ЛЕМ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Илиенско шосе № 8&markers=София,Ул. Илиенско шосе № 8

ЛЕМ България ЕООД

Докато Димитър беше шеф производство и Анелия Пергот беше управител всичко беше точно! Новото ръководство явно се опитва да затрие фирмата!!!

Ф-ма ЛЕМ търси не хора за работа,а клюкари ,интриганти и доносници. Този тип хора се котират и остават там. Трудещите се биват изгонени. И всичко това идва от ръководството!

Наемат хора, но при намаляване на работният обем вместо да се опитат да намерят работа за всички или да те пуснат нали за малко неплатена отпуска те режат под "гилотината" и познайте кой попада там тия дето нямат 6 месеца , че са им най-одобни за изгонване няма значение колко добре се справят с работата, тей че си правете сметка дали да започнете работа там!!!

Ходих на стаж, но не взимат кого да е. Нямам връзки и увиснах след интервюто. Некадърно отношение от отдел човешки ресурси. Ангел Атанасов

Легендата гласи, че и некадърните останали във фирмата заживяват щастливо до края на живота си

Легендата гласи, че хората който напускат фирмта,заживяват щастливо до края на живота си :)

Женствеността е въпрос на излъчване. Нали знаете, какво е казал мъдрецът: „Красотата е в очите на гледащия“. Има два вида красота- външна и вътрешна красота. Външната- е тази, която можем да видим с просто око, а вътрешната- нея я виждаме с очите на душата си.

До предният коментирал! Не я знам каква е тая Стеф, но с Анджи няма коя да се сравни по красота! :)

Аз съм служител в тази фирма и искам да кажа, че има красиви момичета в нея ама не могат да се сравняват със Стеф, която има страхотни сини очи.

здравейте шефове и шефки. Какво пак направихте та хората масово си тръгват?