момче ли върши всичката работа във фирмата , че има толкова специално отношение към него? Може да е кадърен , но не е само той! ЗАЩО след като всички знаят за отношенията му с МиниВАНКА , той отново е в нейната смяна?Толкова ли е трудно това нещо да се промени? Няма да разрушите любовта им , ако се притеснявате за това.Толкова млади и умни хора имаше , а Вие ги изгонихте и продължавате да ги гоните, като имам предвид и втория етаж!Не искам много , просто искам да не се гаврите с труда на хората...Мога да дам страшно много примери , но не виждам смисъл.Редно ли е графикът да се изготвя винаги в услуга на Перник? Разбирам ги хората , но трябва да има мярка.Започнаха мрънканици , че не са си с другарчето или били в различни квартали в Перник?! Ъ... предлагам на Виктор да се информира повече , да му уредят една обиколка на Перник , след това да прави графика.А нормално ли е някои господа от Шоколадовата фабрика да ядат банички в 7:40 или да ходят до тоалетна на всеки 20мин.? Аман вече! Чест прави на Верка , че се опитва да огрее , но няма как , след нея има толкова помия и простотия и гласа ти е като глас в пустиня. Търпете колеги , докато може и това е . Явно и тук не е нашето място.

Май слънцето нещо повечко ви е напекло Госпожа "не толкова анонимна".Съобразяването трябва да е и от двете страни,и говорехме за шуробаджанащината и вашите интимни отношения с оператор,а не на кой дали му е изгодно работното време,и хората не са стадо овце както ги имате вие госпожа...малко прекалявате със злобата,с наглостта и селенията...и знаем, че на вас доста ви изнася по стаичките да се натискате...и да иначе с листчето за оплаквания от вас право при Верчетоо...:) ще бъда изпълнителен служител и ще послушам вашия съвет при Верчетоо да отскоча ;)

Не сте прави! Вие ли трябва да се съобразявате с фирмата или тя с вас? Когато идвахте на интервю каза ли ви се какви са смените, заплащането какво е, графика? Да каза ви се! След като сте тука сте се съгласили с условията нали? И сега какво искате? Защо плюете при положение че сами сте се съгласили на тези условия? Като не ви харесва с молбичката при Верка и да ви няма. Никъде го няма това фирма да променя зададени правила защото на някой не му изнася. Осъзнайте се и спрете с глупостите. Ако не бяхте съгласни с работното време още от начало нямаше да почнете работа. Нищо не се е променило освен факта че много ви разглезиха всички

С риск да се повторя с предишните коментари, но няма как да не напиша нещо. Как може да направите старши оператор човек, който не е работил на всички линии, който не е обучавал никой? Шуробаджанащината е голяма и го доказахте за пореден път! А за другите които си скъсваме задниците от работа какво? Които обучаваме и работим навсякъде какво? Какможе човек който се скатава и гледа да виси при кака ваня да го повишите? За пореден път доказахте че не вярвате на работниците си! Не ви ли е неудобно да бутате все едни и същи? Има и такива заслужили повишението, маймуни които все се надяват да ги видите и вие най накрая направихте нещо. Но за другото просто нямам думи.... Явно съм прекалено голям балък да се надявам на нещо без да мина през леглото на някой който да лъже че ме бива във всичко ...

Мила ми Верке на кое точно да не вярвяме и да не четем като всичко е вярно,а и вие сами го доказвате всеки ден,правите момче на една година старши оператор,а тези на по две и повече години те какви са или не разбираме нещо системата за оценяване кой е старши и кой не,или системата е да минем как Ваня и тогава ставаш старши,после нямало шуробаджанащина!!!

Няма такава шуробаджанащина!

И сред администрацията има двойки, но когато са едно ниво е приемливо. Нека се обичат хората.