ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Няма смисъл да си губите времето в лем яна заедно с иванка и сестра и елка майката ебаха на завода и попиъайъе яна как направи иванка тимлидер без тестове без конкурс скапани гюбрета българска работа пълни нещасници графика бил най добрия абе я се осазнайте бе лем е най гадното място в което съм работил до сега и в това го превърнаха ЯНА ИВАНКА ЕЛКА НИКОЛ МАЯ и ВЕРКА ОСОБЕННО ПЪРВАТА ЯНА МНОГО МНОГО ПОДЪЛ ЧОВЕК ОСМИХВА ВИ СЕ И В СТАИЧКАТА ПОЧВА ДА ОБИЖДА С БРУТАЛНИ ДУМИ РАБОТНИЦИТЕ ТАКАА ПЕ ПАЗЕТЕ СЕ ЗАБЛУДИЛИ СЕ ДУШИ ПОЧВАЩИ БАЧКАНЕ В ЛЕМ ХАХА

Имам един приятелски съвет към Елица, откажи се от това да ставаш старши оператор, след известно време пак някой ще се оплаче от теб, както стана миналата година. Не, че не си вършиш работата, но понеже Добромира се усира на която и линия да я сложат, трябва да я намърдат на някое по спокойно място с нощни смени, за да може да бъде и личен шофьор, показателно е и това, че на тест на който Иванка няма как да и помага, тя се е тотално издънила. Жалко е, че хора като теб биват пренебрегвани заради боклуци които лижат задници.

Първо, това е възможно най добрия график. Второ, това заплащане е за първите 6 месеца.Може и да е малко, но е по добре от нищо, ако си седите вкъщи и толкова няма да взимате.

Забравих да добавя в предишното мнение - тези 700 (и няколко) лева са за 12 часови смени, включитено и нощни 12-часови смени.
Още веднъж помислете, особено ако имате и малки деца вкъщи как ще се организирате, как ще им се отрази на тях, как ще се отрази и на семейният Ви живот.

За оператор предлагат 700 лева нетно заплащане, годината е 2019-та, сами си преценете дали да ходите на интервю.

Никой, нищо не е съсипал, факт е, че за момента няма поръчки за някои линии. За това не е виновен Даниел или някой друг. Навсякъде има такива моменти. Допреди няколко месеца така бяха линиите на Яна, но никой не я обвини, че тя е виновна, че няма работа.

Не знам кой и какво има против Даниел. Предполагам,че е една друга "Супервайзорка" която не я интересува нищо, а си вее коня както си пожелае. Даниел поне се допитва до хората и взима тяхното мнение в предвид до колкото е възможно. Винаги е влезнал в положение на всеки един. Има си свойте изисквания като всички което е правилно. Затова моля спрете да се занимавате с глупости защото ако трябва да говорим за некоректно отношение и не зачитане на персонала въобще това става не от страна на Даниел, а на Яна. Затова бих се радвал ръководството по нагоре да вземе мерки по въпроса

Не е ли време ръководството да се замисли,какво прави супервайзор като Даниел във фирмата.Некомпетентен без грам уважение към хората.
Просто не става за ръководител,да не говорим че елементарни работи не разбира.Съсипа производството на втория етаж.

Върнах се до първото мнение. В началото добре, след година не много добре, след две години лошо, а след три много лошо. Какво и кой го промени за да става все по лошо?

Еи лем защо махнахте упътващата табелка