ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Напълно съгласен с "Фирма като фирма. Има можещи, има и не можещи. Които могат се товарят, които не могат им се разминава, и пак можещите свършват работата. Важното е работата да е свършена, но и важното е до кога ще бъде така. Лоялността е до време. " бих добавил, че заплатите са доста зле. За съжаление с всеки изминал ден се превръща лека полека в ТИПИЧНА Българска фирма.Много претенции, изисквания и накрая нищо видимо ..... поне за нас де.

Хората напускат. Какъв е извода?

Работна среда - идеална, заплата - нормална за България, отношение - отлично.

Моля за информация относно условията на работа, ниво на заплатите, отношение към служителите?
Благодаря предварително

Изхождайки от собственият си опит, както и от мнения на познати и приятели които активно търсят работа, мога само да кажа, че ЛЕМ е "бяла фирма". Естествено че има натоварване, но то не е повече отколкото на други места. Плюс е, че можеш да бъдеш спокоен за работното време, осигуровките и заплатата.

кандидатствам за работа във фирма "ЛЕМ България" ЕООД и ще се радвам да споделите актуални новини за предприятието. Не са налични новости в медийното пространство, освен кратка информация в сайта на Евромаркет от 2014 и информация за откриване на новите производствени мощности на фирмата от 2013.
Преобладават положителните коментари, което създава добро впечатление за компанията.
Благодаря предварително на всеки, отделил време и пожелал да коментира ЛЕМ България.
Независимо от развитието с кандидатурата ми, пожелавам успех на ЛЕМ!
Със здраве :)!

Работното време е строго определено. 8 часа, и нито минута повече. Заплата + 60 лева купони + 1 заплата годишен бонус + повишение на заплатата при добро обективно!!! представяне. Трудов договор на реално работно време, реални осигуровки, пълно спазване на трудовото законодателство. Никога не се остава след работно време.
Клавдий, това изказване не е за вярване, HR-те са ерудирани хора с възпитание, уважават трудът и хората, и не вярвам да направят такова изказване.... вероятно проблемът е другаде, без да те фиксирам :)

Звъни ми един ден една "кака",май че HR-ката им, и ме пита , каква заплата търся, за да не губела времето на Директора в интервюта.
Егати селянията?!?
Само изключително калпава компания може да подходи така къмкандидатите,както и да назначи такива HR-лизачи.

Фирмата е нова,тепърва се развива.Настроението,работната атмосфера са много добри.Колегите и шефовете са приятелски настроени,винаги когато има нужда ти се помага.Някой, който е бил на по-ниска заплата и изнервена обстановка,може да оцени.