ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Много хубаво, но. Винаги има едно но! Първо, без да имам досег до тази фирма, предполагам, че сте подписали клауза заради командировката и колко време няма да имаш право да напускаш? Година, две, три? След шестия месец чакаш увеличение нали? И колко ще е то според теб? И 20 лева да ти дадат, ще мълчиш. Нали знаеш, че всяко начало е хубаво. Седи си там и си бачкай, стига се меша там където вече не ти е работа.

Доста хора ще напуснат след като си вземат допълнителните пари този месец...

Виждам, че заобиколено пробваш да разбереш и заплатите от по-високо ниво. Самият факт, че в Евеликс работник в производството взима повече от инженер в ЛЕМ, не ти ли стига?
На някои хора, не им е достатъчна и заплата от 10 000 лева. Няма да си кажа точния размер на заплатата, но да кажем, че 3500-4000 лева е добра стартова заплата за млад инженер, във фирма, в която заплатите се актуализират ежегодно и не с 50 лева, колкото да се каже, че са се.
Нали знаеш, че човек от лошо не бяга. Един дошъл от ЛЕМ при нас, помъква по още 5 човека. Личи си, че и нивото е по-ниско там. Но явно заплатата и другите неща, както и едномесечното обучение в Швейцария, стимулират достатъчно хората и те бързо влизат в час.
Как няма да се обсъжда Евеликс тук, какво да се обсъжда? Нали Лем се разпада, всеки се спасява и хората споделят как са го направили, къде са отишли, че са доволни...

До анонимният бивш служител. Това което сте написали много наподобява реклама на телешоп. Дори въпросната фирма да е наистина такава каквато сте я описали и как всичко е прекрасно там, хората които посещават бгработодател, за да проверят фирма ЛЕМ, ги интересува фирма ЛЕМ, а не Ewellix. Като толкова се гордеете с тази "най-престижна" и "високоплатена" фирма, защо не споделихте увеличението, годишния бонус, заплатите на инженерите и ръководния персонал? Или те не са толкова добри, колкото твърдите че са?

чакам да ми обясниш тарикатче аиде

Извинявам се, но до този писал предния коментар. Лицемерието и заплатите в ЛЕМ ги знаем всички, да не говорим повече за тази развалина.
Само на споменавайте Ewellix без да сте запознати. Да, преди 4 месеца беше 30 човека, в момента е 130, като идеята е след година да са 700 и да стигне 1000, което с тези темпове на растеж, няма как да не се случи и по-рано от предвиденото.
В момента това е най-престижната и високоплатена производствена компания. Правят се невероятни инвестиции, модерна работна среда.
Всеки работник в производството е пращан за месец в Швейцария, а и получава доста солидни командировачни.
Заплатите - работник в производството започва без опит на 1700лв чисто, среден техник на 2500 чисто. За инженери и ръководен персонал дори и не искам да ви го разкривам, че на фона на стотинките, на които сте свикнали там, ще ми кажете, че преувеличавам. Доста добър годишен бонус и сериозно увеличение всяка година. Невероятна работна атмосфера, пък си мислете каквото искате. :)

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Пич, работи си на новата работа и не пиши глупости. Пишеш, че там било по добре. Какво те интересува какво става в ЛЕМ. Впрочем да сравняваш фирма с близо 300 души служители с такава с 20-30 е меко казано некоректно. Седи си мирно на д-то, че нищо не се знае. Мога на дълго и на широко да ти обяснявам,но едва ли ще ме разбереш.

Здравейте! Обадиха ви се от фирмата за интервю за дръжност входящ контрол моге ли някой даде мнение за тази позиция?

Поканена съм на интервю за заместник началник смяна.Какво е заплащането?Може ли повече инфо за фирмата!Ще ви бъда много благодарна!